Goth kultura 2

Onaj dvorac na vodi, mislim da si ti postavila tu slicicu. Tebi?

large06.jpg


Pisani pallace- Venecija, XV vek
 
Ja poznajem dve goticarke,sinoc sam bas jednu upoznao posle koncerta ispred doma omladine (ona je pevacica) i ono ekstra su,potpuno normalne (ovo kazem jer polovina ljudi misli da su toneke dileje) jedna ide u muzicku (obicnose goticari bave muzikom,pisanjem ili slikarstvom) a ova je zavrsila srednju!!
 
Niste chuli za gotiku?!?!?! E jeste informisani, svaka vam chast...
Shto se tiche mog mishljenja o tome, nemam nishta protiv, svaka osoba sad govori za sebe, ne mozhesh ti to generalizovati. Ali shto se tiche savremene goth kulture, cenim da su u svoj svojoj potrebi da budu drugachiji i pobegnu od komercijalnog drushtva postali jedno od najizkomercijalizovanih drushtava. Msm pored fensera njih zaista ima najvishe. Shto je shteta, pogotovo za osobu koja tezhi ka jedinstvenoshcu.
A shto se tiche gotike, tj pravca u arhitekturi, ja ga obozhavam. Dakle prosto me fasciniraju katedrale, gothic zamkovi itd...
Gothica <3
 
Meni se muci kad vidim ljude koji se oblace po "ghotic modi",skroz mracno izgleda..kod devojaka nimalo zenstvenosti,naprotiv sve nesto izderano,odvratno..previse crne sminke..ODVRATNO mi je! Pogotovo kad vidim negde u gradu majka i kcerka i majka lepo obucena zena,doterana..a kcerka darkerka..fuj.Razumem da slusa neku vrstu muzike,ali bas da se sva prepusti tome,ne mogu da shvatim.
goth_jm582.jpg
 

Back
Top