Fruskogorski maraton

Video sam ja jos pre par nedelja. Bezveze. Zasto su ga pomerili. Sve su mi planove sje*ali.

Morali su pomeriti jer se gleda da vikend održavanja ne bude blizu crvenih slova u kalendaru, tj. gledaju da izbegnu Uskrs u Đurđevdan. Zato...

Narode, jel vi uglavnom idete do tamo gradskim busom? I ako idete kolima jel' ima tamo negde da se parkira blizu starta?

Ako hoćeš do starta da dođeš vozilom, moraš gradskim busom, tj organizovanim prevozom. Autobusi su prošle godine SIGURNO kretali sa Železničke stanice i skupljali po Bulevaru Oslobođenja (kolko-tolko, jer je uvek gužvanjac) i kreću od limanskog parka preko mosta. Kolima možeš doći najdalje do okretnice u Kamenici. Da bi nastavila još malo uzbrdo moraš biti ili policajac, ili vlasnik neke od kuća uzbrdo. Poenta: Nema šanse kolima skroz do gore. :D Idem već nekoliko godina, nekad je mokro kao u kišnim šumama, nekad je suvo kao u pustinji, ali sa dobrim društvom uvek bude lepo... Koliko god izgledalo loše kad te kiša prati 50 km, opet ti bude super i one žuljeve zbog cipela, mokrih nogu i kamička koji ti je upao a ne možeš da se sagneš da ga nađeš, ti budu nekako draži. Gledaš ih onako sa ponosom... :D
Toliko... Pozdrav.
 
Morali su pomeriti jer se gleda da vikend održavanja ne bude blizu crvenih slova u kalendaru, tj. gledaju da izbegnu Uskrs u Đurđevdan. Zato...


Koliko god izgledalo loše kad te kiša prati 50 km, opet ti bude super i one žuljeve zbog cipela, mokrih nogu i kamička koji ti je upao a ne možeš da se sagneš da ga nađeš, ti budu nekako draži. Gledaš ih onako sa ponosom... :D
Toliko... Pozdrav.
Ja ne znam nikoga ko ce ici (osim vas)...Ma samo da samu prirodi, da mirisem sumu, pa neka bude i zuljeva...
 
Reci mi da li vredi nesto ako se ranije krene? Mislim, kad pocinju ti autobusi da voze ujutro?

Znaš kako... Maraton počinje oko 9, ja sa ekipom idem uvek oko 6-6:30, se nama već smatra kašnjenjem... Čini mi se da je manja gužva. A tamo fala Bogu ima gde da se sedne, možeš i da odremaš i sve... Svake godine odštampam sebi prijavnicu, popunim kući, tamo samo predam, tako da sam uvek gotov za dva minuta, nigde ništa i nikog ne čekam... :D
Još nešto?! :D
 
Pazi kada nisam znao za ovu temu...

DA Planiram da dodjem,verovatno i Alaemyrus da dodje,...ne znam za Jabukicu kaze da joj mozda preveliko cimanje iz crne gore....al ce doci na kamp...

samo da se dogovorimo gde cemo se naci ranije,razmenimo brojeve telefona.

Ja i Alaemyrus planiramo 33 km, licno mi ne smeta da ne idem prebrzo,ne znam kako ce Alaemyrus ici...prosle godine smo kao isli da napravimo vreme al promasili jedno skretanje :))) hehe...

no dobro bilo je jako lepo :)
 
GAZELA
tamo nas bus dozovi ujutru oko 7.8 h(nas iz Panceva) a za nazad nam krece uvece u toliko...
zato i idemo na vecu stazu da popunimo vreme,jer malo nam glupo da predjemo stazu za dva sata i da sedimo tamo kada mozemo vise vremena provesti u razgledanju,a lepo je ona masa ljudi te pokrece :))) i tako..
 

Back
Top