Free WoW Server Srbija! -Uskoro i TBC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dragi U_R posto imas problem sa ovim serverom ti se lepo otvori za kes blizardu i nama se skini sa kicme.A sto se tice psovanja svi mi psujemo ali ti se ponasas kao da nisi pio lekove zadnjih dana.I ja ti nisam neki klinac nego sam 100%stariji od tebe tako decko ti lepo kod doce po lekove a nas ostavi na miru jer smo mi zadovoljni gde smo.
 
covece ne da nam nisu potrebni nego brate molim te idi na drugi server ,drugi forum drugi topic idi na blizz idi bilo gde drugde molim te..niko ti bre ovde nije duzan niusta da ti da..molim te..otidji samo..

btw ja imam 29g i nikad u zivotu nigde ni na jednom forumu ,serveru ama bilo gde nisam doziveo ovo sto dozivljavam sa nasom nacijom...strava i uzas..
 
Alo Alo deco prestanite da se svadjate BRE!!!, iceman imam jedno pitanje za tebe kada ces popraviti questove na serveru, sada svaki drugi quest koji uzmem neradi pa me zanima kada ces to napraviti da radi, znam da radis na serveru 12 sati dnevno i da je to zajeban posao ali molim te pozuri zato sto nemogu da nastavim da igram, nerade glavni questovi. hvala
 
Izvini molim te, cemu onda sluzi dugme "Prijavite Poruku" koje se nalazi sa leve strane izpod svacijeg avatara? Zaista se izvinjavam, nisam znao da te poruke idu tebi, sorry ali ti si moderator ovde, nisam nista pogresno uradio a ti bi odmah celu temu da brises... :(
Znam da ne igras WoW i da ga verovatno i ne volis ali ima ovde ozbiljnih ljudi koji ne zele da se ova tema ugrozi nekim budalama a ti si jedini koji moze da pomogne kao moderator, ako neces, nista onda bar sam pokusao, "Ko ne pokusa ne moze ni da uspe"...
Hvala & Pozz!
 
exp od kripa 11000
ti lvl 58 a udaras kripa 100-150
u are facing wrong way
(smesno)
nista ne pripada NASEM serveru
molim ukloni slike



@beli brate kako ne rade kvestovi bre
prvi put cujem d ase neko tolko zali da kv ne rade nemoguce
ajde ovako brate
uzmi i zapisi samo imena kv za koje kazes da ne rade i oma cu ti kazem
moze?
 
@beli brate kako ne rade kvestovi bre
prvi put cujem d ase neko tolko zali da kv ne rade nemoguce
ajde ovako brate
uzmi i zapisi samo imena kv za koje kazes da ne rade i oma cu ti kazem
moze?[/QUOTE]

dobro, to su questovi za human-a na pocetku, od sad cu da zapisujem sve questove koji nerade, sad sam 16 LvL i do sad ih je bilo 5 koji nisu radili, sorry sto te davim ali i sam si rekao da volis da sve radi i da sve bude dobro.
 
ti lvl 58 a udaras kripa 100-150
u are facing wrong way
(smesno)
nista ne pripada NASEM serveru
molim ukloni slike



J.ebem ti mater retardiranu to je izlazilo da bi joj slikao dupe,govnaru usrani

a to gde cu ja da postavljam slike,za to mozes da mi se sagnes,mogu da stavljam slike gde hocu i koliko hocu i ti ne mozes nista da uradis povodom toga,ne u stvari znam sta mozes.Mozes da me povuces za ******
 
Ok pazi ovako, update koji je trebao biti ubacen ranije se malo oduzio jer je bilo mnogo toga da se doradi i ispravi i sada je konacno pri kraju. Veceras ce GM i Admini da testiraju server pre nego bude ubacen zvanicno.
Dodate su i neke novine koje do sada niste mogli da vidite nigde a to je da od sada ovaj ne oficijalni server podrzava obican WoW! Dakle, nije potreban tBC da bi se igralo, pri pravljenju accounta imacete izbor da li zelite obican ili tBC account.
Takodje smo sada na poslednjem patch-u 2.1.1.6739 kao na Blizz-u.

