GLASANJE - Alfa muzjak krstarice

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja

Alfa muzjak krstarice?

  • Bundeva

  • Frozen 1982

  • Aleksej Baso

  • Antun tun

  • Le Piaf

  • Banegad

  • Nikodim

  • Julijan Dunarona

  • Click or die

  • Artinve

  • Rasta Mlatimudija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
livija:
nemoj sad da si neprijatna... ipak si ti domacjica teme... morash da pazish na obichaje i da se drzhish tradicionalnog usluzhnog ponashanja..... :-D


Ma nisam neprijatna... :) ....smejem se sve vreme vasim ludostima... :) Eh sta sve domacice danas moraju da trpe... :lol: :lol: :lol:

Au doco ako je predpranje..onda se vracam zadacima za kolokvijum...pa cu da virnem malo kasnije...Nadam se da ce mi frizura ostati na mestu... :lol: ..Mislim ipak sam domacica jel?
 
meni ova tema postaje malo dosadna.... al kad ovaj krvolok pola sata odgovara na pp.... jooooj...... shto sam dobro raspolozhena... a dosadno ovde.... samo se prepucavate oko nichega... ovo je malo gramaicki ne pravilno... al logichno mi zvuchi sad... i mrzi me da mislim..... treba i ja da budem domacjica..... juche sam qvala supu..... malo mi bljutavo izgleda a nisam je josh probala.... a neshto ni ne bih.... ono... shta znam....
 
yebo te kolokvijum...ne znaci to da si pametna...yednom ya bio bio u gradu nashiban dobro i ulazim u jedan klub kad na ulazu jedna djevojka upoznali se mi pruzio joj ja ruku i reko svoje ime a ona ce meni ja sam teodora ja sam profesorica...a ja njoj ja sam mashinbravar......xexexexexe
 
Evo svima po jedna cucla i jedna zvecka da se zabavljate dok ja radim zadatke... :lol:

imagespn4.jpg
 

Back
Top