Gde nestadose dlake?!!!!

mishka narawno iz higijenskih razloga...
a i stidne ,a preporucijem ostalima da naprawe neku frizuricu da kada se skinesh ,da bude fora
moje ribe su odkidale na to! stwarno extra izgleda...
ewo recept-prwo obri skroz ili sta wec depiliraj
sacekaj da narastu malo i onda budi mashtowi i naprawi neku foru,ali nemoj da bude nesto ne ozbiljno jer te nece ozbiljno shwatiti.
 
Npr da piše "Udaj se za mene", sa sve mašnicom oko m.p.o. na koju je okačen prsten.

e, dismisal, jesi stigao u nju ili si jos na putu?:D:D:D





sto se tice teme, mene jako nerviraju sve dlake na telu, ali mislim i da bi glupo izgledao bez njuh( i ovako glupo izgledam tako da mi je svejedno :D:D:D).

kako kazu siske ispod miske, definitivno treba brijati. E sad sto se tice znate cega, treba to skloniti ali ne mislim da je brijanje najbolja metoda, pa ako neko ima neku ideju kako(bez zajebancije, molio bih) neka kaze. noge i ruke ne bih dirao, ali mi i to smeta, a stomak, ledja i , ovaj, kako da kazem, pa, produzetak ledja, to jest, ovaj, nogu ili vec kako, khm pozadina, e to vec treba saseci u korenu :D:D:D(isti problem, kako)
 
Brada : zbog posla svaki dan (sto je prava katastrofa)
Miske : trimerom na dvojku
Jajca : brijanje
Oko njega skracujem trimerom sto vise (probao sam i brijanje ali kada izbiju dlacice,toliko su jake da sam suprugu uspeo i da povredim njima,tako da samo skracivanje,ne volim sumu)
 
Ako ste ljudi pomozite meni pukom ignorantu...
ko zna mozda dozivim neki blizi susret sa covekom, pa mi pade na pamet da stvarno ne znam sta da ocekujem... sta to muskarci sad rade, kao neke depilacije, brijanja ?!!!
jel se nesto ostavlja, ili je to od brade do pete? vise ne znam na koje dlake bi trebalo da se zgrozim i posaljem ga u Wc na dobrijavanje....

a opet ne znam ni za sebe:confused: adj ispod miske i noge, al izgleda da treba da se pravi i neka fora u gacama...

E, da javite i koliko brijaca da nabavim za zalihe, ko zna kako se to brzo trosi na tolika brijanja...:shock:

P.S. sto iskrenije, molim, mozda deluje ko sala al' mi stvarno treba realna slika stvarnosti po ovom pitanju


Samo u gacama ;) I to bez zileta nego shishanje!!!
 
P.S. sto iskrenije, molim, mozda deluje ko sala al' mi stvarno treba realna slika stvarnosti po ovom pitanju

Nema tu kako treba...
Pravo pitanje je Kako mi se svidja, Kako mi je zgodno i Kako mi odgovara?

Ako radis po svom nahodjenju samo i jednio tada si Ti pravi Ti.

Ja ne mogu da brijem/depiliram/whatever noge zato sto je to sada mozda u modi, ja ih brijem zato sto se JA tako bolje osjecam i zato sto MENI tako odgovara.

Tako i ti: vidis da su misljenja podjeljenja...neko voli ovako neko onako...
 
Ja to olindram svako 2-3 tusiranje.Jaja,ma sve!Ispod pazuha jos pre 10 g.Sta? Ne razumem?
Jel' to neki modni detalj?Noge i ruke mi je glupo ali nemam bas sumetinu ni tamo.Grudi naravno.Nisu se zalile i trazile da pustam bilo koje,pa ti vidi sada!
 

Back
Top