Frid: "E tako, glupi Srbi, a sad uzimamo i sever Kosova"

Znaci od Kosova se podrucje smanjilo na sever Kosova......

pa amerikanci traze da siptarska vlast kontrolise celo kosovo . oni za sad ne kontrolisu samo jos sever. a kada im predate i sever, doci ce siptarski vojnici i policajci isterati srbe, neki ce otici i sami jer nece hteti da zive pod siptarskom vlascu i na kraju ce sve biti izgubljeno.

al tebe to boli briga, ti mislis daleko je beograd od kosova. a doci ce ti kosovo u beograd mnogo pre nego sto se nadas.
 
a ovi demokrate bez mozga se tese kao jevreji koje su nacisti odredili da budu kapoi u konc logorima "NAS NECE" . A na kraju ce i oni u gasne komore kao i njihova braca i sestre koje su izdali....

Ja cak mislim da ce upravo oni da "izvuku deblji kraj" pre svih ostalih, pre izbora, nagutace se jos dosta knedli dok se ne ispovracaju. Ali tad ce biti kasno za bilo kakvo opravdanje.
 
Nesreca je u tome sto su medju tih "svega 40 drzava" najjace drzave na svetu.
Sto se tice pljuvanja po RUsima - i treba pljunuti. Em se sve ove godine kurce i vicu i galame, a kada treba da nesto urade, oni zataje.

jedini koji u celoj prici zataje ste vi demokrate. jer vi rusima vezujete ruke vasom izdajom i sluzenjem onima koji nam otimaju deo drzave .

rusi su rekli - ne mozemo biti veci srbi od samih srba.

al tebi i tebi slicnima rusi su samo izgovor , briga tebe i za kosovo i za srbe jedino o cemu ti brines u zivotu je tvoje rodjeno dupe...
 
jedini koji u celoj prici zataje ste vi demokrate. jer vi rusima vezujete ruke vasom izdajom i sluzenjem onima koji nam otimaju deo drzave .

rusi su rekli - ne mozemo biti veci srbi od samih srba.

Rusi nisu rekli nista.

briga tebe i za kosovo i za srbe jedino o cemu ti brines u zivotu je tvoje rodjeno dupe...
Normalno, moje dupe je najvaznije.
Ako je mom dupetu dobro, bice dobro i mojoj porodici i mojoj deci.
A ako je svima njima dobro, bice dobro i Srbiji.
Samo, neko ko nema ni kres varijantu ja to ne mogu da objasnim........
 
Rusi nisu rekli nista.


Normalno, moje dupe je najvaznije.
Ako je mom dupetu dobro, bice dobro i mojoj porodici i mojoj deci.
A ako je svima njima dobro, bice dobro i Srbiji.
Samo, neko ko nema ni kres varijantu ja to ne mogu da objasnim........

poenta je sto ti zrtvujes tudje porodice i tudju decu mislivsi da tako spasavas sebe i svoju. al doci ces i ti i tvoja deca na red. na sve izdajnike dodje.
 
Sami ste krivi, jos pred pet godina ste mogli bez problema podijeliti Kosovo, na nacin da siptarima pripadne strogi jug a vama ostalo.
******, tad je vladala prepotencija pa sad nemate nista od Kosova.
Svejedno me cudi taj defetizam, da su se demonstracije i sranja protegli na nekoliko mjeseci, islo bi se na podjelu. Pa vec nakon nekoliko demonstracija se pocelo pisati kako je podjela Kosova neminovnost. I onda je sve zamrlo i pocela uobicajena kuknjava o izdaji, zavjeri i slicno...
 
Evo ga i Kusner sa nagradom:

КУШНЕР: СРБИЈА ДА ОДУСТАНЕ ОД ЗАХТЕВА МЕЂУНАРОДНОМ СУДУ

БРИСЕЛ – Председавајући Савета министара Европске уније, шеф дипломатије Француске Бернар Кушнер критиковао је у Бриселу намеру Београда да од Генералне скупштине Уједињених нација затражи да Међунарони суд правде оцени легалност једнострано проглашене независности Косова, називајући такав потез Србије „изненађујућим”. Он је поручио својим „српским пријатељима да је мало чудно да они желе да нас учине незаконитим, и то нас, који желимо да они дођу код нас”. „Ако би, случајно, тај суд прогласио незаконитим такав потез, било би необично да Србија жели да ступи у нелегалност. Ту постоји нека противречност”, изјавио је Кушнер. „Или нас они сматрају довољно отвореним, легалним и веома приврженим људским правима или они то не мисле. А у том случају, не видим зашто би дошли у наше редове “, рекао је Кушнер.

