Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Pozdrav, trazim film u kojem se radi o dementnom ocu i njegova dva sina. Otac je bio bogat, ali sinovi su zapali u dugove i sve prodali osim kuce, sad pokusavaju da nadju kupca i za kucu. U medjuvremenu, otac stalno pokusava da provali u svoju staru prodavnicu jer zaboravlja da vise nije njegova, pa se vise puta desi da udje unutra i zaboravi sta tu radi. Na kraju se ispostavi da je tu sakrio neke papire i odnese ih sinovima i kaze im da ne moraju da prodaju kucu, da ce ti papiri da ih spasu, ali sinovi ga ne slusaju posto je bolestan. On onda sedne u dvoriste i pocinje da se igra sa psom i da mu baca papire. Kad sinovi kasnije nadju sve papire raskupusane, skupe ih i shvate da se radi o akcijama u Koka Koli, koje je otac dobio jer je bio u ratu. Tad Koka Kola nije bila toliko popularna, ali u medjuvremenu je, naravno, porasla cena i oni se tako spasu dugova i ne moraju da prodaju kucu. Vrv je neki stariji film.
 
Ne znam da li ce neko da zna nema sanse ali vredi pokusati jer necu znati da ispricam jer jedino cega se secam jeste kao neka zena je imala ljubavnu romansu sa nekim likom koji je valjda morao na put (ili ona) Dosla je u neku kucu koja je na planinama i secam se veoma dobro te scene, prikazani su predeli planina sa visoravni od te kuce dok ona peva (cini mi se con te partiro ali nisam siguran) film je stariji mozdda 70tih ili 60tih godina, glavni glumac je isto poznat (nije hemfri bogart, novija generacija) da li je to drama ili ratna drama ljubavna drama ne znam
kratko osisana kosa glavna glumica, sesir glavni glumac
 
Ne znam da li ce neko da zna nema sanse ali vredi pokusati jer necu znati da ispricam jer jedino cega se secam jeste kao neka zena je imala ljubavnu romansu sa nekim likom koji je valjda morao na put (ili ona) Dosla je u neku kucu koja je na planinama i secam se veoma dobro te scene, prikazani su predeli planina sa visoravni od te kuce dok ona peva (cini mi se con te partiro ali nisam siguran) film je stariji mozdda 70tih ili 60tih godina, glavni glumac je isto poznat (nije hemfri bogart, novija generacija) da li je to drama ili ratna drama ljubavna drama ne znam
kratko osisana kosa glavna glumica, sesir glavni glumac
Nisam siguran , ali ima nekih momenata koji podsecaju na film " Ryan 's Daughter " iz 1970 -e , https://www.imdb.com/title/tt0066319/ , a u slucaju da nije to ovaj film , moja preporuka je da ga pogledas , jer je stvarno odlican.
 
Ne nije. Mislim da je to film gde se tek boja pojavljivala u filmu, znaci nije crno beli ali mozda 50-60tih godina
Neke dugacke stepenice valjda je ta kuca na brdu ili planini nekoj jooj nisam siguran

Oni filmovi gde su su u belim kaputima i mladezima na celu
ma nema sanse da iko zna.
Secam se da sam gledao taj film i da sam morao negde da idem, pa sam sebi obecao ako jos jednom budem gledao taj film da necu nigde ici pa zemlja gorala :)
 
Ćao, drugari! Neko će se već setiti...
Film je jedan od mnogih sa tematikom iskrcavanja u Normandiji. Glavni lik (jedan plavokosi glumac) biva uhapšen od strane nemačkih špijuna koji pokušavaju da od njega izvuku podatak o tačnom datumu Dana "D". Nadrogiraju ga i prirede "scenografiju" kao da su se savezničke snage već iskrcale, bio je, fol, dugo u nesvesti, ali njega otrezni činjenica da ga boli prst na mestu gde se posekao na papir. Kapira da je to bilo nedavno jer rana još nije zacelila...
 