Drop je Blizzlike, XP rate, spawn, stats-ovi, skoro je sve Blizzlike, ostaje jos da se neke finesice podese da bi se prilagodilo broju igraca. Itemi su 99% svi ubaceni (uskoro ce biti 100% fale jos neki iz Outlanda), dakle nema razlike od itema sa Blizza kao ni dropa. Outland sada ima 100% sve kvestove mada ne rade svi perfektno, ali boze zdravlje, bice vremena za popravku, bitno da ono glavno radi kako treba... :-)
Arena, Battleground i uopsteno PvP radi savrseno s obzirom da je ovo PvP server mora raditi kako treba :-)

To bi bilo to, samo jos da ovo stupi na snagu i bice vise nego extra, bice zaista jedan od najvecih napredaka sto se tice svih piratskih servera ikada...

Kad bude ubacen update bice vam javljeno pa dodjite da vidite kako fura srpski WoW server ;-)

Samo jos da kreteni poput nekih ovde ne smetaju i ne vredjaju server kao ni onog ko se trudi da bi drugi igrali jer ovde smo svi nasi, na svim forumima, sajtovima i chatovima na kojima sam bio, ovakvih idiota koji svoju sopstvenu naciju podjebavaju i unistavaju postoje samo ovde... U nasoj zemlji, na ovom forumu... :(

Toliko od mene, idem sada testirati dalje... Aj pozz
 
IcemanSCG:
daj mi malko vremena jos da zavrsim ovo sto sam poceo i sto radim vec duze vreme
update naravno..
skinuo sam bandwith na gotovh 0.2 kb/s po igracu ..znaci ima da klizi moci ce da sedne bar 200 ljudi bez guranja
a sto se tice jezika ..ne znam jeste da server nije velik -mada moze da bude..
ali recimo sta bi bilo kada bi dosao jedan iz suprotne fakcije u steltu i pratio grupu i slusao taktiku dogovore itd suprotne fakcije pre napada?


a i cin mi se da su ljudi mnogo opusteniji kad znaju da samo njihovi mogu da ih cuju..zar ne?
za to sluzi /party
 
treba ti
WoW-2.0.12.6546-to-2.1.0.6692-enUS-patch
pa
wow-2.1.0.6692-to-2.1.0.6729-enus-patch
pa
WoW-2.1.0.6729-to-2.1.1.6739-enUS-patch
ti imas prvi valjda, treba ti drugi i treci jer ce vrzija servera da bude 2.1.1.6739 ali oni su po 1.5 mb...

treba da bude ubaceno posle 5 sati

(izvini ako sam negde pogresio)
 
Skakavac7:
Ok pazi ovako, update koji je trebao biti ubacen ranije se malo oduzio jer je bilo mnogo toga da se doradi i ispravi i sada je konacno pri kraju. Veceras ce GM i Admini da testiraju server pre nego bude ubacen zvanicno.
Dodate su i neke novine koje do sada niste mogli da vidite nigde a to je da od sada ovaj ne oficijalni server podrzava obican WoW! Dakle, nije potreban tBC da bi se igralo, pri pravljenju accounta imacete izbor da li zelite obican ili tBC account.
Takodje smo sada na poslednjem patch-u 2.1.1.6739 kao na Blizz-u.

Drop je Blizzlike, XP rate, spawn, stats-ovi, skoro je sve Blizzlike, ostaje jos da se neke finesice podese da bi se prilagodilo broju igraca. Itemi su 99% svi ubaceni (uskoro ce biti 100% fale jos neki iz Outlanda), dakle nema razlike od itema sa Blizza kao ni dropa. Outland sada ima 100% sve kvestove mada ne rade svi perfektno, ali boze zdravlje, bice vremena za popravku, bitno da ono glavno radi kako treba... :-)
Arena, Battleground i uopsteno PvP radi savrseno s obzirom da je ovo PvP server mora raditi kako treba :-)

To bi bilo to, samo jos da ovo stupi na snagu i bice vise nego extra, bice zaista jedan od najvecih napredaka sto se tice svih piratskih servera ikada...

Kad bude ubacen update bice vam javljeno pa dodjite da vidite kako fura srpski WoW server ;-)

Samo jos da kreteni poput nekih ovde ne smetaju i ne vredjaju server kao ni onog ko se trudi da bi drugi igrali jer ovde smo svi nasi, na svim forumima, sajtovima i chatovima na kojima sam bio, ovakvih idiota koji svoju sopstvenu naciju podjebavaju i unistavaju postoje samo ovde... U nasoj zemlji, na ovom forumu... :(

Toliko od mene, idem sada testirati dalje... Aj pozz
stupa na snagu danas od 17h
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top