Free WoW Server Srbija! -Uskoro i TBC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U_R is back!!!:
Hoce li neko nadlezan/odgovoran vec jednom jebeno odgovoriti ovde ili na serveru...svima mogu da se vracaju item-i lvl-i a meni ne moze da se vrati jedan jebeni skill!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jel si ti zaboravio da ovo sranje treba posetiti nekad!!!!!
Zaboravljas na cinjenicu da neki od nas ovde imaju nesto sto se zove ZIVOT i imaju precih poslova od visenja na forumu. I sta je toliki problem da dobijes skil, samo ides i udaras, nikakve matematike nema tu... A odgovor je NE, ne vraca se skil, na drugim serverima bi dobio jedan ogroman debeli ****, posle update-a se nista ne vraca, jedino na ovom serveru smo mi budale sto vracamo ljudima levele i iteme, i pored toga se nadje jos veca budala kojoj to smeta. Toliko ste tragicni da to postaje komicno...
 
U_R is back!!!:
A ovo sto ljudima vracate lvl i item-e je skroz normalno posto na drugim serverima to ni ne gubis posle ubacivanja patcha!!!
PS.ja sam imao heroja na starom vasem serveru i nisam ga trazio nazad niti sam trazio iteme,dodus jeste bio usrani 11lvl ali opet ja nista to nisam trazio

99.9 % servera te nece ni pitati nista samo obrisu igrace i zdravo
koji ne veruju nek brate igraju tamo ionako ce se ipak vratit kuci jer domace je uvek najbolje


btw ne zaboravite
http://www.ice-burningwow.co.sr/

Server radi vec skoro 2 GODINE
aktivan online je oko godinu i 4 meseca
i grabimo napred sve krupnijim koracima
databaza je extremno uradjena
izvolite uzivajte
konstant igraca 50-60 a moze i mnogo mnogo bolje

naravno sve zahvaljujuci dobrim gm-ovima i igracima koji su DUGO dugo ovde
oni zasluzuju sve pohvale
pokazuju da srbi nisu samo prosta nacija nego imaju i smisla za organizaciju i uljudno ponasanje!

uzivajte momci
 
vi sto pravite servere ako vam treba originalna blizardova databaza staje na 8 dvda prodajem vam za 50 eura pa kad ato stavite to je nesto ovo sve ostalo je kesa i ovaj server i onaj ice ) naslpram ove moje databaze i onde lepo kada ulozite te pare naplacujete nasim ljudima recimo poa 200din mesecno jeftinije ce biti nego engleska verzija a bice samo srbi i okolina
 
izvini mogu li da se nasmejem ? posto mi ponuda zvuci neverovatno ..
sta je to ssl?oracle? jer 8 dvd jbt to ni oracle ne pordzava nekontam sta je to u toj bazi?
otkud nesto slicno ?
ja ripujem sajtove poput alkhazama wowhead ,takodje imam snifere koji rade spavnove
ali original blizz db?
deder mi reci vise


U_R
covece jel ti nekad neko reko da prosetas?postajes dosadan
ides na ignore smara me i nick kad ti pogledam
ti bre ne vidis ispred sebe budalis na sve strane idi bre smor si Get a Real LIfe ,odlazi covece
ko si bre ti da vrednujes neciji rad?odlazi ili tacnije ostani ! VISI po forumima cekaj da neko nesto postuje osvezavaj page svake sekunde to najbolje radis.a mani se ostalog nije to za tebe
 
IcemanSCG:
izvini mogu li da se nasmejem ? posto mi ponuda zvuci neverovatno ..
sta je to ssl?oracle? jer 8 dvd jbt to ni oracle ne pordzava nekontam sta je to u toj bazi?
otkud nesto slicno ?
ja ripujem sajtove poput alkhazama wowhead ,takodje imam snifere koji rade spavnove
ali original blizz db?
deder mi reci vise


