FK Partizan 2023/2024

Vučić vam izazvao raspad u upravi ?

Izvini ali ja veću glupost u zadnjih par godina nisam čuo.

Nego pročitah ovo pa se tešim da ipak postoje neki realni grobari koji prosto prihvataju činjenicu da nije u Zvezdi krivica ni u Vučiću ...
Значи да си ординарни гагаран без грама мозга.Није Далај Лама звао председника Партизана да му се начестита миле мајке после утакмице него тај ваш ******, нисам ја поставио његовог личног адвоката у управу него он, није председник Сомалије послао своје убице да стадион Партизана прво да нападну генералног директора а после да васпитавају навијаче на трибини него Оскар лично, није Новак Недић у моје име смењивао управу Партизана него он.
Тек кад цркне поравнаћемо рачуне.
 
Значи да си ординарни гагаран без грама мозга.Није Далај Лама звао председника Партизана да му се начестита миле мајке после утакмице него тај ваш ******, нисам ја поставио његовог личног адвоката у управу него он, није председник Сомалије послао своје убице да стадион Партизана прво да нападну генералног директора а после да васпитавају навијаче на трибини него Оскар лично, није Новак Недић у моје име смењивао управу Партизана него он.
Тек кад цркне поравнаћемо рачуне.

Na ovo što si rekao nemam komentar jer stvarno ... nemam komentar

Na kraju će ispasti Tole anđeo čuvar koji je pokušavao da smakne Vučića iz fudbala. Da nije možda i Dačić učestvovao u prošlosti kad ste osvajali titule u SRJ s obzirom da je tada bio glavni baja ?
 
Na ovo što si rekao nemam komentar jer stvarno ... nemam komentar

Na kraju će ispasti Tole anđeo čuvar koji je pokušavao da smakne Vučića iz fudbala. Da nije možda i Dačić učestvovao u prošlosti kad ste osvajali titule u SRJ s obzirom da je tada bio glavni baja ?
Тако је и најбоље.
Дачић у СРЈ био главни баја......о Боже.
 
@Лекизан

Ajd kad smo već kod diskusije, objasni mi jednu činjenicu - zašto krijete na internetu da vam je Franjo Tuđman bio predsednik ?

Čovek koji je započeo crno-bele dresove u vašoj istoriji, boje u koje se kunete ... vi ga brišete iz istorije

Npr. na Vikipediji ga nema u spisku ... na sajtu ga i ne spominjete ... što se stidite istorije ?

Baš me zanima a i da malo pobegnemo iz već ispričane teme
 
@Лекизан

Ajd kad smo već kod diskusije, objasni mi jednu činjenicu - zašto krijete na internetu da vam je Franjo Tuđman bio predsednik ?

Čovek koji je započeo crno-bele dresove u vašoj istoriji, boje u koje se kunete ... vi ga brišete iz istorije

Npr. na Vikipediji ga nema u spisku ... na sajtu ga i ne spominjete ... što se stidite istorije ?

Baš me zanima a i da malo pobegnemo iz već ispričane teme
И мало по мало дођосмо и до Фрање, омиљене теме наших крцуноваца.
https://forum.krstarica.com/threads/osnivanje-i-prvi-dani-partizana-i-zvezde.539911/
 
@Лекизан
Nije problem poslednjih 10 godina. Malo ti je kratko pamcenje, mada me ne bi cudilo da namerno zaboravljas period pre tih 10 godina.
Problem je postojao kad je Partizan guran u vreme Toleta i Tadica. Kad su se osvajale titule kao na traci, svi ste bili srecni i zadovoljni i sve je bilo OK. Dok su sedeli predsednici drugih klubova u UO Partizana i imao zagarantovane bodove i tada vam je bilo sve OK. Dok su se produzavale utakmice i svirali fantomski penali (cak u i igraci sami dosudjivali - Jojic) i tada vam je bilo sve OK.

Posto znamo svi u kakvoj zemlji zivimo, kad se situacija obrnula kukate i spominjete sudjenja, namestanja, pustanja...

Pitanje za vas: Zasto niste dok je Partizan osvajao titule trazili da se menja nesto u srpskom fudbalu, jer situacija u nasem fudbalu se nije promenila od 2000. pa do sada?

Ni ovo danas ne valja, kao sto nije valjalo ni tada. Uska sprega politike i ljudi postavljenih na cela kluba i organizacija.
Inace sam za sport i da pobedi bolji.
Pa i da neki put pobedi gori, desava se.
Al da gori stalno kuka sto ne pobedjuje - to mi nije jasno.
Raspiruje se mrznja medju onom stokom koji se nazivaju navijaci umesto da se sportski cestita boljem
A da navijaci partizana navijaju za zvezdu kad igra u evropi, i obrnuto.
 
Inace sam za sport i da pobedi bolji.
Pa i da neki put pobedi gori, desava se.
Al da gori stalno kuka sto ne pobedjuje - to mi nije jasno.
Raspiruje se mrznja medju onom stokom koji se nazivaju navijaci umesto da se sportski cestita boljem
A da navijaci partizana navijaju za zvezdu kad igra u evropi, i obrnuto.
Stoka koja sebe zove navijacima ce da se malti i bije medjusobno uvek.
Oni se mrze jer su nezrele budale koje za bolje ne znaju.
Raspirivanjhe podela od strane odraslih je tragicno.
A vidi se i na forumu.
E zato fudbal u Srbiji treba ignorisati.
Ja ne mogu po sluzbenoj duznosti, nazalost.
Inacce bih davno digraao ruke od ovog cirkusa Medrano.
 
Malo po malo ? Nema tu šta da se dolazi malo po malo nego treba da se prihvati činjenica ko vam i je i kada bio predsednik kluba.
Ето пише на теми ка којој сам ти поставио везицу, знамо ми јако добро шта и када, боље види шта ћеш са вашим лажним српством.
 
To sto 80 % "Grobara" (samo ovde) misle za Pantica da je ludak,samo govori po sebi i o stepenu degeneracije srpske nacije.To je ujedno i odgovor i zasto 12 godina zvalavi autsajder i zivotni luzer,komplesas svake vrste jase 12 godina a ujedno toliko u unistava Partizan.
 

Back
Top