Google Chrome

A zbog cega je Chrome bolji za download? Po meni je on mnogo laksi za surfovanje i pretrazivanje intereneta i otvaranja gomilu stranica.

Dobro je što otvara poseban tab kad skida nešto i dosta je pregledniji njegov download menadžer. Čini mi se da manje opterećuje memoriju, ali da je lakši za surfovanje, hmmmm, mozzila mi nikad nije "pala" nepredviđeno, kod hroma se to često događalo
 
...imam pitanjce....:D

....trenutno koristim mozillu firfox...to su mi instalirali u servisu kada sam
nosila komp na popravku...

....e, sad ja bi to da obrišem i da isntaliram Operu...mora li to ili samo mogu
da instaliram Operu, i da idem preko nje, da ovau Mozillu ne diram, meni je
skroz smotana....i da li neko ima noviju verziju Opere ili da tražim preko neta???

...hvala....;);)
 
Affrodiita možeš da imaš instaliranih browsera koliko hoćeš. U servisu su verovatno mislili da ne treba da imaš instalirano više antivirusnih programa istovremeno jer to usporava sistem i oni utiču jedan na drugog a što se tiče pregledača (browsera) nema problema da ih imaš više.
 
...hvala, instalirala Operu, i supre mi je sada, nemam više problem kao s mozzilom
ona me baš smorila....jedino još nisam otkrila gde mogu ovde da prebacim na
srpski...jer je nova verzija..ali iščačkaću već....:D
 
Settings - Preferences. Na strani General klik na dugme Details... i u novom prozoru koji se otovri imaš dugme Choose.. gde onda možeš da izabereš datoteku s jezikom koji hoćeš.

Ako si skinula englesku verziju Opere, a ne međunarodnu, onda prvo morađ da prebaciš datoteku za srpski jezik sa sledeće strane... http://www.opera.com/download/languagefiles/

...teško pitanje za mene...nemam pojma koju sam skinula, prvu koju sam videla
da je nova...i to je to...pokušaću da to uradim, ako uspe dobro je...ako ne mučiću se
do daljneg....:hvala:
 

Back
Top