GOVNJIVA MOTKA....

Jao, bre, ne mogu da mislim sad o ovoj temi, dok se osecam bas ovako, nekako, bas fino :)...mozda se samo, kroz maglu setim da je trebalo sebe nekom motkom da potkacim, zbog loseg izbora, sto rece neko...al, to je bilo taaako daaavnoooo... "I love Paris "...:):):)
 
Psihologue:
Pišemo o prošlim partnerima koji su nas zeznuli ili nas duboko povredili..
Ovde da iskalimo bes nad njima..
Govnjiva motka zato što smo sigurno bili ok prema njima a oni nas
ispovređivali da to ne može tako lako da se zaboravi..

Znači pišite i tucite GOVNJIVOM MOTKOM..
Imam i ja za nekoga govnjivu motku,ali mislim da ne treba gubiti vreme pisuci o nekome ko i ne zasluzuje da se o njemu raspravlja i pise.
 
Tuzni_patak:
Pazi psihoa, ružan naslov, ali dobra psihoterapija.

Nažalost odmah naleteo na subjektivno gaženje drugih od sujetnih pojedinaca...
pa mu tema propada....Ali zanimljiv pokušaj....čak i naslov postade odgovarajući...

dobra psiho terapija bi te valjda naterala da se suochavash sa problemom, a ne da opanjkavash drugoga pred nepoznatim auditorijumom. isn't? ... pre bih rekao da ovakav koncept podrzhava sujetna nastojanja pojedinaca. ajd da je koncept da smo neki krug ljudi pa ono prichamo o svojim problemima, makar pokushavamo neshto konstruktivno....ali tucji govnjivom motkom? pa ako ocjesh turi je sebi u chmar ;-)
 
Govnjiva motka?

Pa nije nuzno da bude bukvalno govnjiva, vec da neko toliko bude losh, da zasluzuje batine - a da ne zasluzuje ni ljudsku motku da ga bijete...

Znaci za prave ljude, bukove gredice, za govnjive ljude govnjive motke...
 
Bivsi su bivsi i rado ih se secam...:)
Moj su bili izbor,pa mi je samim tim i glupo da ih blatim sad....
Naravno,bilo je svega....i patnje i radosti..
Ali ne bih ni jednog govnjivom motkom...
..to bi meni samo bilo uzalud baceno vreme sada...;)
 
Keeper:
dobra psiho terapija bi te valjda naterala da se suochavash sa problemom, a ne da opanjkavash drugoga pred nepoznatim auditorijumom. isn't? ... pre bih rekao da ovakav koncept podrzhava sujetna nastojanja pojedinaca. ajd da je koncept da smo neki krug ljudi pa ono prichamo o svojim problemima, makar pokushavamo neshto konstruktivno....ali tucji govnjivom motkom? pa ako ocjesh turi je sebi u chmar ;-)

Sećaš li se teme SEX SA BILJKAMA ili SEX SA KUĆNIM APARATIMA?
Previše si ozbiljno shvatio sve ovo..Moje pitanje glasi za gore dve spomenute
teme..KOLIKA SUJETA prema biljkama ili kućnim aparatima?
(apsurd)
 
Psihologue:
Pišemo o prošlim partnerima koji su nas zeznuli ili nas duboko povredili..
Ovde da iskalimo bes nad njima..
Govnjiva motka zato što smo sigurno bili ok prema njima a oni nas
ispovređivali da to ne može tako lako da se zaboravi..

Znači pišite i tucite GOVNJIVOM MOTKOM..
Uh Psihologue pa nije to govnjiva motka nego se kaze "usro si motku" kad neko iz chista mira sam sebi pokvari neshto dobro i lepo zbog svoje gluposti.A taj koji mu kaze "usro si motku" njemu se yebe shta ovaj radi nego ga samo gleda i to mu kaze.
 
Hajde da odbranim stav zašto bi ovo moglo da bude psihoterapija, ali nije ....

Pa zato što samim započinjanjem razmišljanja i analiziranja ko je vama i šta ste vi tu činili , naročito u ovakvom obliku kako je krenuo psiho (doduše bez fekalija) daje rezultat.
Samo što se pokazalo da kvalitet foruma još jednom pobedio u samodestrukciji . Zbog sujete i virtuelnog samopoštovanja odgovor na temu je uvek animalan , zapišavajući, a ne bes, ljutnja, nezadovoljstvo i samim tim i koliko toliko analiza situacije....
 
Tuzni_patak:
Hajde da odbranim stav zašto bi ovo moglo da bude psihoterapija, ali nije ....

Pa zato što samim započinjanjem razmišljanja i analiziranja ko je vama i šta ste vi tu činili , naročito u ovakvom obliku kako je krenuo psiho (doduše bez fekalija) daje rezultat.
Samo što se pokazalo da kvalitet foruma još jednom pobedio u samodestrukciji . Zbog sujete i virtuelnog samopoštovanja odgovor na temu je uvek animalan , zapišavajući, a ne bes, ljutnja, nezadovoljstvo i samim tim i koliko toliko analiza situacije....

Neznam kako da ti se zahvalim za komentare u poslednje vreme..
Odbranio si mi bljak temu drugi put, doduše bez fekalija..
 

Back
Top