Game Of Thrones

21077648_1205492866221637_5787821241541254621_n.jpg

:mrgreen::lol::hahaha::rotf:
 
Mislim da će u posleldnjem serijalu svii da izginu i da će na prestolu ostati neko sasvim neprimećen ili nepoznat :)

Ja tripujem da ce poslednji serijal da se zavrsi tako sto ce sve da propadne al u istom trenu se Deni poradja i radja spasitelja,il tako neki ultradebilni fazon koji svi odrade...I da tripujem da ce Sansa da prezivi...Mada bilo bi lepo da svi crknu i zavladaju Beli:lol:...
Eee sad sam se setila neke price sa neta da je neki Targerijan da bi iskovao mac magicni neki i spasao svet morao da ga ohladi probadajuci ga kroz zenu koju voli..Mozda i to odrade Snowisi..:sad2::lol:
 
Ja tripujem da ce poslednji serijal da se zavrsi tako sto ce sve da propadne al u istom trenu se Deni poradja i radja spasitelja,il tako neki ultradebilni fazon koji svi odrade...I da tripujem da ce Sansa da prezivi...Mada bilo bi lepo da svi crknu i zavladaju Beli:lol:...
Eee sad sam se setila neke price sa neta da je neki Targerijan da bi iskovao mac magicni neki i spasao svet morao da ga ohladi probadajuci ga kroz zenu koju voli..Mozda i to odrade Snowisi..:sad2::lol:
Ma gde bre da pobede beli hodači xaxaxaxxax :D

Neznam šta će biti, ja samo tako lupetam. Bezveze mi je kako sam čuo da će sledeća sezona krenuti u oktobru 2018, to je jako daleko. Ako Koreanci nastavo ovako kao ovih dana do tada možda neće biti amerike :lol:
 
Ako se setite mozete kad pocne sezona da napravite kladjenje ko ce da prezivi,ili redosled rikavanja pa ko pogodi da mu moderatori daju da promeni onaj deo iznad profilne slike...Il tako neki fazon ko kad su bili izbori na politici..

- - - - - - - - - -

Ma gde bre da pobede beli hodači xaxaxaxxax :D

Neznam šta će biti, ja samo tako lupetam. Bezveze mi je kako sam čuo da će sledeća sezona krenuti u oktobru 2018, to je jako daleko. Ako Koreanci nastavo ovako kao ovih dana do tada možda neće biti amerike :lol:
Znam da nece al bilo bi lepo...xD
 
Jel se zapitao neko šta beli hodači zapravo ŽELE? Tj zašto napadaju? Ima par videa na YT ali ništa wow.

to ni sam GRRM ne zna ..ha ha

Hodaci I nemrtvi nemaju individualne zelje..tj zele ono sto Nocni Kralj zeli..a sta Nocni Kralj hoce?

I seriji su prikazali kako je stvoren Nocni Kralj ali je razlog opskuran ..prvo ni na koji nacin nije objasnjeno ko je lik I kako se zove. List je Branu dala razlog da su Deca htela da se zastite od Ljudi. Nema smisla

Deca Sume su se zastitila od ljudi Paktom koji su nacinili na onom Ostrvu Lica. I imali su 2000 godina mira sa ljudima. Dok su prvi ljudi prihvatili Pesmu Zemlje i poceli da se radjaju kao wargovi i Zelenvidovnjaci (Greenseers) Pakt je definitivno magijski ritual u kojem su ljudi obuhvaceni u Pesmu Zemlje i verovatno je zahtevao neku veliku zrtvu..Nocni kralj je ja mislim balansirajuci akt..Ako je jedan od Dece Sume zrtvovan na Ostrvu Lica .( Zivot placa cenu ) onda je verovatno lik od koga su napravili Nocnog Kralja prinet kao zrtva..Cim je bio vezan verovatno protiv njegove volje. mislim da on hoce osvetu prema svoj Deci i svim ljudima zbog toga sto su mu uradili. Mozda je inicijalno bio neko koje vise od svih ukaljao ruke krvlju Dece Sume i bio izricito protiv Pakta npr I mozda su ljudi imali u paktu i dalje obavezu da prinose zrtve..secas se secene kad Ned Stark pogubljuje Vila onog dezertera koji je u prvoj epizodi..jel si primetila da je mesto na kome su ga pogubili nekakav oltar okruzen kamenim steckovima..a secas se I scene kad na skoro identicnom oltaru nocni kralj pretvara krasterovog sina u hodaca..samo to je taj oltar od leda ali vrslo slicno mesto..mozda transfer zivota zivotne sile.
 
