Ghost na windows 2K?

Dynamite

Zainteresovan član
Poruka
149
Da li neko zna kako napraviti GHOST na windows 2000?
Na win98 nije problem i to sam radio bez problema,napravim boot cd i dignem ga bez problema i odradim sve za 15 min al sa win2000 nema sanse..Ako neko zna kako bio bih mu zahvalan da mi izadje u susret i pomogne.
 
pa ajde malo detalja, ovako ne znam tacno sta hoces. Koja ti je verzija ghosta? Jel imas jedan ili 2 hdda ? jesi u mrezi? jel imas narezivac? sta si tacno radio sa win98, a sto nece sada da uspe?

mora da ima resenje...
 
Na win98 sam radio ghost sa GHOSTPE i napravim i uradim ghost bez problema i narezem sve to i napravim boot cd i to je ok.Sa win2K sam pokusao da uradim isto samo sa GHOST2K3 i nije uspijevalo.Pokusavao sam i sa FAT i sa NTFS particijama ali problem kod win2K je DOS i samo dizanje sistema pod DOS-om jer GHOST je nemoguce uraditi ako je windows aktivan,znaci samo pod DOS-om.Cak sam pokusavao da dignem sistem sa win98 boot diskom na win2k i kad pokrenem npr.GHOST2k da uopste ne vidi c: disc. :? Kako odraditi sve to a jos i napraviti boot cd sa GHOST kao kod win98?
 
Napravi GHOST boot (dos) disketu i podigni sa njom (obavezno da podigne drajver za cd), pa startuj ghost i pokazi na image koji je na cd-u. A da bi napravio image, moras da imas ili drugu particiju ili drugi disk (moze i externi usb) ili drugi racunar pa da mapiras na njemu disk
 

Back
Top