Geografski fakultet?

Mislim da bi upao na budzet na prostornom, nisi trebao toliko da zuris... Za vodica je potrebna licenca, ne znam zasto svi ljudi misle da sa geografijom mozes da budes turisticki vodic. Mozes sa bilo kojim fakultetom, pa cak i sa srednjom skolom al potrebna je licenca!
 
Nego sto se tice licence ne ljutim se samo kazem :mrgreen: Da znaju ljudi :mrgreen: To me interesuje pa znam...
Bas nisu neke velike mogucnosti ni sa jednim ni sa drugim a pogotovo sa geografijom... Zanimljivo kako se ljudi tek sad interesuju sta ce da rade sa fakultetom a vec su ga upisali :D
Evo ovo je nas deki, cika Srboljub rekao pre neki dan u novinama: Najprivlacnije su studije turizmologije, a studenti posle zavrsetka mogu da rade u svim oblastima turizma, osim ekonomije i komercijale... Pa vi vidite koje su to oblasti :D
 
E, i ja bih volela da znam sta sve treba (valjda overene kopije svedocanstava, i neke potvrde koje se dobijaju na fakultetu itd.), ali znam da je predaja dokumanata u prvoj polovini septembra i najvise se gleda broj poena i prihodi po clanu porodice. I naravno, budzet. Oni koji su na samofinansirajucem cekaju da vide hoce li da ostane mesta.
 
e nemojte se previse nadati koleginicama sa faxa...:mrgreen:

vise od pola njih ce biti sluzbeno i nece vas nesto posebno dozivljavati...iz
iskustva govorim (ne samo mog nego uopste) zato niski start i juris na studentkinje
sa drugih smerova...:super::super:

setit cete se mene kad krenete na fax...:mrgreen:
 
Ja sledece godine upisujem fax, jako zelim na turizmologiju, pa ako ima neko 89 god ko je upao tamo, jel bilo tesko? Ili bilo sta o turizmologiji...? Sta mozes biti kada zavrsis?

I jos nesto... Iz kojih srednjih skola ste vi upisali turizmologiju?
 

Back
Top