Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

e ima jedan...pazi ovako...
Par..mladi su,zeljni r'n'R ....pocinju da se gudraju..i odlaze iz svog sela.... a da inace francuski je film...
nalecu na Cirkus....i mole direktora istog da putuju sa njima.... ovaj se necka.. ali ih na kraju primi..kao pomocne radnike...Elem,tu se zagreva scena tako sto se mala na vuce na dop... a frajer provali da mu extremno dobro lezi rabota na trapezu i pocinje da vezba i vezba i postaje bitan,zvezda veceri!!! ipak...
on odustaje jedne veceri od nastupa jer se odradio ko zivotinja.... i odlazi u stilu gone with Kings of r.n.R
a riba odlazi u Paris i postaje fux-a....znate kako se zove ovaj film...Moooliim vas.... kad vas mooolimm smrc
 
U pitanju je manga.Gledala sam taj dugometrazni crtani pre 15ak godina i sve cega se secam da je u pitanju 4-5 cura koje se bore protiv nekog u svemiru i da im valjda pada brod na neku planetu koja je jako lepa.Jedna od njih radja dete koje bas velikom brzinom odraste u coveka koji je samo muska verzija nje.Na kraju dva robota aktiviraju neko polje i na toj planetu ostaje samo taj tek rodjeni ali dosratao msukarac i jedna od tih cura, mislim da ginu zajedno.Svaka cast onom ko me je razumeo i ko zna za taj crtac.
 
Kao neko dlakavo bice se pojavljuje, pa neki otac i sin su tu glavni i svako jutro jedu po pola jabuke na leba, to sam jedino zapamtio jel mi je bila cudna ta kombinacija jabuka na leba. Mislim da je bajka u pitanju
da li je ruski il nije nemam pojma. ima dvadesetak godina da sam ga gledao, tada bas i nisam bio poliglota.
zna li ko?
 
E, ovako...Kao klinac je bio neki film koji se po milion puta davao na nekim lokalnim televizijama. Glavni junak je naka faca tipa Konana ( u tom stilu ), a njegovi glavni neprijatelji su, koliko se meni cini, neka poluraspadnuta vojska tame....On se zaljubjuje u neku crvenokosu robinju i namerava da je oslobodi, a na tom putu mu pomazu dve male lasice ( omiljeni mi likovi u filmu)... A da... sad se setih da taj nas "Konan" ima neku sposobnst da komunicira sa zivotinjama i ima nekog orla.... Da li neko zna kako se zove ovaj film?:eek:
 
E, ovako...Kao klinac je bio neki film koji se po milion puta davao na nekim lokalnim televizijama. Glavni junak je naka faca tipa Konana ( u tom stilu ), a njegovi glavni neprijatelji su, koliko se meni cini, neka poluraspadnuta vojska tame....On se zaljubjuje u neku crvenokosu robinju i namerava da je oslobodi, a na tom putu mu pomazu dve male lasice ( omiljeni mi likovi u filmu)... A da... sad se setih da taj nas "Konan" ima neku sposobnst da komunicira sa zivotinjama i ima nekog orla.... Da li neko zna kako se zove ovaj film?:eek:

Nas prevod je bio Gospodar Zivotinja,a originalni naslov ne znam ...
 
E, ovako...Kao klinac je bio neki film koji se po milion puta davao na nekim lokalnim televizijama. Glavni junak je naka faca tipa Konana ( u tom stilu ), a njegovi glavni neprijatelji su, koliko se meni cini, neka poluraspadnuta vojska tame....On se zaljubjuje u neku crvenokosu robinju i namerava da je oslobodi, a na tom putu mu pomazu dve male lasice ( omiljeni mi likovi u filmu)... A da... sad se setih da taj nas "Konan" ima neku sposobnst da komunicira sa zivotinjama i ima nekog orla.... Da li neko zna kako se zove ovaj film?:eek:

The Beastmaster e sad ne znam dal' si tacno mislio na film ili seriju

http://www.imdb.com/title/tt0083630/

http://www.imdb.com/title/tt0215392/

E sad, moj problem glasi ovako: glumi valjda Ben Afleck, neku sporednu ulogu i on negde na sredini filma umire il' biva ubijen, a inace se i pojavljuje neki deda mraz koji pije, pusi i sta ja znam, a u filmu se pojavljuju i neki nemci i skinhedsi...Zanr je valjda triler, akcija...
Naziv filma mi treba za nekog druga pa otuda ovaj nikakav opis...
Svaka pomoc dobrodosla :)
 
Da li neko zna kako se zove film u kome se neki klinci takmice sa cigrama, jedan decak ima komsije ludake (nasi su preveli da se komsije prezivaju Bampusovici ili tako nesto), pa njegov cale kad se posvadja sa njima odvrne muziku u sred noci... jako dobar film, komedija, ali sam ga davno gledao i ne mogu da se setim jos nekih detalja
 
pozzz za sve,mene zanima da li neko zna kako se zove film,gledao sam ga na pinku pre par godina kasno uvece,predpostavljam da je romanticna komedija,i znam da se desava na nekom koledzu,neki lik trazi neku devojku pomocu nekog osmeha koji je on nacrtao,i znam da ga stalno juri domar koji radi na tom koledzu,proganja ga,na kraju filma on drzi neki govor,i tu mu se svi papiri razlete po celom koledzu,a na papirima je osmeh koji je crtao,jedino sto znam jeste da nije film "100 girl's",hvala unapred ako neko zna neka mi javi na e-mail(predator.marko@gmail.com):worth:
 
Radnja filma (mislim, crno beli) se događa u vreme II sv. rata, o nekoj devojci koja radi u restoranu, i ima vezu sa jednim Jevrejem i sa još jednim, tj. u trojci su i to nikom ne smeta. Ali se tu javlja i neki nemački oficir, koji se zaljubljuje u nju, progoni ih, mislim da jedan od njene dvojice gine. I posle 100 godina otprilike, oficir se vraća u taj restoran, gde ta devojka, sad već baba radi, i ona ga otruje.
Ima tu jedna lepa pesma, Blue Monday, ili Sunday, a možda i nije blue... Možda se tako i zove film, mada sam ja sve pretražila...
 

Back
Top