Fotografija koja je pomirila region

Od 30 000 Srba u tom Mostaru ih danas ima mozda 300.
Taj indijanac ogrnut srpskom zastavom je kao retka vrsta majmuna u Zoloskom Vrtu.

Nek' se Almir ogrne bosnaskom zastavom, a Anka hrvatskom - bacili bi ih zajedno sa mosta u Neretvu, ovako je simpaticno jer se granici sa nemogucim.
Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku C0NSIGLIERI.
 
Kakve gluposti, samo na Balkanu ljudi razlicitih etnickih pozadina koji se ljube izazivaju nekakvu kontroverzu, u normalnom svetu to nema nikakve veze.

A najjace su mi ove prica tipa da su Srbi neki turbo ebaci koji trpaju Hrvatice, zvuce kao kad crncu vrhunac zivota bude sto je opalio neku pijanu belkinju onomad.
 
Бтв предлажем аутору теме да оде у кроатиу колима и залепи ту фотографију преко задњег стакла кабине аутомобила.
Нека посматра с безбедне удаљености, сними све и окачи на тубу.
:rotf:
:tambalamba:

Ništa mu se ne bi dogodilo, kao ni automobilu.
 
A da pogledamo malo taj Mostar.

Grad koji je je najluđe, dan danas, podeljen. I to tako što na jednoj obali Neretve žive muje a na drugoj Hrvati. Srba ima kolko prstiju na ruci, gro je otišao da živi 50km dalje.
Leva i desna obala, muje i hrvati, mržnja, zaostalost ...
 
Kakve gluposti, samo na Balkanu ljudi razlicitih etnickih pozadina koji se ljube izazivaju nekakvu kontroverzu, u normalnom svetu to nema nikakve veze.

A najjace su mi ove prica tipa da su Srbi neki turbo ebaci koji trpaju Hrvatice, zvuce kao kad crncu vrhunac zivota bude sto je opalio neku pijanu belkinju onomad.

To im je i bio cilj kad su se ogrnuli zastavama.
 
24593258.jpg
 
A najjace su mi ove prica tipa da su Srbi neki turbo ebaci koji trpaju Hrvatice

Od starijih generacija sam čuo da su Hrvati ( posebno Dalmatinci ) redovno t*rpali Srpkinje.
Dobrih frajera ima svuda, pa i među Hrvatima i Srbima, ali kod Srpkinje prolazi svako ko joj se svidi a Hrvatica ima "ugrađen čip" pa Srbin kod retko koje Hrvojke prolazi.

Kažem "čip" a mislim na nacionalno vaspitanje, samo što bi me retki razumeli pa pričam slikovito :D
 

Back
Top