Gde bi ste voleli da živite?

Gde bi ste voleli da živite?

  • Srbija

  • Švedska

  • Bahami

  • SAD

  • Japan

  • Brazil

  • Rusija

  • Nemačka

  • Australija

  • Afrika


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
to ima valjda samo u žabariji - moraš da platiš za to što si seo u neki restoran u kojem ćeš da za neke splačine daš debele pare :evil::evil::evil:

Ziva istina. Mislila sam da su Italijani maestri hrane i vina, ne nasadih se u zivotu ko ovo leto. Umalo ne pomresmo od gladi uz onu njihovu bajnu hranu, a tek usluga, sacuvaj Boze.

Prag je lep, ljudi moji. Srpski sam govorila u svim radnjama i restoranima u Pragu, nisam znala sta me je snaslo. (Oni uposljavaju strance i svaka radnja i restoran u centru "govore" niz jezika, a srpski obavezno). ;)

Eh, svuda prodji,... ali nema meni bez moje Srbije. :heart:
 
Ja bih voleo da zivim u Srbiji, inace zivim u Svici, ali kroz nekih 3-4 god pokusacu da ostvarim neki posao u Srb pa da budem na relaciji SRB-CH. Imam oba drzavljanstva i osecam se kao Srpskisvicer ili Svvaicarskisrbin..........cudno ali je tako
 
Bezobrazan vic :)

Sjeverno Kosovo.
Šiptar pozvoni Srbinu: "Dobar dan, komšija, koljiko očeš za tvoja kuča?"

"Pa, da kupim lepi stan u Beogradu i da ne brinem puno dve kile u zlatu."

"Evo tebi četiri kiljograma u zljatu."
"Zašto?"
"Idi kupi stan u Ljubljana, da te ne seljim dvaput!"..................
 
Bezobrazan vic :)

Sjeverno Kosovo.
Šiptar pozvoni Srbinu: "Dobar dan, komšija, koljiko očeš za tvoja kuča?"

"Pa, da kupim lepi stan u Beogradu i da ne brinem puno dve kile u zlatu."

"Evo tebi četiri kiljograma u zljatu."
"Zašto?"
"Idi kupi stan u Ljubljana, da te ne seljim dvaput!"..................

Vic ti nema smisla, jer je u Ljubljani kvadrat jeftiniji nego u Beogradu, shto bi mu davao onda duplo vishe. U pravom obliku vica sa kazhe da se seli u Moskvu i to ima logike jer je tamo stan skuplji nego u BG.
 

Back
Top