Gazda u braku

Volim dominantnog muskarca..ili ti po starinski gazdu u kuci
tj..da podmetne grbacu svuda i uvek gde je tesko ..umesto mene..
sve ostalo..ima da se dogovorimo..
 
U nasem mudrom narodu postoji par izreka na ovu temu…
Izmedju ostalog…

“:

..............................................................................................................................

Kako ste vi resili svoj problem?

Please, bez zenskih komentara


PS: Na svako spominjanje hormona od njene strane spominjati sujetu sa nase strane. Ako je zbog hormona kupila nove cipele, kupi novi mobilni i opravdaj to muskom sujetom.

PPS: Treba ih tuci njihovim oruzjem. Ne samarima

Kad god i dokle god se muskarac i zena bore za titulu "gazde u braku"-taj brak nece valjati.
 
e tacno sam na drugoj temi pogodila da te zena nagazila pa se sad istresas na forumu....vec vidjeno toliko puta....boring.....:D

da
uzeli smo se
ja imao 3 nekretnine, ona odrasla u garsonjeri
ali ima odlicnu sisu
onda smo se uzeli i prepisao sam sve 3 nekretnine na nas dvoje
dobili dvoje dece
onda sam je zatekao sa mojim kumom i jos jednim najboljim drugom u trojci
ona je bila duplo penetrirana
na licu sam joj video zadovoljstvo sto je njih 2 istovremeno kidaju(kum je analno a prijatelj vaginalno, iako detalji nisu bitni)
rekao sma joj da joj oprastam
rekla je NE....ona je razocarana sto sam usao u sobu bez da sam kucao(a stan je moj ali..) i da nema vise poverenja u mene jer ne postujem njenu intimu i privatnost. Rekla je da je moja krivica sto sam video sta sma video, jer da sam pokucao na vrata i da nisam ugrozio njenu intimu i privatnost, oni bi imali vremena da se sakriju ispod kreveta a ona da se obuce i nikada ne bih saznao za tu trojku.
Onda je zatrazila razvod braka. Dobila je decu i 2 stana, treci je meni ostao, koji sada izdajem i preselio sam se u garsonjeru, ygb, mora od necega da se zivi....


Eto...moja tuzna prica....pogodila si odmah...nagazila me zena...
mamicu joj...
ali imala je dobre sise, priznajem
jaka cetvorka, kipeca sto bi nas narod rekao
 
da
uzeli smo se
ja imao 3 nekretnine, ona odrasla u garsonjeri
ali ima odlicnu sisu
onda smo se uzeli i prepisao sam sve 3 nekretnine na nas dvoje
dobili dvoje dece
onda sam je zatekao sa mojim kumom i jos jednim najboljim drugom u trojci
ona je bila duplo penetrirana
na licu sam joj video zadovoljstvo sto je njih 2 istovremeno kidaju(kum je analno a prijatelj vaginalno, iako detalji nisu bitni)
rekao sma joj da joj oprastam
rekla je NE....ona je razocarana sto sam usao u sobu bez da sam kucao(a stan je moj ali..) i da nema vise poverenja u mene jer ne postujem njenu intimu i privatnost. Rekla je da je moja krivica sto sam video sta sma video, jer da sam pokucao na vrata i da nisam ugrozio njenu intimu i privatnost, oni bi imali vremena da se sakriju ispod kreveta a ona da se obuce i nikada ne bih saznao za tu trojku.
Onda je zatrazila razvod braka. Dobila je decu i 2 stana, treci je meni ostao, koji sada izdajem i preselio sam se u garsonjeru, ygb, mora od necega da se zivi....


Eto...moja tuzna prica....pogodila si odmah...nagazila me zena...
mamicu joj...
ali imala je dobre sise, priznajem
jaka cetvorka, kipeca sto bi nas narod rekao
Moje sauscesce...
Samo ne razumem kako si izdrzao da ih sve ne pobijes :rotf:
Ne mogu ni da verujem sta ti se desilo brate. Nemam reci.
 
:mrgreen:

kum nije dugme
oprostio sam mu
iskreno, kresnuo bih i ja njegovu zenu, ali ne u trojci
ne bih je delio

ps: ti bas ne znas kada treba da verujes a kada ne?

Kako si mogao da oprostis kumu :lol:
Brate kakva si ti... , yebote svakim trenutkom me sve vise i vise razocaravas. Gde sut i muda, gde ti je borbeni duh. Kakvo oprastanje bre. z:(
Brate bio si sa yebenom prostitutkom, koja je prihvatila te stvari. A kum ti je radio iza ledja. Hteti i uraditi nesto nije isto.
Ti uopste ne razmisljas kao muskarac :lol:
I jos si joj dao stan i decu.. Nemam reci.
 
Kako si mogao da oprostis kumu :lol:
Brate kakva si ti... , yebote svakim trenutkom me sve vise i vise razocaravas. Gde sut i muda, gde ti je borbeni duh. Kakvo oprastanje bre. z:(
Brate bio si sa yebenom prostitutkom, koja je prihvatila te stvari. A kum ti je radio iza ledja. Hteti i uraditi nesto nije isto.
Ti uopste ne razmisljas kao muskarac :lol:
I jos si joj dao stan i decu.. Nemam reci.

ali ja nju volim....
 

Back
Top