Gde ste upoznali?

u sabac na vasar

na tavanu :rumenko:

2.jpg
 
Sve svoje najvece ljubavi,upoznao sam u erotskim snovima.To je tako divan osecaj,kada sanjate da vodite ljubav,sa osobom.koja vam je nedostizna. Jedna od
tih nedostiznih osoba,koju veoma cesto sanjam je Andzelina Zoli.Ja sam bukvalno opsednut,tom boginjom ljubavi.Vrlo cesto,posle burne "ljubavi" sa njom (u snu)
ja se budim sav u znoju,stezuci jastuk i neznajuci,da li je to san ili java.Pre nekoliko dana,jedna komsinica,sa sprata iznad mene,srela me je na stepenistu i rekla:
izvinite komsija,vi ste nocas strasno vikali,pa sam se bojala,da vam nije lose.Sta sam vikao,upitah je ? Pa rece ona....samo se cuo vas vapaj,Andzelina,Andzelina
ne ostavljaj me...please,please.Posramljen,promucah...ma ne...to je bio radio,slusao sam jednu radio dramu.Glavna junakinja se zvala Andzelina.Ljubavni film.
A.aaaaa...Taako...neuverljivo rece komsinica,i ode svojim poslom na pijac.Ja ostah razmisljajuci o tome,da sam ja ipak veoma srecan covek.Imam jednu veliku
ljubav,koju mi niko ne moze oduzeti.Ona me ne moze prevariti sa drugim ! Bravo Lorde,zgrabi zivot sa svojim slatkim snovima.Ti si najbogatiji covek na svetu
 
Gde ste upoznali svoju najveću ljubav u životu do sada?

A gde osobu s kojom ste imali najbolji sex?

:heart:
Jos ivek sam nevina, tako da ne mogu da odgovorim na ovo drugo pitanje, ali zato mogu na prvo.
Vec sam ranije pisala kako sam upoznala jednog mog bivseg decka, ali nije lose da ponovim. Dakle, bila sam u Beogradu, imala sam pet godina i krenula sam kod moje drugarice, da malo caskamo. Ja sam bila bas napredna za svoje godine, iako su njena deca malo mladja od mene, ja sam ipak zelela da caskam sa njom i ona je volela da caska sa mnom. I tako sam ja posla kod nje i ispred njene zgrade sam videla jednog mnogo slatkog decka. Crn, sladak, sa zelenim ocima i u bordo trenerci. Nesto je popravljao kola. Kroz njegovu proredjenu kosu su prolazili suncevi zraci. To je nesto sto nikada necu zaboraviti. On me je pitao kuda sam posla, a ja sam se istopila od srece. Jednostavno, znala sam da je on muskarac mog zivota. Otisla sam kod drugarice i ispostavilo se da je on njen muz. Nisam mogla da verujem da je on bas njen muz. Strpljivo sam cekala 16 godina, da se rascisti teren i bili smo u vezi. To mi je i najduza veza, 11 meseci. Nazalost, nismo se vencali, jer on nije imao petlje da se razvde, a onda je podneo zahtev za razvod vec kasno. Pokusali smo ponovo da budemo prijatelji, ali nista od toga. On je bio ljubomoran, zato sto sam se smuvala sa njegovim komsijom, iako smo bili prijatelji. Sada sam cula da je u vezi sa nekom dosadnom, debelom devojkom. Ne zelim da zvuci kao "kiselo grozdje", ali posle sam shvatila da on nije moja nejveca ljubav u zivotu. :heart:
 

Back
Top