"Folder Lock" problem

opušteno

Zainteresovan član
Poruka
164
Imam jedan malo veci problem.Naime,instalirao sam folder lock pre neki dan,i koristio ga do juce.Juce mi se komp nesto zbagovao,i kada sam usao u folder lock,nije bilo mog foldera koji sam sakrio pre neki dan.Ja tu izbrisem program regularno,ali foldera jos uvek nema!Sad ne znam sta da radim,molim vas pomozite mi.
 
Uhhh... Folder lock. Prvi put mi je zakljucao desktop. Ajde, izvadio sam se. Drugi put, zadnja verzija - trial kad je istekla sve u folderu je i dalje bilo tu samo nevidljivo. Pisao sam firmi a oni su mi poslali programcic koji to otvara ali prvo da im platis. Dobro, istekne trial ali fajlovi treba da budu sacuvani pa ja da odlucim hocu - necu. Moj ti je savet - izbegavaj programe za zakljucavanje foldera. A kako ces naci folder, ne znam.
 
http://Marko_Bg:
...drugim recima ako nesto mora da zakljucavate,ako je u pitanju vise fajlova,najbolje napravite novi direktorijum koji ce biti van svih ostalih,strpajte u njega sta god hocete da sakrijete pa onda ga zakljucajte
pa u cemu je onda stvar?? :lol:
Inace udjes u Command Prompt i udjes u dir. fajla i onda otkucas "copy_ime fajla za kopiranje_direktorijum gde da se kopira i ime fajla" -gde je _ razmak .
Kapish? :)
 

Back
Top