Free WoW Server Srbija! -Uskoro i TBC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skakavac7:
:(
Nisam bio mozda jedan jedini dan na forumu i sad kad sam dosao imam sta da vidim...
Svaka vam cast za spam, unistili ste topik a moderatora nigde nema... Markoca care, sta radis? Daj brisi njihove rasprave, ne trebaju mi uopste!

Pa kako da se ne raspravljamo kad nema nikoga ovde ko ce da odg na pitanja i onda se svi unervoze!!! I ne znam samo koje su to toliko strasne rasprave?
 
brate sta uradiste od topica... :(

ponekad da bih uradio nesto moram da odvojim i 12 sati dnevno samo za server...jbt puno je ...

nego daj ocistite ovaj topic vidi na sta lici
sto se tice 2.1.0 bice polako ja sam od ljudi koji ne vole da zure i uvek izbacujem kad sam ja zadovoljan -nije to pucnes prsticima i pici ..
 
IcemanSCG:
ok fali go da se spavnuje
nemislim na waterfall sam nego na go koji ti treba da kliknes treba da se nalazi u dnu vodopada kao mali kamicak
ubacit cu nema frke

I neradi onaj quest kad treba da se nadju ostaci od mrtvih cuvara, dodjem do onog raspadnutog lesa i treba da mi se pojavi onaj zupcanik za lutovanje kad ono nista , 10 puta sam uzimao taj quest i neradi dodjem do lesa i ono nista.
 
ICEMAN ajde molim te sredi sve questove na pocetku, sad sam 11 LVL ali nemogu dalje da se levelujem jer nijedan quest neradi, uzeo sam 10 questova i nijedan neradi otisao sam u westfall i tamo su radila samo 2 questa, super je server i sve je OK ali napravi barem da svi questovi rade. unapred HVALA.
 
ice jedan predlog
mislim da bi dobra ideja bila da se ukloni prepreka za govor tj da i horda nauci Common tako da mozemo da pricamo sa alijansom..
verujem da ce da bude psovanja ali bice interesatnije... lol
bar mislim jer se stalno susrecemo i ne bijemo se.... daj barem priliku da se zna common pa ko oce da ga koristi neka ga koristi.
mislim da bi to bilo ok
mali je to server i nije ko na originalu "kill on sight" tako da JA mislim da bi to bila ok ideja..
pozz
(da skrenem temu sa u_r)
 
daj mi malko vremena jos da zavrsim ovo sto sam poceo i sto radim vec duze vreme
update naravno..
skinuo sam bandwith na gotovh 0.2 kb/s po igracu ..znaci ima da klizi moci ce da sedne bar 200 ljudi bez guranja
a sto se tice jezika ..ne znam jeste da server nije velik -mada moze da bude..
ali recimo sta bi bilo kada bi dosao jedan iz suprotne fakcije u steltu i pratio grupu i slusao taktiku dogovore itd suprotne fakcije pre napada?

a i cin mi se da su ljudi mnogo opusteniji kad znaju da samo njihovi mogu da ih cuju..zar ne?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top