Француски министар је нагласио и да је тражио од шефа српске дипломатије Вука Јеремића да Београд одустане од намере да тражи мишљење Међународног суда правде.


Танјуг

Odlicna izjava Kusnera.
 
A sta je interes tvog deteta od 3 godine? Rat za Kosovo ili nova igracka?

Pa to je vas problem - sto svet posmatrate kroz prizmu interesa.
"Interes" mog deteta od 3 godine je da postane dobar, nesebican, milosrdan covek, hriscanin, hrabar, pozrtvovan, posten i odan.
Interes tvog deteta, osim ako ne bude dovoljno jako da se odupre takvom monstruoznom odgajanju, je da napuni svoje dupe, bez obzira na posledice koje ce to doneti drugima.
 
Poslednja izmena:
Evo ga i Kusner sa nagradom:

КУШНЕР: СРБИЈА ДА ОДУСТАНЕ ОД ЗАХТЕВА МЕЂУНАРОДНОМ СУДУ

БРИСЕЛ – Председавајући Савета министара Европске уније, шеф дипломатије Француске Бернар Кушнер критиковао је у Бриселу намеру Београда да од Генералне скупштине Уједињених нација затражи да Међунарони суд правде оцени легалност једнострано проглашене независности Косова, називајући такав потез Србије „изненађујућим”. Он је поручио својим „српским пријатељима да је мало чудно да они желе да нас учине незаконитим, и то нас, који желимо да они дођу код нас”. „Ако би, случајно, тај суд прогласио незаконитим такав потез, било би необично да Србија жели да ступи у нелегалност. Ту постоји нека противречност”, изјавио је Кушнер. „Или нас они сматрају довољно отвореним, легалним и веома приврженим људским правима или они то не мисле. А у том случају, не видим зашто би дошли у наше редове “, рекао је Кушнер.

Француски министар је нагласио и да је тражио од шефа српске дипломатије Вука Јеремића да Београд одустане од намере да тражи мишљење Међународног суда правде.


Танјуг

Pa, dobro im je i rekao.
Ne možeš težiti da postaneš inkvizitor, a buniš se što ti je sveta majka inkvizicija spalila majku, pod optužbom da je veštica.
 
don kihot je bio u pravu. ovo izrucenje daje za pravo ekstremima na zapadu koji tvrde da samo kad nas guze da nam oci ispadaju mi smo dobri.

cim je uhapsen radovan usledile su ostrije nego ikada do sad izjave amerikanaca i francuza .....

to samo pokazuje do cega dovodi izdaja....

ako sada siptari i amerikanci napadnu srbe n severu to ce biti iskljucivo tadiceva krivica, i pomenuti ce morati za to da odgovara kad tad...
 
don kihot je bio u pravu. ovo izrucenje daje za pravo ekstremima na zapadu koji tvrde da samo kad nas guze da nam oci ispadaju mi smo dobri.

cim je uhapsen radovan usledile su ostrije nego ikada do sad izjave amerikanaca i francuza .....

to samo pokazuje do cega dovodi izdaja....

ako sada siptari i amerikanci napadnu srbe n severu to ce biti iskljucivo tadiceva krivica, i pomenuti ce morati za to da odgovara kad tad...

cekam odgovor. jednostavno pitanje,a na tebi je da das jednostavan odgovor.
da li je onaj ko je uhapsio i zrucio zupljanina i jos 15 Srba izdajnik?
 
a kad glupi avgusti i magarci daju i izdaju srbe sa severa onda dolaze na red raska , jug srbije , vojvodina - sve dok srba ne nestane.... i dok se ne svedu na beograd i par okolnih selendri...

Србе са Космета у тим областима које помињеш зову "шифтарима"! Исти ти "кумови" очекују да их Срби са Космета заштите од најезде жугана...:worth::worth::worth: овако ћете клањати сви ви ако Срба на Космету нестане!:worth::worth::worth::worth::worth:
 

Back
Top