gamepad ne radi u nba 2k22??

Agora1983

Zainteresovan član
Poruka
163
Imam GAMEPAD.
Proizvođač: SPEEDLINK,
Model: XEOX PRO ANALOG 6556 BK.

GAMEPAD radi u drugim igrama ali ne radi u NBA 2K22 ???

CPU: RYZEN 5 5600G sa inzegrisanom VEGA 7 grafikom
MB: ASUS A520M-K
OS: WINDOWS 10 PRO 2H22
RAM: 16GB

Inače to je XBOX360 kontroler za PC. Ima 2 režima rada, XBOX i običan, ima taster na sebi pomoću koga se menja režim rada.
Takođe, na poleđini ima ON/OFF taster za USB napajanje.


Screenshot (1).png
 
Imaš tu na slici sve drajvere koji su instalirani trenutno u WINDOWS 10.
Nisam ništa instalirao, samo sam UPDATE WINTOWS 10 do poslednje verzije i to je to.
GAMEPAD je radio u prethodnoj instalaciji istog WINDOWSa, baš istog. Sada neće?.
Radi u PES 21, radi u drugim igrama ali neće u NBA 2K22.
Čak ga igra i NE VIDI.
Igra vidi samo TASTATURU i neki moj stari GENIUS XFIRE gamepad, s kojim i ne može da se igra NBA 2K jer nema STICKove, štapove za upravljanje.

Znaš li gde ima drajvera za ovaj GAMEPAD. To je LEGENDARNI GAMEPAD, stara proizvodnja iz 2012, godine mislim, i ranije.
Ali je JAKO jeftin bio u svoje vreme a u klasi sa GAMEPADovima koji sada koštaju 6000 dinara i više.
On bi sada koštao oko 2500 dinara, do 3000 najviše.
A jednako je dobar kao MICROSOFTov XBOX360 GAMEPAD koji košta od 5500 pa na gore.
 
Imaš tu na slici sve drajvere koji su instalirani trenutno u WINDOWS 10.
Nisam ništa instalirao, samo sam UPDATE WINTOWS 10 do poslednje verzije i to je to.
GAMEPAD je radio u prethodnoj instalaciji istog WINDOWSa, baš istog. Sada neće?.
Radi u PES 21, radi u drugim igrama ali neće u NBA 2K22.
Čak ga igra i NE VIDI.
Igra vidi samo TASTATURU i neki moj stari GENIUS XFIRE gamepad, s kojim i ne može da se igra NBA 2K jer nema STICKove, štapove za upravljanje.

Znaš li gde ima drajvera za ovaj GAMEPAD. To je LEGENDARNI GAMEPAD, stara proizvodnja iz 2012, godine mislim, i ranije.
Ali je JAKO jeftin bio u svoje vreme a u klasi sa GAMEPADovima koji sada koštaju 6000 dinara i više.
On bi sada koštao oko 2500 dinara, do 3000 najviše.
A jednako je dobar kao MICROSOFTov XBOX360 GAMEPAD koji košta od 5500 pa na gore.
E pa to je onda problem oko te igre posto radi na ostalim.
Probaj ovako nesto

https://steamcommunity.com/app/1644960/discussions/0/3043859512581337391/
 
NBA 2K20 – How to Fix Controller NOT Working

you can recheck the game setting and try to turn your controller on after you run the game. When you start up the game you can't control your player at all. It works fine on the menu and you can bring up the start menu in-game.
 
NBA 2K20 – How to Fix Controller NOT Working

you can recheck the game setting and try to turn your controller on after you run the game. When you start up the game you can't control your player at all. It works fine on the menu and you can bring up the start menu in-game.
NBA 2K20 – How to Fix Controller NOT Working

you can recheck the game setting and try to turn your controller on after you run the game. When you start up the game you can't control your player at all. It works fine on the menu and you can bring up the start menu in-game.
Uuuuuf, pa ja imam malo specifičnu verziju igre.Ne treba mi STEAM
 

Back
Top