Gde su nestali slobodni frajeri

  • Začetnik teme drugarica
  • Datum pokretanja
EHEJ!

JA UOPSHTE NISAM ZAINETERESOVAN ZA TVOJU DRUGARICU....
VERUJEM DA JE DIVNA OSOBA I SVE TO....
STIDLJIVA...
VERUJEM I U TO DA NEGDE U NJOJ CHUCHI PRAVA PRINCEZA...
ALI MENE STVARNO MRZI...
DA KOPAM...
DA BUSHIM...
DA IZVLACHIM RECHI KASHIKOM...
DA GLUMATAM...
DA....

NE ZNAM...
NEME ODMAH IZBACI IZ KOMBINACIJE....
 
Slobodni frajeri su nestali:po krajevima,parkovima,raznim budzacima.Zato sto zene nemaju razumevanja kada nemas pare,ili kada imas neke godine u kojima bi trebao da imas mnogo vise.A ti nemas jer je situacija takva kakva je.Nema veze i kada naidjes na zenu koju materijalno ne zanima,jer si ti vec dovoljno psihicki sjeban da vise nemas volje nizasta vec samo da ubijes jos jedan dan,da slusas Massive u svojoj rupi od kraja i da se nadas da ce Bog da te pogleda.Ko ne razume ne mora da komentarise.
 
predvidljivo:
Chaos, kakav to haos izazivas kada ti je haos tek na kraju?

Jel si "lord" jel si "of" ili si "haos"?

Ili si jedinstvo dualnosti trojstva, vidim da si provali celu situaciju. aj sad uzivaj

Lord se usavrsava u snalazenju u haosu, kako bi lako mogao da prepozna o cemu se radi i kad je haos, i kad je idila...
A i posao mu je da cita ljude i njihove motive...
 
drugarica:
Imam preslatku drugaricu koju jedva trpim.Evo o cemu se radi.Vec mesecima ni sa kim nije izasla.Mislim ,mnogi pokusavaju pa se i umore,a ona nikada ne bi preuzela inicijativu.Da li je neko raspolozen da nabaci novu devojku?
Mozda bi trebala da porazgovaras sa njom , jer ocigledno devojka ima neki problem cim je nezainteresovana.
 
stvarno lepa fora. to smo radili u osnovnoj skoli (napomena: u nizim razredima) kad bi hteli da nekome naudimo.
tako se doticnoj osobi javi hiljadu nepozeljnih i ti joj zagorcas zivot

najgore je to sto je puno onih koji padnu na slicne fore.
ko se ovaj put primio prvi?
hmmmmmmmm???

:twisted:
 

Back
Top