Gledam neki film

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
36.266
Pa sad gledam neki film i sad bas na 45 minuta odgledanog stisnem na stop

Šta se desilo ? Pa ovako

Sretnu se on i ona slučajno na aerodromu, nekako se pomiješali kuferi

Slučajno su cekirali i isti hotel (ovde želim da kažem i turski filmovi su popustili )

oboje imaju u domovini (turskoj) bračnog druga

Jedan mali milion on stalno naglašava da je oženjen i da ne vara suprugu i kontam svaka čast fin neki covjek ! Bravo majstore

Medjutim na 45 minuti spopada je u liftu i pocinje ljubljene i završe u njenoj sobi

Sad se pitam

Da li je uopšte pametno puštati muškarca da ide na poslovno putovanje ? Mislim da nije i najpametnije je kao uslov za brak da on, ukoliko ima posao gde često putuje, traži od šefa da ga premesti na poziciju gde više nije potrebno poslovno putovanje!
 
Najbolje je da prihvatiš realnost kakva jeste i živiš srećan život

IMG_9576.jpeg


Stala sam na 45 i sad se mislim da li da odgledam do kraja? Nadam se srećnim krajem npr on je lagao da je oženjen a i ona da je udata
 
Da li je uopšte pametno puštati muškarca da ide na poslovno putovanje ? Mislim da nije i najpametnije je kao uslov za brak da on, ukoliko ima posao gde često putuje, traži od šefa da ga premesti na poziciju gde više nije potrebno poslovno putovanje!
Tiranin koji osobe muškog spola zaključava u podrum i ritualno okružuje kaktusima, pa sve da se radi o vlastitoj braći, vrišti iz tebe.

😡
 
Pa sad gledam neki film i sad bas na 45 minuta odgledanog stisnem na stop

Šta se desilo ? Pa ovako

Sretnu se on i ona slučajno na aerodromu, nekako se pomiješali kuferi

Slučajno su cekirali i isti hotel (ovde želim da kažem i turski filmovi su popustili )

oboje imaju u domovini (turskoj) bračnog druga

Jedan mali milion on stalno naglašava da je oženjen i da ne vara suprugu i kontam svaka čast fin neki covjek ! Bravo majstore

Medjutim na 45 minuti spopada je u liftu i pocinje ljubljene i završe u njenoj sobi

Sad se pitam

Da li je uopšte pametno puštati muškarca da ide na poslovno putovanje ? Mislim da nije i najpametnije je kao uslov za brak da on, ukoliko ima posao gde često putuje, traži od šefa da ga premesti na poziciju gde više nije potrebno poslovno putovanje!
Pa bolje da se otkacis od njega na par dana, nek se svalerka/koleginica/slucajna prolaznica bakce sa njim, a tebi devizne dnevnice od njegovog biznis tripa.

Bukvalno dupli dobitak.
 
Pa sad gledam neki film i sad bas na 45 minuta odgledanog stisnem na stop

Šta se desilo ? Pa ovako

Sretnu se on i ona slučajno na aerodromu, nekako se pomiješali kuferi

Slučajno su cekirali i isti hotel (ovde želim da kažem i turski filmovi su popustili )

oboje imaju u domovini (turskoj) bračnog druga

Jedan mali milion on stalno naglašava da je oženjen i da ne vara suprugu i kontam svaka čast fin neki covjek ! Bravo majstore

Medjutim na 45 minuti spopada je u liftu i pocinje ljubljene i završe u njenoj sobi

Sad se pitam

Da li je uopšte pametno puštati muškarca da ide na poslovno putovanje ? Mislim da nije i najpametnije je kao uslov za brak da on, ukoliko ima posao gde često putuje, traži od šefa da ga premesti na poziciju gde više nije potrebno poslovno putovanje!
Nemoralan covek ce iznaci nacin da te prevari, branila ti njemu ili ne bilo sta. Za seks ne treba puno vremenski, a to mozes bilo gde.

Nego ti lepo nadjes muskarca cvrstog karaktera i sve pet. Ako uz to ti budes sjajna zena, nece te taj prevariti.
 
Nemoralan covek ce iznaci nacin da te prevari, branila ti njemu ili ne bilo sta. Za seks ne treba puno vremenski, a to mozes bilo gde.

Nego ti lepo nadjes muskarca cvrstog karaktera i sve pet. Ako uz to ti budes sjajna zena, nece te taj prevariti.


Čini mi se da neću budem sjajna žena

Kad muškarac kaže “sjajna žena” na šta on tačno misli ?
 

Back
Top