Gde ima da se kupi...?

Хитно је....Носачи за 5. врата за бајсеве? Може и на куку, ал да је нормална цена, да не буде као Туле за 500 € лол..
Ако неко има искуства и нашао је по нормалној, а не небулозној.
Не може кровни нос.за бице, носим Ћамац :харт:

Ja sam to vidjala u radnjama koje prodaju bajseve...cini mi se da sam videla u Resavskoj :)
 
Znam da verovatno niko nije nigde video ali, u Novom Sadu ili Beogradu, ovakve tigraste cizme da li ste videle negde?

nyfea0.jpg


Ako vidi neka devojka iz Beograda poslala bih joj pare postom da mi kupi i platila bih joj sto je otisla da uzme ali,stvarno bi mi trebale...nekako u Beogradu pre se nalaze ovakve stvari nego ovde,iz nekog razloga
 
Pa,nisam iz Beograda ali, ako vidi neka od vas u gradu, ovakve tigraste cizme do kolena, kazem, poslacu vam pare i platicu vam sto ste isle po cizme,samo me nemojte puno odrati :lol: ali stvarno bi mi trebale,a u NS-u ne mogu nigde da nadjem ovakve
 
..biloi je tih takvih ili bar slicnih cizama u onim radnjama koje prodaju imitaciju kojekakvih "firmiranih" cipela...jedna je bila u Sremskoj ispod poslasticarnice,
druga u Prizrenskoj na samom pocetku gledano od Terazija, i jedna na Bulevaru povise JAT-a....
 
Znam da verovatno niko nije nigde video ali, u Novom Sadu ili Beogradu, ovakve tigraste cizme da li ste videle negde?

nyfea0.jpg


Ako vidi neka devojka iz Beograda poslala bih joj pare postom da mi kupi i platila bih joj sto je otisla da uzme ali,stvarno bi mi trebale...nekako u Beogradu pre se nalaze ovakve stvari nego ovde,iz nekog razloga

bem mu miša gde ima ovolika žena?
 
...zna li neko gde u Bgd ima da se kupi sediste koje se postavi na kadu, koje moze da izdrzi osobu do 100kg tezine i da je stabilno???
Ima u prodavnici Rudo.
Ima jedan Rudo kod Z. Stanice u Nemanjinoj. Kada ides od Slavije ka Z. Stanici pa pri kraju sa desne strane.
Malo pre one ulicice sto ide od bioskopa Partizan (tog bioskopa ko zna koliko godina vec nema, ali ja znam da ti znas na sta ja mislim :mrgreen: )

A ima i ovde, ja sam kupila prosle godine http://www.europlast.co.rs/index.ph...e&category_id=17&Itemid=64&vmcchk=1&Itemid=64
Pozoves ovaj telefon (kada kliknes na Kontakt), porucis model, i onda ti kazu da dodjes u Bulevar u jednu prodavnicu koja nema nikakve veze sa tom stolicom, da preuzmes.

Dosta su jeftiniji od Ruda, a ova stolica koju sam ja kupila je odlicna. Ja sam kupila ovu od 1 300,00 din. jer mi nije bila potrebna neka za veliku kilazu.
 
Poslednja izmena:
Ima u prodavnici Rudo.
Ima jedan Rudo kod Z. Stanice u Nemanjinoj. Kada ides od Slavije ka Z. Stanici pa pri kraju sa desne strane.
Malo pre one ulicice sto ide od bioskopa Partizan (tog bioskopa ko zna koliko godina vec nema, ali ja znam da ti znas na sta ja mislim :mrgreen: )

A ima i ovde, ja sam kupila prosle godine http://www.europlast.co.rs/index.ph...e&category_id=17&Itemid=64&vmcchk=1&Itemid=64
Pozoves ovaj telefon (kada kliknes na Kontakt), porucis model, i onda ti kazu da dodjes u Bulevar u jednu prodavnicu koja nema nikakve veze sa tim da preuzmes.

Dosta su jeftiniji od Ruda, a ova stolica koju sam ja kupila je odlicna. Ja sam kupila ovu od 1 300,00 din. jer mi nije bila potrebna neka za veliku kilazu.

...hvala ti puno, naravno da znam gde je Rudo prodavnica na Z.stan., tu sam svojevremeno kupovala pojas za trudnice...eee kad se samo toga setim:mrgreen:al nema veze
posluzio je tada svrsi:)

...sad cu da pogledam ovu drugu ponudu, jako mi je bitno da moze da izdrzi odredjenu tezinu, da ne napravimo neko cudo, a namera je sasvim druga, da staroj
osobi olaksa kupanje u kadi...
 

Back
Top