Glatke muške guze

https://riportal.net.hr/lifestyle/p...rci-s-dlakavim-ili-depiliranim-torzom/179677/

Jedno istraživanje provedeno među Britancima 2020. otkrilo je da se njih 46 posto depilira, što je povećanje od 36 posto u odnosu na 2016. godinu.
U istraživanju iz 2014. postavljena je hipoteza da će i muškarci i žene tijela s manje dlaka ocijeniti privlačnijima i ona se pokazala – točnom.

Većini muškaraca i žena koji su sudjelovali u istraživanju dlakavija tijela bila su manje privlačna. Konkretnije, 74 posto žena privlačnim je ocijenilo tijela bez dlaka ili gotovo bez dlaka.
+++
Ajde grudi, stomak ili leđa, ali muške ruke i noge bez dlaka su katastrofa.
 
dlakavost je naj obični atavizam, više izražen kod muške populacije zbog hormonske prirode, to se može primetiti i kod divljih životinja , lav sa gorivom,lavica skroz ogoljena
ništa strašno u oba slučaja i žbunasti i mazni, svako ima pravo na sređivanje svog izgleda
 
dlakavost je naj obični atavizam, više izražen kod muške populacije zbog hormonske prirode, to se može primetiti i kod divljih životinja , lav sa gorivom,lavica skroz ogoljena
ništa strašno u oba slučaja i žbunasti i mazni, svako ima pravo na sređivanje svog izgleda
Moda se menja. Do pre par godina u filmovima i reklamama su bila obavezna depilirana muška prsa. Kad se to običnoj populaciji pokazalo kao nemoguća misija a nama muškima stalne obaveze idu na živce; modna industrija je odustala pa sad po filmovima i reklama ima sve više dlakavih torza. Treba rasprodati zalihe body trimera pa sad izmišljaju priče.
 
f3314c17a59b4d7626f57bedf40df1c4.jpg

Džejms Bond kao najbolja ilustracija onoga što pišem. Šon Koneri i Danijel Krejg.
 
Ženama bi trebalo da bude važno da je muškarac zreo i normalan. Neko, u koga može da ima poverenja.
Nisu važne ni dlake, ni stomak.
Bar meni.

Ps- odoh ja s teme.
Dobro pišeš, ali treba paziti na liniju. I muškarci i žene. Odmah si zdraviji a i atraktivniji. A ko voli da je s dlakama ili bez, od volje mu šokcu post. Ja nikoga ne osuđujem.
Ps- odoh i ja s teme.
 

Back
Top