U_R
covece jel ti nekad neko reko da prosetas?postajes dosadan
ides na ignore smara me i nick kad ti pogledam
ti bre ne vidis ispred sebe budalis na sve strane idi bre smor si Get a Real LIfe ,odlazi covece
ko si bre ti da vrednujes neciji rad?odlazi ili tacnije ostani ! VISI po forumima cekaj da neko nesto postuje osvezavaj page svake sekunde to najbolje radis.a mani se ostalog nije to za tebe


брате мој шта има ту да се објашњава поготово теби сто си подигао сервер

значи ако си некада играо на оригиналном серверу имаш све сто имаш на њему

зато толико стаје јер има 1 двд туториал како дижеш сервер и како постављаш и тако то .............................. незнам ста те конкретно занима јер могу писати 3 дана да га описујем али ми се неда .................
 
hm ok nismo se razumeli nisam ja tebe nista hteo uvrediti pitanjem da mi kazes vise o tome sto nudis..
ali razumes isto tako da niko ne kupuje konja kojeg nije video pogotovo ako kazu d aje identican ko arapski beli a ipak nije arapski beli..
moja baza je sql tezi 350 mb
zato me cudi sta je na 8 dvd-jeva? 24gb podataka?
brate to nemoze biti sql a nije ni oracle jel to sve baza?
ok rekao si prvi dvd je neko uputstvo ..
ali ostalih 7 dvd? ...ako ti je problem da kazes vise o cemu se radi ok..necu navaljivat ali iskreno ond ame bas i ne zanima da dam 50 E na nesto sto ne mogu da znam sta je
 
Drugari, nece me biti par dana, moram resiti neke probleme tako da necu imati vremena za internet niti za rasprave sa U_R tako da ti malo oladi dok se ne vratim a kad se vratim reci cu ti rec-dve, sada nemam vremena... :P

Inace, SKUNIPENN server radi.

CarDevil, zasto da neko daje 50e kada moze naci to besplatno po sajtovima kao sto su thottbot, wowhead...? I jos 8 DVD-a za za textualne informacije? 1 DVD samo uputstvo za pokretanje servera? Preterujes care, preterujes...


Ae ljudovi, zezajte se, raspravljajte, svadjajte, uzivajte, ja odoh sada... PoZz
 
IcemanSCG:
hm ok nismo se razumeli nisam ja tebe nista hteo uvrediti pitanjem da mi kazes vise o tome sto nudis..
ali razumes isto tako da niko ne kupuje konja kojeg nije video pogotovo ako kazu d aje identican ko arapski beli a ipak nije arapski beli..
moja baza je sql tezi 350 mb
zato me cudi sta je na 8 dvd-jeva? 24gb podataka?
brate to nemoze biti sql a nije ni oracle jel to sve baza?
ok rekao si prvi dvd je neko uputstvo ..
ali ostalih 7 dvd? ...ako ti je problem da kazes vise o cemu se radi ok..necu navaljivat ali iskreno ond ame bas i ne zanima da dam 50 E na nesto sto ne mogu da znam sta je



предпоставлјам да ти имас скинуто од неки мангос па га ти прерадио то ти је око 400мба

ово ти је 21гига sql ехе ја бих могао да подигнем то да сви играте тамо али мене аплолутно неѕанима wow инаце 4 босана је вец купило и подигли су ако их надјем питацу их да ми дају линк па ти види ста је то
 
Skakavac7:
Drugari, nece me biti par dana, moram resiti neke probleme tako da necu imati vremena za internet niti za rasprave sa U_R tako da ti malo oladi dok se ne vratim pa cu da ti kazem rec-dve, sada nemam vremena... :P

Inace, SKUNIPENN server radi.

CarDevil, zasto da neko daje 50e kada moze naci to besplatno po sajtovima kao sto su thottbot, wowhead...? I jos 8 DVD-a za za textualne informacije? 1 DVD samo uputstvo za pokretanje servera? Preterujes care, preterujes...