E i to otkud oni znaju daonanije ostalako zarobljeik kod Sersi i da ju je ovaj poveo sa sobom..

Rekao mu Juron, a Teon mu povjerovao.
U suštini ti Grejdžoji su toliko nebitni da svejedno treba samo da izginu.

- - - - - - - - - -

I gde ide sad Dzejmi?

Pa na sjever, da se priključi pravom ratu.
Ko zna, možda im bude i rekao planove Sersi.

- - - - - - - - - -

i sam fokus bajke Deneris i Aegon Targarijen

Dakle nema više Džona Snežnog :mrgreen:
 
hm, mora da sam propustio
gledao sam uglavnom bez prevoda celu ovu sezonu zadnju jer sam gledao na strimu americki HBO ne nas, jbga islo dan ranije :D
do ove godine sam gledao na domacim piratskim sajtovima posto sam pretprosle godine poceo da pratim seriju
ali ima vreme odgledacu sve svakako ponovo sa prevodom pa ce sve da bude mnogo jasnije
 
Jel se zapitao neko šta beli hodači zapravo ŽELE? Tj zašto napadaju? Ima par videa na YT ali ništa wow.
Pa ja bi rekla da su ih deca sumice stvorila da se odbrane od ljudi al su ovi postali suvise samostalni ali sa ugradjenom komandom da pokolju sve ljude jer uggozavaju prirodu x)
Realno sve sto Beli hoce je mir u svetu :hahaha:
Rekao mu Juron, a Teon mu povjerovao.
U suštini ti Grejdžoji su toliko nebitni da svejedno treba samo da izginu.

- - - - - - - - - -



Pa na sjever, da se priključi pravom ratu.
Ko zna, možda im bude i rekao planove Sersi.

- - - - - - - - - -



Dakle nema više Džona Snežnog :mrgreen:

Ja koliko znam Juron je rekao da je ona njegov zarobljenik dok su bili tamo,niko.nije rekao posle sta ses njom desava a dobro ajdmozda sam propustila tak deo...U sv sl cela ta stvar sa putovanjem.nazad kao deo prevare od strane Sersi mi jeultra debilna...Sta lik kaze e ja cu tako i oni mu poveruju na rec tek tako?:lol:
 
Хоћемо мало да се зезамо до следеће године и нове сезоне?
Ајмо једно питање за оне који читају књиге-које ликове које нема у серији бисте убацили да сте аутор исте и које би им глумце дали?
Ја имам у глави пуно њих али само за неколико имам глумце који би одговарали њиховим улогама. Lavel Crawford(Huell из Breaking Bad) као Снажни Белвас(један од Дениних гардиста, за оне који не читају), Кетрин Виник(Лагерта из Викинга) као дивљанка Вал, Тревис Фимел(Рагнар из Викинга) као Тимет су пар избора из главе којих могу да се сетим. И наравно, мој избор за Јурона Вранооког би био Медс Микелсен(Ханибал), а не овај што га сада глуми. Има ли још неко неки предлог?
 
Хоћемо мало да се зезамо до следеће године и нове сезоне?
Ајмо једно питање за оне који читају књиге-које ликове које нема у серији бисте убацили да сте аутор исте и које би им глумце дали?
Ја имам у глави пуно њих али само за неколико имам глумце који би одговарали њиховим улогама. Lavel Crawford(Huell из Breaking Bad) као Снажни Белвас(један од Дениних гардиста, за оне који не читају), Кетрин Виник(Лагерта из Викинга) као дивљанка Вал, Тревис Фимел(Рагнар из Викинга) као Тимет су пар избора из главе којих могу да се сетим. И наравно, мој избор за Јурона Вранооког би био Медс Микелсен(Ханибал), а не овај што га сада глуми. Има ли још неко неки предлог?

Ne znam zaista ko bi ga glumio ali mi u seriji zaista nedostaje Snazni Belvas :D, na osnovu onoga sto sam procitao mislim da je jedan od najboljih ratnika u serijalu (mozda cak i najbolji). Vise sam ga zamisljao nekog turcina i arapina nego kao crnca...
Dobar ti je izbor glumice za Val (Katheryn Winnick lepa, plava i divlja :lol:), krivo mi je sto i nju nisu ubacili bas sam se pitao koja ce lepotica da je glumi
 
Poslednja izmena:

Back
Top