Gears Of War PC

igra je i kod mene seckala vise nego crysis (koji sam ipak resio da jos ne igram, jer ne mogu da ga guram preko medium podesavanja)... u stvari- kod mnogih je seckala... prosto se na nekim sistemima ne ponasa kako je predvidjena, makar imao i vise od preporucene konfe... poslednji patch i neko cackanje po .ini-ju bi trebalo da resi probleme sa seckanjem (dok ne znam resenje za jezik, ako i postoji)...
a igra nije slicna mass effect-u. mass effect je rpg (i verovatno igra godine), a ovo akcija (samo solidna)...
 
Instalirao i nachekao se...

1280x1024, sve high i highest, vsynce on, shaders on, dinamic, radi perfektno, fps 80-140. Nekad ume da secne na sekundu, ali retko kad. Vidi se olaksanje za razliku od crysisa :) Ne svidja mi se pucanje, ne znam zasto..a grafika je cool. Samo se pitam zasto jbnih 12gb ?
 
Imam problem
Uzeo sam gamepad thrust redator gm1520, i u igrici nece da ga prepozna, ponasa se kao da nisam ukljucio gamepad. Na drugim igricama taj gamepad radi savrseno, ali na ovoj nece. A kada ukljucim volan, u Gears of war mi prepozna volan, i sve kontrole automatski rade. Zna li neko u cemu je problem?
 
ja sam stigo do kraja,tj samo mi ostao onaj locust general na kraju i njega nisam jos provalio kako da iscepam,aj nek neko kaze kako da ga razbijem je malo sam poceo da gubim zivce oko toga:otkacio::otkacio::otkacio:
 
Instalirao i nachekao se...

1280x1024, sve high i highest, vsynce on, shaders on, dinamic, radi perfektno, fps 80-140. Nekad ume da secne na sekundu, ali retko kad. Vidi se olaksanje za razliku od crysisa :) Ne svidja mi se pucanje, ne znam zasto..a grafika je cool. Samo se pitam zasto jbnih 12gb ?

Ukljucio si vsync i dobio si 140 fps? Koliki ti je jebeni refresh rate onda?
 

Back
Top