Gimnazija-Cacak!

Bravo, cacakk, odlicno si ovo objasnio. :) Nije Gimnazija uopste laka skola, narocito se vidi velika razlika u prirodnom i drustvenom smeru (bio sam u oba) i mogu vam reci da na prirodnom smeru isto traze o drustvenim predmetima kao i na drustvenom, nema skoro nikakve razlike, osim sto te predmete kasnije nemas.

Sve nekako, ali profesori... Jeste me mozda vecina i gotivila, ali su tako odvratni, bahati i nabedjeni da to nije normalno.
 
ma ebali vas profesori...

sad samo cekamo nove, mlade i neiskusne bludnice da nam ih istovare u septembru.... buhahahahaha

evo ja se prvi nudim svim potencijalnim ucenicama da im dam free tour kroz skolu...xDDD
 
Pobogu kako mozete tako govoriti o Gimnaziji? To sto upisuje nekolicina djaka sa 65 poena ne znaci da je laka skola. Zavrsila sam Gimnaziju, upisala sam je sa 99 poena osvojenih iz osnovne skole, bila sam odlicna i to na prirodnom smeru koji je slobodno mogu reci najtezi smer u Cacku i jos parna smena. I bez obzira na sve te tesoke, opet bih upisala Gimn. Gimnaziju upisuju uglavnom djaci koji zele da uce i nauce nesto, koji ne beze od rada, naravno ima i zalutalih slucajeva koji su mnogo lose prolazili, da ne pricam samo koliko je kod mene ponavljalo godinu, islo na popravni itd. Tako da ako zelite da idete linijom manjeg otpora kroz srednju skolu ne upisujte Gimn. pogotovu ne prirodni smer. Lako cete upisati, ali zavrsiti..?? Onda, zaista je sramota da takva skola sa tradicijom ima onakav enterijer..Sve pohvale za ugostiteljsku skolu.Kako je samo sredjena! Za razliku od Gimn. gde su ucionice, table, wc katastrofa. Da ne govorim o sundjeru i koficama za vodu:D. Drugo, istina je da su profesori u Gimn. mnogo nabedjeni kako su oni najbolji, prosto niko kao oni..A skoro svi su dosli preko veza.. I nisu profesori! Traze dosta, slabo objasnjavaju, jako lose, da ne govorim o hemiji, fizici, matematici gde je sve losiji kadar profesora...Imala sam srecu pa mi je Struja predavao fiziku- covek je jednom recju car! Ali i on ce u penziju, ako vec nije otisao... Hemija i matematika..imala sam 4, 5 ali sam mnogo novca dala za privatne casove zbog losih profesora, koje mrzi da objasnjavaju, lenji, a kada dodje kontrolni- onda je veselo. Drugo, sto ne volim u Gimn. a to je da profesori obozavaju da daju procene, koje veze sa mozgom nemaju, da vredjaju djake i da ti kazu da li si glup ili pametan..Ako te procene kao ,,glupog" nadrljao si do kraja 4. godine. A ako si ,,pametan" uzdizu te do nebesa, onda si genije. Znam nekoliko ,,genijalaca" koji su popadali na prijemnom samo tako i to vukovci..A deca koja nisu bila vukovci, prosecni djaci su fantasticno prosla na prijemnom ispitu. Zakljucak: ako ne zelis da se maltretiras, kidas zivce, da puno radis ne upisuj Gimn. A ako zelis da skupis sto vise poena za upis na fakultet, da ides linijom manjeg otpora upisi neku drugu skolu. Mada meni je znanje iz Gimn. dosta pomoglo da rasturim prijemni, nisam se mnogo cimala za upis na fax :)

E ovo +1
 
da... ALI ti jos uvek pojma nemas ko sam... pazi ovako... prvaka ima 300 recimo da su 50% devojcice... znaci ima nas 150... a ti sad uzmi kristalnu kuglu pa pogadjaj :kafa:
ne zaboravi da sam ja gimnazijalac, i cim prodjes prvog septembra kroz ulaz djacki, gde cu ja 99% posto kao i uvek biti....znacu ko si :PPP
On je smele prvog reda ima da te spazi odma'... :hahaha:
pa normalno :cool:
 
ne zaboravi da sam ja gimnazijalac, i cim prodjes prvog septembra kroz ulaz djacki, gde cu ja 99% posto kao i uvek biti....znacu ko si :PPP

pa normalno :cool:

Hahahaha, od septembra ce nam biti zabranjeno pusenje u skolskom dvoristu... :besna: I profesorima izgleda, ustvari najverovatnije u prostorijama skole.. Tako da neces biti na djackom, nego ispred kapije...

A nabavi takve cvidze :cool: pa ces i biti smele.. :whistling: :hahaha:
 

Back
Top