Ae ljudovi, zezajte se, raspravljajte, svadjajte, uzivajte, ja odoh sada... PoZz



није 8 двда техт никакав а оно за упутство треба јер ста ми вреди ја продајем wow фул и опет ме пита ста и како па овде је то ресене немогуће је да пита било ста јер све одговоре има :wink:
 
CarDevil:
предпоставлјам да ти имас скинуто од неки мангос па га ти прерадио то ти је око 400мба

ово ти је 21гига sql ехе ја бих могао да подигнем то да сви играте тамо али мене аплолутно неѕанима wow инаце 4 босана је вец купило и подигли су ако их надјем питацу их да ми дају линк па ти види ста је то
HAhahaa pa ti si ne samo Car, nego si CARINA!!!
Covek je ceo server pisao od nule sa svojom ekipom, ako se secas WDDG tima mozda, Jel ti znaci nesto mozda Ludmilla, Kobold, Antrix? Da to su sve projekti koje je Ice sa ekipom radio, nema veze sa Mangosom, mozda je Mangos od njih uzeo nesto, ali ovo sto si ti napisao je posteno brate - glupost.
 
da
[21:14] Iceman: mangos antrix kobold
[21:14] Iceman: svi su nastali od ludmile
[21:14] Iceman: ludmila je wddg projekat
[21:14] Iceman: prvi wow projekat (barem prvi normalan projekat)
[21:15] Iceman: sve pole toga je nastalo iz toga
[21:15] Iceman: svi su se rasturili i poceli posebno
nakon jurnjave blizza po clanovima wddg projekta nastao je haos svi su se razbezali uplasili
a zatim je procureo source code ludd ija
i onda su pocele nove price..
svi projekti danas su derativi ludmile

btw car
sorry not interested ,sasvim sam zadovoljan ovim sto imam a i nemam ti ja 50 evra da dajem na to
ja sam samo jos jedan siromasan programer u ovoj zemlji koji je ovo poceo iz zabave pre 4 godine..i do dan danas nisam ucario ni pola dinara..ali mi je i dalje fun i hobi..
 
Hehe, secam se WDDG-a kada je jedini imao pravi server za WoW koji je vredeo nesto pa je onda upao Blizz i rasturio ekipu, pa smo onda ja i par drugara pokusavali da nadjemo na kom su sajtu WDDG, jer su najavljivali novu verziju Ludmille a mi jedva cekali i trazili neprekidno i kad smo na kraju skontali da su se rasturili to je bio haos, pocela je kriza, taman kad su trebali da postave najnoviju verziju za download... :P
 
IcemanSCG:
da
[21:14] Iceman: mangos antrix kobold
[21:14] Iceman: svi su nastali od ludmile
[21:14] Iceman: ludmila je wddg projekat
[21:14] Iceman: prvi wow projekat (barem prvi normalan projekat)
[21:15] Iceman: sve pole toga je nastalo iz toga
[21:15] Iceman: svi su se rasturili i poceli posebno
nakon jurnjave blizza po clanovima wddg projekta nastao je haos svi su se razbezali uplasili
a zatim je procureo source code ludd ija
i onda su pocele nove price..
svi projekti danas su derativi ludmile

btw car
sorry not interested ,sasvim sam zadovoljan ovim sto imam a i nemam ti ja 50 evra da dajem na to
ja sam samo jos jedan siromasan programer u ovoj zemlji koji je ovo poceo iz zabave pre 4 godine..i do dan danas nisam ucario ni pola dinara..ali mi je i dalje fun i hobi..









није ни шудо акд ати сервер багује
оно сиромашан на мене си мислио ако јеси нисам уопсте дневно имам наруџбине које су приближне једној мин. нашој плати а т је само нет нерачунам паре од бувљака сто продајем "оригинале" и од илегалних послова на нету.значи код мене је фин стање еџтра добро
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top