Free WoW Server Srbija! -Uskoro i TBC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SKUNIPENN:
samo pametujete a niko mi ne pomaze vec dva dana.hvala svima!!!
Pronalazenje problema je prvi korak ka njegovom resavanju.

Dakle, samo ti mozes znati u cemu je problem, sigurno nisi odradio nesto kako treba.

Ne znam dokle vise da ponavljam.

Patch: 2.1.1.(6739)

Od juce oko ponoci pa do ovog trenutka (znaci ceo jedan dan) se konektovalo 211 igraca i svi su mogli da igraju, niko nije imao slican problem, znaci da je kod tebe nesto i nema veze sa nama.

Zasto krivis nas sa foruma sto ti nismo pomogli?

Da je do servera onda niko ne bi mogao da igra, ali je ocigledno da je kod tebe nesto poslo naopako, garantovano neka sitnica...

Ako ti ne znas gde si pogresio onda jedino da dodjem do tebe kuci pa da pronadjem... Zaista ne znam kako drugacije da ti pomognem kad ne znam gde si pogresio, a kao sto rekoh, sigurno je neka sitnica.


U_R majstore, a zasto su se bas na tebe okomili? Bas se pitam...
Kad sam se ulogovao svi su se zalili na tebe i Gresnika. Napisao sam "poruka za U_R" zato sto znam da imas tendenciju da psujes i vredjas, imao sam vec iskustva sa tim. :)

Dakle, da su te oni psovali bez razloga i ti si ih prijavio naravno da bi oni bili sankcionisani ali samo pod uslovom da ti zaista nisi zeleo da se svadjas i psujes sa njima. Ti i Gresnik ste prvi ljudi na ovom serveru koji radi skoro 2 godine, znaci prvi dvojica koji su napravili onakav nered i svadju, znam ja da ti imas postovanje prema igracima, ali kako je onda doslo do toga da se ispsujete kao najgori cigani sa ulice??
Daj bre da igramo ko ljudi, smorili ste me vise sa tim vasim prepiranjem, psovanjem, svadjom... Dokle ce ovo da ide? Daj da se zezamo, nisam raspolozen da se svadjam ni sa tobom niti sa bilo kim.

Ako na ovom forumu vlada anarhija i moderatora boli ***** za sve e pa vala na serveru nece biti tako dokle god sam ja glavni. Nece biti vredjanja, niti svadje. Sankcionisem sve problematicne da bi drugi igraci mogli da uzivaju u igri.Pravila se moraju postovati da bismo funkcionisali kao organizovani sistem.


Svi normalni igraci zeljni zabave i druzenja su dobrodosli na nas srpski server.
Svi poremeceni igraci koji prave svadju, podjebavaju i smetaju normalnim igracima nisu dobrodosli na server.
Ovo nisam rekao nikom licno, a vi ako se pronadjete i smatrate da niste dobrodosli onda i sami znate sta to znaci.

P.S. Moram priznati da mi je pomalo i interesantno ova prepirka na internetu, ali kada se zamislim malo dublje, shvatim da ponasanje pojedinaca nazalost istinito olicenje loseg karaktera i njih samih u stvarnom zivotu. Ako postoje u Srbiji ovakvog ponasanja kao sto je na internetu, onda mi dodje samo da placem.
Neka vam je Bog na pomoci, jer samo on moze da vas spasi (osim ako vec nije digao ruke sto ocigledno jeste).

A sada idem da se igram, zezam i uzivam, svadjanje mi nije potrebno osim ako zelim da se ispraznim a praznjenje na internetu je inace osobina iskompleksiranih ljudi koji su ga mnogo popusili u zivotu... Sorry ako se neko pronasao u ovim recima.

Jedno veliko POZZ za sve!
 
server od sada podrzava i poslednju verziju blizz patcha 2.1.2 (6803)
mozete a i nemorate uradi update wowa isto mu dodje
za one koji su se zeznuli ovo je dobra vest za one koji imaju prethodnu verziju nemoraju nista radit i dalje mogu da igraju
znaci obe verzije
2.1.1 (6739)
i
2.1.2 (6803)
su podrzane
 
Alcatraz_Futog:
DA LI NEKO MOZE DA MI POMOGNE KAKO DA INSTALIRAM WOW....DA NABACIM SERVER I PECEVE UBIJAM SE VEC 7 DANA DA GA NAMESTIM I NEMOGU AKO NEKO MOZE DA MI POMOGNE BICU MU ZAHVALAN....UZGRED IMAM AD-SL 256 DA LI MOGU DA IGRAM NA SRPSKOM SERVERU????MOLIM VAS ZA POMOC...UNAPRED VAM SE ZAHVALjUJEM

1. Caps Lock OFF!

2. Pronalazenje problema je prvi korak ka njegovom resavanju.

Ne mogu ti mnogo pomoci ako ne budes precizniji i ne kazes u cemi je konkretno problem?
Kako ne mozes da instaliras igru? Iskreno se nadam da si se samo lose izrazio...
Pretpostavljam da imas jako malo iskustva pa cemo u skladu sa tim ici jednu po jednu stvar.

Prvo sto ces uciniti kada instaliras/prekopiras je da proveris koju verziju imas a to ces uraditi tako sto ces 2 puta kliknuti na ikonicu same igre i u donjem levom uglu (u igri na login screen-u) pogledati koji broj pise.

Kada to ucinis onda cu ti dati informaciju o patch-evima.

Kada instaliras odgovarajuce patch-eve premenices Realmlist.

Kada promenis Realmlist napravices account.

Kada napravis account moci ces da igras.


Ako imas MSN ili ICQ onda bi nam bilo ne samo brze vec i mnogo lakse iz mnogo razloga. Mada nije previse bitno, samo mi ti reci koju verziju igre imas pa cemo ostalo lako...
 
POZZ.imam problem.Problem je u tome sto paladin trener ima samo u silvermoon-u.Bilo bi dobro da ima i o ogrimaru jel nemogu svaka 2 lvl-a da idem u silvermoon po magije.Ranije su mi magovi otvarali portal ali vise nema ni jednog maga veci lvl koji to moze.unapred hvala!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top