Generalštab Vojske Srbije pokrenuo inicijativu za ponovno uvođenje vojnog roka

Da li podržavate predlog?

  • DA

    glasova: 13 43,3%
  • NE

    glasova: 17 56,7%

  • Ukupno glasova
    30
Ti će mi kažeš. Moj pradeda je imao albansku spomenicu, njegovo mišljenje je bilo da se nosite svi u tri lepe.
Šetaj. I vrati prađedovu ikonu sa tavana

Ko da se nosi? Slepče ja na sebi nosim dvije rane jedna sa ozrena druga sa ilijaša. I to ko dobrovoljac vojsci RS. Iz srbije sam otišao krvari gaće za našu braću srpsku. Nisam gledao ni na šta drugo.

Šetaj
 
Неће се свако примити у војску, само потпуно здрави младићи, девојке ће служити војску,а не као пре курту и мурту да примају у војску.
Lekari kazu da nije ni 10% mladih zdravo.....
Istovremeno te oplakuju i kazu da nisi za invalidsku penziju....
Istovremeno te otpustaju iz bolnice kuci i drugi kao hitna ne veruju da ste zivi...znaci otpust radi upokojenja...
E ovo poslednje je karakteristicno za vojni kadar u vojsci...istovremeno te dovode to unistenja zdravlja a kao brinu za vojsku...
Kad je izbio neki sukob na kosovu , sutradan su sve staresine bile bolesne...
A svi vojnici koji su se javili lekaru su poslati na strazu...cak i kad je termometar rekao 40 stepeni...
 
Evo zapamti sta ce biti....

Pranje para
zanemarivanje mladih vojnika
nesretni slucajevi
Ketering kompanija Željka Mitrovića uvaljivaće hranu vojsci, prepakovanu piletinu iz Brazila. Pobratim Bate Gašića radiće završne radove po kasarnama i redovno održavanje. Tako izgleda vojni rok po viđenju ESENES eksperata. Naravno, regruti će umesto vojne obuke imati obuku sa lopatom i mistrijom, služiće kao NKV radnici po raznim firmama i projektima državnog vrha.
 
Ketering kompanija Željka Mitrovića uvaljivaće hranu vojsci, prepakovanu piletinu iz Brazila. Pobratim Bate Gašića radiće završne radove po kasarnama i redovno održavanje. Tako izgleda vojni rok po viđenju ESENES eksperata. Naravno, regruti će umesto vojne obuke imati obuku sa lopatom i mistrijom, služiće kao NKV radnici po raznim firmama i projektima državnog vrha.
A kako je kod vas u prijateljskoj Bugarskoj?
 
Pa je zato Pašić prisilno skupljao srpsku sirotinju i uboge seljake da jurišaju za njegov račun u Lozani, a na štetu sebe i svojih porodica.
Još bridi Drugi balkanski rat? Da Ferdinand I nije krenuo da otima Niš i Pirot Dimitrovgrad i Bosilegrad bi ostali u Bugarskoj.

1E1F1032-B2A8-4AAF-B62A-E5D1565768F6.jpeg

C3061A5B-F008-47C4-B607-F5EA3B17B6A8.png
 

Back
Top