Goran Vesić: Ovo je moja priča o Zoranu Đinđiću

Ђикијева идеја живи у свима нама. Жаба крастача коју је појела змија остаје да живи идејом и визијом у другим жабама крастачама и осталим безрепим животињама које ће се убудући клонити змија и ићи напред у победе, у будућност, за бољу и лепшу мочвару, а змије ће оставити иза себе. Тако некако.

Strašno, počeću da krekećem :zcepanje:

frog.jpg
 
Zoran Djindjic je jedan od najvecih Srba u istoriji.
Ali nisu navikli srbi na takve ljude.
Vole svoje unistitelje.
Od malog Gavrila, preko Pasica. Slobodana i ostalih zlotvora.

По чему је то Зоран Ђинђић један од највећих Срба у историји ?
Шта је он то значајно урадио за Србију ?
 
ja nikako ne mogu da zaboravim da je điki pred smrt hteo da pokrene pitanje kosova i rs,
sećam se da je izjavio da republika srpska ima u najmanju ruku ista prava kao i albanci sa kosova,
pa ako oni mogu da se otcepe - zašto ne bi mogla i rs. nedugo potom je ubijen.


Rostiljali su Chedu u nekoj emisiji oko toga s kojim pravom se on poziva na politiku Zorana Djindjica, kad im se stav po pitanju Kosova dijametralno razlikuje.

Chedin odgovor je bio da je to shvaceno previse bukvalno i da se radilo o Djindjicevoj populistickoj demagogiji da poveca rejting u narodu.

Nije da to nema logike.

Medjutim, znam da je Dusan Janjic takodje u nekoj emisiji, pre atentata, (nazalost ne secam se ni emisije, ni programa) ispricao da mu je na nekom skupu, kada se Djindjic prvi put tako javno izjasnio po pitanju Kosova, Gerhard Sreder dosapnuo ,,ovaj covek je za nas mrtav"... pomislio bi covek da je to figurativno, kad ono...

U svakom slucaju Sreder je kasnije doputovao u Srbiju da podrzi DS, govorio u Tadicevoj predizbornoj kampanji...

Ko ce ga znati... :think:
 
A, pa ti ne znas sta je uradio? :eek:

Uuu, koliko je uradio... mnogo je uradio!

Ti nisi ni sposoban da pojmis koliko je on uradio za Srbiju! :worth:

Наравно да знам.
Само има толико ствари које је Зоран Ђинђић урадио за Србију да тренутно не могу да се сетим ни једне.
Ни једне добре !
 
Poslednja izmena:
Goran Vesić ...

Da li je to ona spodoba koja se nije odazvala vojnom pozivu pa tako pobegla van granica ne samo Srbije i Jugoslavije nego i EUrope. :lol:

A onda posle 5-oktobarskog huliganskog puča oslobođen optužbi kao i svi ostali koji su bežali "guzicom bez obzira" , i tako se vratio pravo u vlast. Čiju ? Pa Zokija Đinđarele, naravno. I to mislim nešto oko BIA-e.

I sad debelo svinjče, nagojeno od sredstava poreskih obveznika, kaže nama neobaveštenima ko je Z.Đ. ...:eek:
 

Back
Top