Gde kupiti, naci u BG-u...?

ja kupila capriolo devil u zagrebackoj ulici.imas veliki izbor.ovaj sam platila oko 100 jevreja,a prodavac mi je pomogao da se odlucim tako sto mi je dosapnuo da je on ceo nas,nema kineskih delova na njemu.
a imas i ovde na forumu,cini mi se na temi sport,ili razno,neko prodaje novu biciklu...cena tu negde
 
Vidi grebo nije isto zena od 60ak i muskarac od 80-90kg..ovaj koji je postavio je nevidjen krsh za te pare pa makar jednom nedeljno vozio..na prvoj uzbrdici se vidi opterecenje i grbljenje tela..posle mesec dana voznje kad bi ga prodavao dobio bi 100€ za njega..a polovan koji bi uzeo sa dobrom opremom prodaje za iste pare uvek..bez obzira dal ce prodavati treba uzeti nesto sto vredi:ok:
 
Gde u BGu u kojoj prodavnici kupiti Lap-top i koji je najbolji po vašem mišljenju,pošto planiram da kupim a ne znam koje su marke najbolji???
Unapred zahvalna

upih u ''tehnomaniji'' hp 6730s. meni treba za koješta, dosta je dobar...bio je na akciji i platila sam ga 48.000,00. ne znam sada koliko košta, ali možeš da potražiš njegove karakteristike na sajtu.
za mene je odličan, već više od pola godine....postao je moj najbolji drug.:lol:
 
upih u ''tehnomaniji'' hp 6730s. meni treba za koješta, dosta je dobar...bio je na akciji i platila sam ga 48.000,00. ne znam sada koliko košta, ali možeš da potražiš njegove karakteristike na sajtu.
za mene je odličan, već više od pola godine....postao je moj najbolji drug.:lol:

Pa tako nešto mi i odgovara,ja sam planirala nešto od 450-500eura,hvala ti na obaveštenju,sada znam gde pravo da odem da ne lutam
 
Pa ovako,ne tražim ništa posebno,samo mi je komp dotrajao,pa nebih opet kupovala komp kupiću lap-top,neki osrednji,sa pristojnom cenom

Pa vidi u Gigatronu recimo..imas link...modela koliko hoces....mada za te pare mozes vrhunsku desktop masinu da kupis. Jedino ako nemas mesta u stanu gde da je stavis ukoliko ti stan mali ili ukoliko putujes pa ti treba laptop zbog toga.
 
Pa idi u Gigatron u PC USCE....tamo imaju notebook arenu.....Bolje da pazaris u prodavnicama koje su bas specijalizovane za racunare .

http://www.gigatronshop.com/arena/show_arena/

Već sam ulazila na ovu adresu...i oduševila sam se,za 350-400 eura možeš da biraš,,oni se nalaze u TC Ušće,hoćeš li mi objasniti podobnije gde su,na kom spratu da ne lutam?
 

Back
Top