Gospodin

princevi davno izumrli..a sa njima i gospoda..elem,sve sto treba jeste da me prihvati takvu kakvu jesam,da me pohebe dobro i redovno,da mu ne smeta sto volim da se pohebem sa zenskom i da nas obe pohebe dobro..da je vaspitan,sposoban i da ne zavisi od mame i tate..a ni od mene..da ume da komunicira,al da ne davi..da bude mrgud,al ne skroz..i da nosi farmerke!!! to je to :)
 
princevi davno izumrli..a sa njima i gospoda..elem,sve sto treba jeste da me prihvati takvu kakvu jesam,da me pohebe dobro i redovno,da mu ne smeta sto volim da se pohebem sa zenskom i da nas obe pohebe dobro..da je vaspitan,sposoban i da ne zavisi od mame i tate..a ni od mene..da ume da komunicira,al da ne davi..da bude mrgud,al ne skroz..i da nosi farmerke!!! to je to :)

mudro zboris
idealna zenska za mene...dobar sex bez obaveza
 
niko ne zeli ovakvu bitangu kao sto sam ja
hej, pa i ja sam gospodin, nekada, da
uostalom, nijedna zena ne zeli gospodina, vec nize bice koga mogu vaspitati, menjati i oblikovati po zelji, saznao sam to veoma rano, dok sam pocinjao kao krijumcar
 
niko ne zeli ovakvu bitangu kao sto sam ja
hej, pa i ja sam gospodin, nekada, da
uostalom, nijedna zena ne zeli gospodina, vec nize bice koga mogu vaspitati, menjati i oblikovati po zelji, saznao sam to veoma rano, dok sam pocinjao kao krijumcar

greska..zena trazi muskarca koji ce u krevetu i da je ponizi i da je uzvisi..al uglavnom muskarca koji ume da dominira.
 
a..a ja mislio da si slobodoumna i spremna na sex..kad ono Sinke sindrom zena..mozes da me karas ali to ce te skupo kostati

ne znam zasto si zakljucio to kad sam reekla da podrzavam sex bez obaveza..a ako si to shvatio kao ponudu tebi,onda si malo pojurio sa zakljuccima :) salu na stranu,jesam slobodoumna i jesam spremna na sex,al ne licitiram po forumu.
 

Back
Top