Ćao, drugari! Neko će se već setiti...
Film je jedan od mnogih sa tematikom iskrcavanja u Normandiji. Glavni lik (jedan plavokosi glumac) biva uhapšen od strane nemačkih špijuna koji pokušavaju da od njega izvuku podatak o tačnom datumu Dana "D". Nadrogiraju ga i prirede "scenografiju" kao da su se savezničke snage već iskrcale, bio je, fol, dugo u nesvesti, ali njega otrezni činjenica da ga boli prst na mestu gde se posekao na papir. Kapira da je to bilo nedavno jer rana još nije zacelila...
Јел новији-старији филм, звучи занимљиво?!
 
Gledala sam bas odavno jedan film radi se valjda od dva brata koja imaju svoj show snimaju kod kuce nista nešto profesionalno i njihovi roditelji su otisli na par dana na odmor u prirodi oni za to vreme prave razne gluposti sa svojim prijateljima i zaboravila sam kako se zove nesto na foru kada ih roditelji ostave same bila bih zahvala kada bi se neko setio naziva film vec duze vreme pokušavam da ga nadjem ali ne ide.
 
Molim vas ako se ko seca ovog filma.Ovako , ovaj film sam davno gledao a nikad nisam posle cuo za njega, jedva se secam radnje, radi se o nekoj Bejzbol ili Americki fudbal utakmici u skoli, 2 skolska tima klinci su u pitanju. Tada glavni junak promasuje neki odlucujuci udarac i taj njegov tim gubi. Kasnije neznam tacno ali od tog prelomnog momenta mu krece lose u zivotu on Odrasta,Kasnije nesto Klikne u filmu i on se odjednom nalazi u poziciji da je kao pogodio taj poen i od te tacke mu sve odlicno ide, odjednom ulazi u kucu i ozenjen je najpozeljnijom zenom i ima odlican posao i zivot-on se cudi sta se dogodilo !? Znajuci da je gubitnik ne shvata kako se dogodilo da je u toj kozi.
Mislim da je film negde iz '90 tih i da je u glavnoj ulozi Tom Henks ili Bili Marej mada nisam siguran.
Hvala!
 
Neka dva brata u nekoj pecini imaju cudesne moci valjda, okruzena lancima u toj pecini koji vise valjda ne secam se valjda da nece pasti i brze bolje se uhvatise za te lance i valjda teleportacijom su izbegli opasnost stvorili su se valjda napolju, u... film je prestari.. gledao sam ga sa 5 god. ali siguran sam i ubedjen da zna neko o kojem filmu mislim,
 
Molim vas ako se ko seca ovog filma.Ovako , ovaj film sam davno gledao a nikad nisam posle cuo za njega, jedva se secam radnje, radi se o nekoj Bejzbol ili Americki fudbal utakmici u skoli, 2 skolska tima klinci su u pitanju. Tada glavni junak promasuje neki odlucujuci udarac i taj njegov tim gubi. Kasnije neznam tacno ali od tog prelomnog momenta mu krece lose u zivotu on Odrasta,Kasnije nesto Klikne u filmu i on se odjednom nalazi u poziciji da je kao pogodio taj poen i od te tacke mu sve odlicno ide, odjednom ulazi u kucu i ozenjen je najpozeljnijom zenom i ima odlican posao i zivot-on se cudi sta se dogodilo !? Znajuci da je gubitnik ne shvata kako se dogodilo da je u toj kozi.
Mislim da je film negde iz '90 tih i da je u glavnoj ulozi Tom Henks ili Bili Marej mada nisam siguran.
Hvala!
Izvoli i uživaj. Mr. Destiny (1990) https://www.imdb.com/title/tt0100201/

 
nije, dva brata od 13, 15 godina.
zaglave u pecini okruzeni nekakvim lancima koji vise i nesto ih progoni
i valjda povuku neki lanac pa se telerportuju napolje iz pecine, i mislim da je film stariji od 90te godine
traze valjda neki mac al nisam siguran
Ajde pomozi još malo, čiji je film, u kom vremenu se odvija radnja, da li znaš nekog glumca?
 
jel neko zna koji je ovo film: Muskarac odlazi u neku kucu za odmor i tamo ugleda neku sliku oko koje se zainteresuje, ali i ugleda zenu koju je siguran da vec odnekle zna. Ta ista zena mu ubaci poruku u dzep na kojoj pise da je vrati ili spase, i potpise se, tako nesto.On se raspitao o imenu te zene i saznaje da ta zena nije ziva vec 7 godina.
 

Back
Top