Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

uspela sam :zskace: celo jutro ga trazim po netu...izbuljih okice...

Mousehunt


8.gif

hvala ti Metla na trudu, trejler je super a pacova cu tek da pogledam-stvarno prava zivuljka:)
 
Film je od pre petnaestak godina, radi se o nekom liku koji je pandur i njegovoj zeni koja privodi neke likove kod kuce (neki poluerotski flim), onda je on navata pa se nalozi na to gledajuci nju sa drugim likovima, pa krene da snima to sve i mislim da ih je ucenjivao na kraju...tako nekako...pa ako neko zna o kojem filmu se radi, bio bih zahvalan. :)
 
Film je od pre petnaestak godina, radi se o nekom liku koji je pandur i njegovoj zeni koja privodi neke likove kod kuce (neki poluerotski flim), onda je on navata pa se nalozi na to gledajuci nju sa drugim likovima, pa krene da snima to sve i mislim da ih je ucenjivao na kraju...tako nekako...pa ako neko zna o kojem filmu se radi, bio bih zahvalan. :)

jaoj, strasno mi poznato. americki film jel da?
 
so...pricha ide otpriLike ovako:
roditeLji hipici, teshki narkomani...majka potpuno Luda, propaLa...imaju maLu devojchicu (crna, duga, taLasasta kosa, beLa haLjinica), koja je potpuno u tom nekom svetu morbidnom odrasLa... konstantno sprema ocu dop, ubrizgava mu, verujutji da otac ide u tim trenucima na neko Lepo mesto i divno...
ta maLa se igra gLavama barbika i otpriLike su joj te gLave jedini prijateLji...i ima potpuno izmashtan zhivot svojih barbiko-glava...
majka umire, ona sa ocem odLazi na neko seLo, u neku vukojebinu, pustu i zaboravLjenu...tu je otac zhiveo kao kLinac...
tamo otac umire od preveLike doze, a devojchica, misletji da se dugo zadrzhao u toj svojoj "Lepoj zemLji" danima drzhi Lesh u kutji, razgovara sa njim, maLo zachudjena zbog smrada i muva...
inache, u tom, nazovi selu, upoznaje jednu, bLago recheno, chudnu zhenu i najboLji drug joj postaje njen mLadji retardirani brat...
njih dvoje onda prave neki dinamit za voz i voz odLeti u pm i taj maLi gine i to je otpriLike to...
i nije neka radnja bog zna...aLi je psihoLoshki momenat fantastichan...misLim da sam potpuno opsednuta zheLjom da josh jednom pogLedam fiLm, so, ako neko zna o chemu pricham (i pored siLne konfuznosti), biLa bih mu najvishe na svetu zahvaLna za pomotj... :)
 
Skoro sam otkrila ovu divnu temu i molim za vašu pomoć. Daaavno sam gledala film, možda '93. ili '94. na rts-u, ali jako je upečatljiv pa mi je ostao u sećanju do danas, a nikako nisam imala sreće da ga nađem... :(

Radnja filma izgleda otprilike ovako... mladić i devojka se sreću na nekoj izložbi, on se zove Vlad (ili nešto slično). Upoznaju se, on je čudno gleda i ima utisak da se znaju od ranije. Ispada da se znaju iz prethodnih života... Kreće deža vu... Srednji vek, ona ja slikar, dolazi u neki manastir-konak... on je neki monah ili nešto tako... zaljubljuju se, ali tu je i neki zao lik, koji se sa njima zajedno provlači kroz živote i uvek je smetnja njihovoj ljubavi (on je simbol nekog đavola-šta li već...). Zao lik, ovog glavnog onda bičuje na smrt, zato što se zaljubio i tako bivaju rastavljeni.
Sledeći fleš bek, vreme kuge... ona je obična devojka, on neki plemić... opet se zaljubljuju, ali ovog puta ih rastavlja to što nju proglase vešticom i spale je na lomači, on ne stiže na vreme da je spasi.

Ne znam koliko sam dobro uspela da objasnim, ali ako neko može da mi pomogne, bila bih veoma zahvalna! ;)
 
A ja ne mogu da se setim ime filma, novijeg je datuma! Horor. Zena ide u Rusiju da nasledi kucu njenog brata (cini mi se Nikolaj se zove ili tako nekako), i onda nju u toj kuci spopadaju razne utvare, duhovi i sl. i uglavnom, znam da se film zavrsava tako sto ona na kraju umire tako sto bezeci od te kuce upada u neku reku ili sta vec...Hvala unapred! :)
 
Francuski film. Neki autobus se navudno survao u neko jezero i svi izginuli. Medjutim, to bilo sumnjivo nekoj zeni i ona pocne to da istrazuje i na kraju skonta da su ti putnici u busu prije toga bili na nekoj planini u blizini nekog istrazivackog centra i da su slucajno zarazeni nekim virusom, pa su francuske vlasti, da bi sprecile epidemiju, pobile te turiste i iscenirale nesrecu sa jezerom.

Gledao sam davno neki njemacki film. Neki momci odu na Ibicu, tu hoce kao da naprave neke zurke, ali im niko ne dodje. Kasnije prave opet zurke, pa im dodje masa ljudi. Usput oni muvaju neke ribe. U sjecanju su mi ostale 2 scene: kad neka bjesna riba baci kroz prozor miksetu svog momka i kad neki lik nabije na ****** neku spravu, pa ne moze kasnije da je skine.
 
