Friday night...

Meni jedan 'loš pravio ružu, tripovo se - i zabacivo štap da ne okinem o drvo gore, ništa rezervno nismo poneli pa da ne syebem nešto što nikoga ne bi začudilo :lol:

Vodio me ćale ranije - rekao Majo, baci čuvarku u vodu, ja bacila a on onda vikao na mene, mnogo :lol:
 
Jao ANAKIN pa ti si svetla tacka na ovom forumu,...:):):): Super je tema...Petak moj omiljeni dan...dok sam isla u skolu samo sam za njega zivela ;) Petkom obicno izlazim jer je tada manja guzva u gradu (kod nas), i super se provedem,a i vece mi se uvek super zavrsi 8) .....;) I da zamisli desi mi se da dodjem posle izlaska na KRSTU :) Ova zavisnost je cudo....
 
Ovaj petak ostadoh kod kuce. Dok sam bila mlađa izlazilo se u provod skoro uvek petkom i subotom - klubovi, živa svirka... Sad mi je izlazak da odem sa drugaricom na kafu i sokić i više mi prija mirnija varijanta, tako da izbegavam gužvu petkom i subotom, izlazim drugim danima. Ostarilo se :mrgreen:
 
tarabica:
Ovaj petak ostadoh kod kuce. Dok sam bila mlađa izlazilo se u provod skoro uvek petkom i subotom - klubovi, živa svirka... Sad mi je izlazak da odem sa drugaricom na kafu i sokić i više mi prija mirnija varijanta, tako da izbegavam gužvu petkom i subotom, izlazim drugim danima. Ostarilo se :mrgreen:
A onomad na onoj temi reče da je još mlada i neukusna... Jao, jao tarabice! :D
Petak veče odmaram od posla! Izlazim samo subotom. Ali to je već za temu Saturday night... :D
 
ja izlazim subotom uglavnom.
sad je to od kad sam pocela da radim postala maltene rutina, sto je totalno bezveze - petkom obicno uvece ili popodne izadjem na jedno pice, subotom ostanem do kasno, a nedeljom se odmaram, nekog posetim ili prosetam po keju ili kraju..sve u svemu pravi sam penzos postala sa 25...a preko nedelje sam prilicno mirna i pazim da legnem do pola jedan...
tip sam koji voli da ostane do fajronta, mada to zavisi od drustva...kad izadjem sa drustvom izadjem da se provedem ,da igram, budem u dobroj, opustenoj atmosferi...nervira me sto su u poslednje vreme svi nesto smoreni u gradu...svi nesto stoje mrtvi ozbiljni i blenu...
pice - uvek pelinkovac ili jeger...ne pravim pitanje...
sve u svemu cini mi se da sam dok sam bila mladja vise izlazila, vise se druzila, neki su me ljudi stalno zvali...sad nista...doduse, ja i ne mislim da je to do mene koliko do moje okoline koja je u nekom drugom filmu...svi u dugim vezama, zive zajedno sa partnerima, rade, svi bre zive neku mirnu porodicnu pricu...cast izuzecima, hvala bogu ima ih nekoliko...

a za petak...sinoc su mi dolazili drug i drugarica i trebali smo kao na pice i u setnju kad popijemo kafu, medjutim zaseli smo kod mene do kasno i nismo ni mrdnuli..
veceras cu najverovatnije...hajde, zgrozite se...na jedan splav... :D
 
ne zayabevam se , sad se prilagodjavam tj ponovi vracam u zhivot
al sinoc bilo ok
bili na vecherici
posle degustirali neka shpanska vina i slushali madam piano u gradu i tako...

fale mi neke super zhurke, ono ludenje Shizenje & stuff

toliko mi fale da sam pomislila u jednom trenutku da bi mogla chak i na exit da idem, shto nisam htela, al... neshto se predomishljam sad...
 
anakin:
i da...nema Kad smo se mi 91-ve zapili ispred KST-a...:)
E imaaaa, ali ispred Akademije, utorkom na domacici, sredom na HC a i petkom i subotom i nismo se bash uvek zapili.

Sinoc sam bila kod kumova na veceri. Onda je krenulo ajmo u grad, evo jos malo pa cemo krenuti.... i naravno ostalo se kuci uz dobro vinu i muzikicu.
Kad se ode do grada, to je obicno neka vecerica, posle toga lokalni kafic ili klub sa zivom svirkom.
 
cLick - OR - Die:

Nego.. pusti ti siroma srbe vec prichaj kakvo je zezanje tamo na Floridi. Gde izlazi$ sa svojim latincem i kako luduje belosveCka omladina. To forumska masa hoce da prochita

zavisi...ja se totalno stihijski ponasam po pitanju izlazaka...u stanju sam da ne izadjem iz kuce mesec dana sa sve nejavljanjem na telefon a onda se raspustim ko poslednji tinejdzer sa sve skakanjem u bazen na glavu u 4 ujutro u odeci sa flasom piva i cigarom...
ne mogu da uhvatim ritam :)
imam par omiljenih mesta ovde i sva su razna i taman su za moje sumanute promene raspolozenja...
VanDyke je klub u fazonu New Orleansa gde se svira ziv dzez...tu ides da slusas muziku i da cevcis mojito, pogotovo kad sviraju latin dzez...
District je u fazonu 80-ih, sa sve muzikom..svaki put vidim bar 3 Roberta Smitha :)
Tantra je klasican Miami fazon, mada je mali klub...prizori iz Kama Sutre ugravirani u zidove, na podu ti trava a mozes i da pusis unutra (svasta, ne samo cigare)...
ima i jamajcanskih vasara i tako tih etno stvari, tu dodjes da jedes uglavnom...
a za popodne - Segafredo, italijanski kafic sa sve kapucinom i espressom (mozes misliti moje radosti, ovde su samo kubanske kafe u opticaju) i nasim kelnerima...

ugl, sta sve treba da ima izlazak da bi bio dobar izlazak?


i nemoj da potcenjujes Beograd...tek kad odes negde shvatis koliko Beograd ima sadrzaja...
 
Muzika mi nije najvažnija. Da nije pretrpano, gužva, guranje i sl. jeste. Ali ipak i meni ubedljivo najvažnije društvo:-)


Meni ipak provod nije nužno u znaku jednakosti sa izlaskom. Ja volim kućne varijante, kućne žurke, i dnevne - roštilji, volim izlete...
 

Back
Top