FROJD


Interesantno kako vrlo cesto oblacis potpuno drugaciju odecu , kao da ono sto si rekla nisi rekla.

Potpuno pranje ruku.

A ono sto sam rekao se da zakljuciti iz tvojih odgovora. Ili imas vishe username-a ovde. Ili mozda vishe ms,Ms,MS koristi isti username.

Naravno da ti nisam protivnik , ali ne protekne puno , a ti nekog ko ne misli kao ti odmah ruzno prozoves //da, sad sam ja pogresno shvatio rec zakeralo//
 
ma MS bre...jesi bila na pustom ostrvu pa znas kako bi se ljudi tad ponasali?
btw, bilo je slucajeva kanibalizma (kad se srusio avion, ne znam tacno gde...horor prica..)...tako da ne znam koliko mozes da stanes iza toga da bi ljudi na pustom ostrvu odjednom postali humani, mirni....

mislim da si zesce pobrkala neke stvari...
 
anakin:
ma MS bre...jesi bila na pustom ostrvu pa znas kako bi se ljudi tad ponasali?
btw, bilo je slucajeva kanibalizma (kad se srusio avion, ne znam tacno gde...horor prica..)...tako da ne znam koliko mozes da stanes iza toga da bi ljudi na pustom ostrvu odjednom postali humani, mirni....

mislim da si zesce pobrkala neke stvari...


Znam, verovatno da je kanibalizam teško savladiv u situaciji ekstremne gladi koja budi nagone za samodržavanjem, ali pusto ostrvo okruženo vodom i ribama, rakovima, a na njemu po neki kokos...itd...Pa, drugačije vrste hrane svakako ima, ne mora čovek na čoveka. E sad, ako bi kanibalizma bilo i pored morskih riba, rakčića....onda bi to značilo da na ostrvu i nema ljudi nego LUDAKA, podložnih medjusobnom istrebljivanju...to nisu više ljudi, već izopačene životinjke s ljudskim likom, neljudi i mesožderi....fuj.... :x

p.s. ja samo razmišljam polazeći od sebe, a opet i to što kažeš, nikad ne reci nikad, ljudi se promene i u mnogo boljim uslovima, a kamoli u takvoj ekstemnoj izolaciji 8)
 
Kada bih ostala na pustom ostrvu sa svojom komšinicom koja 10 meseci u godini sprema zimnice, mislim da bi mi to bio najveći zayeb :roll:
Sa neprijateljem (muškim) bih se vrlo brzo sprijateljila a sa ženskim malo kasnije, uostalom ima se vremena, ihaa šta je 30 godina..... :D

Možda nema baš puno veze sa Frojdom ali je baš simpatično pitanje.
 
ms:
p.s. ja samo razmišljam polazeći od sebe, a opet i to što kažeš, nikad ne reci nikad, ljudi se promene i u mnogo boljim uslovima, a kamoli u takvoj ekstemnoj izolaciji 8)

A da pocnes malo da razmisljas polazeci od svega.
Ipak je ovo forum filozofija.
A ne Egofilija,Egologija,Egomistika,Egotika,Egoizam.


Mada ovde nisi bila previse strasna.
 

Back
Top