Skoro sam otkrila ovu divnu temu i molim za vašu pomoć. Daaavno sam gledala film, možda '93. ili '94. na rts-u, ali jako je upečatljiv pa mi je ostao u sećanju do danas, a nikako nisam imala sreće da ga nađem... :(

Radnja filma izgleda otprilike ovako... mladić i devojka se sreću na nekoj izložbi, on se zove Vlad (ili nešto slično). Upoznaju se, on je čudno gleda i ima utisak da se znaju od ranije. Ispada da se znaju iz prethodnih života... Kreće deža vu... Srednji vek, ona ja slikar, dolazi u neki manastir-konak... on je neki monah ili nešto tako... zaljubljuju se, ali tu je i neki zao lik, koji se sa njima zajedno provlači kroz živote i uvek je smetnja njihovoj ljubavi (on je simbol nekog đavola-šta li već...). Zao lik, ovog glavnog onda bičuje na smrt, zato što se zaljubio i tako bivaju rastavljeni.
Sledeći fleš bek, vreme kuge... ona je obična devojka, on neki plemić... opet se zaljubljuju, ali ovog puta ih rastavlja to što nju proglase vešticom i spale je na lomači, on ne stiže na vreme da je spasi.

Ne znam koliko sam dobro uspela da objasnim, ali ako neko može da mi pomogne, bila bih veoma zahvalna! ;)

Zvuci zanimljivo.
Ako saznas kako se zove kazi. :bye:
 
Mislim da je u pitanju Spanski horror film.
Svega cega se secam jeste da pop zna datum kada Satana treba da dodje na zemlju pa pokusava da ga spreci da siri zlo.
I jos jedne scene kako ulazi u prodavnicu diskova i trazi album od Iron Maidena.

U pitanju je kultna španska horor komedija

El día de la Bestia (The Day of the Beast )

http://www.imdb.com/title/tt0112922/

Sveštenik kojeg glumi jedan od mojih omiljenih španskih glumaca Alex Angulo ,dolazi do ideje da može da sazna planove satane jedino ako postane jedan od njih.Da bi to postigao upušta se u sve moguće poroke ,dok mu u spasavanju čovečanstva pomaže prodavac,roker iz te prodavnice u kojoj je kupio album Iron Maidena,kao i jedan policijski inspektor .
I onda počinje urnebesni cirkus .:mrgreen:

Evo ga sa tim rokerom. :hahaha:

(Genijalan film,preporučujem i onima koji nisu odgledali )

457669.jpg
 
ona odlazi kod psihijatra na partije caskanja...klasicne one fore iz amricih filmova svi kao imaju psihice da sa njima caskaju...psihic je zensko...elem tako ona s njom caska o svemu u svom zivotu...pa i o svojoj vezi...apsolutno sve joj prica cak i detalje iz kreveta...onda ta psihic skapira da je ova sa njenim sinom u vezi i da svo vreme ustvari prica o njemu...i tu nastaje problem...ne zeli da otkrije pacijentkinji da je to njen sin jer je interesuje sve u vezi njih a s druge strane gadi joj se da slusa sta joj sve ova prica...... tu se sad svasta desava na kraju se sve otkrije ...komedija je u pitanju
 
Francuski film. Neki autobus se navudno survao u neko jezero i svi izginuli. Medjutim, to bilo sumnjivo nekoj zeni i ona pocne to da istrazuje i na kraju skonta da su ti putnici u busu prije toga bili na nekoj planini u blizini nekog istrazivackog centra i da su slucajno zarazeni nekim virusom, pa su francuske vlasti, da bi sprecile epidemiju, pobile te turiste i iscenirale nesrecu sa jezerom.

Gledao sam davno neki njemacki film. Neki momci odu na Ibicu, tu hoce kao da naprave neke zurke, ali im niko ne dodje. Kasnije prave opet zurke, pa im dodje masa ljudi. Usput oni muvaju neke ribe. U sjecanju su mi ostale 2 scene: kad neka bjesna riba baci kroz prozor miksetu svog momka i kad neki lik nabije na ****** neku spravu, pa ne moze kasnije da je skine.

Jel mislish na ovo?http://www.imdb.com/title/tt0205177/
mada ovo je engleski film
 
ona odlazi kod psihijatra na partije caskanja...klasicne one fore iz amricih filmova svi kao imaju psihice da sa njima caskaju...psihic je zensko...elem tako ona s njom caska o svemu u svom zivotu...pa i o svojoj vezi...apsolutno sve joj prica cak i detalje iz kreveta...onda ta psihic skapira da je ova sa njenim sinom u vezi i da svo vreme ustvari prica o njemu...i tu nastaje problem...ne zeli da otkrije pacijentkinji da je to njen sin jer je interesuje sve u vezi njih a s druge strane gadi joj se da slusa sta joj sve ova prica...... tu se sad svasta desava na kraju se sve otkrije ...komedija je u pitanju

mozda ovaj?

http://www.imdb.com/title/tt0387514/
 

Back
Top