ФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (архива: 2011/12 - 2014/15)

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gleda li neko CZ - NP? Prvo poluvreme kao da je prijateljska utakmica. Nimalo zara ni borbenosti. Nekako sve nonsalantno igraju i jedni i drugi. Zvezda postigla gol i od tada gleda samo da otaljiga do kraja.

Bacio sam pogled na tu tekmu ali toliko je depresivna atmosfera a i sama igra da ne mogu da gledam. Opredelio sam se za WH-LIV evo 2:1 upravo golcina Sterlinga :mrgreen:

- - - - - - - - - -

p.s. A Drulovic se bori sa sastavljanjem recenica, gori je od Djure mutavog.
 
Gleda li neko CZ - NP? Prvo poluvreme kao da je prijateljska utakmica. Nimalo zara ni borbenosti. Nekako sve nonsalantno igraju i jedni i drugi. Zvezda postigla gol i od tada gleda samo da otaljiga do kraja.

Bacio sam pogled na tu tekmu ali toliko je depresivna atmosfera a i sama igra da ne mogu da gledam. Opredelio sam se za WH-LIV evo 2:1 upravo golcina Sterlinga :mrgreen:

- - - - - - - - - -

p.s. A Drulovic se bori sa sastavljanjem recenica, gori je od Djure mutavog.

Odavno čudniju utakmicu nisam gledao. Čudna atmosfera, čudna igra. Jedna od najlošijih poseta za naše standarde u poslednjih nekoliko godina. I jedan i drugi tim bezvoljni, kao da ih je neko terao da igraju. Dobro je da bar pobedismo.

Dobro je da ste i vi to zapazili...ja rekoh možda sam umislio da kao da gledam fudbal na onim video-igricama iz 80-ih godina !
 
Odavno čudniju utakmicu nisam gledao. Čudna atmosfera, čudna igra. Jedna od najlošijih poseta za naše standarde u poslednjih nekoliko godina. I jedan i drugi tim bezvoljni, kao da ih je neko terao da igraju. Dobro je da bar pobedismo.

Padala je kisa pretpostavljam pa je zato i publika izostala i to je ok. Ali utakmica bas cudna kao da sam gledao neki trening a ne takmicarsku utakmicu. Nekako bez agresivnosti, nijedno posteno uklizavanje da vidim i pored mokrog terena ni utrcavanje... ne znam, kvalitet bas falio u ovoj utakmici.
 
Padala je kisa pretpostavljam pa je zato i publika izostala i to je ok. Ali utakmica bas cudna kao da sam gledao neki trening a ne takmicarsku utakmicu. Nekako bez agresivnosti, nijedno posteno uklizavanje da vidim i pored mokrog terena ni utrcavanje... ne znam, kvalitet bas falio u ovoj utakmici.

Ne opravdavaj im posetu, ove sezone im je ovo ili nesto iznad ovog prosek, iako se jos poklanjaju karte, kako sam pop... citajuci vesti na par portala o nasem mecu sa Totenhemom, polovina komentara njihovih, vecina se tice toga kako nam "zvrji lavor prazan", nema nas 13 000, nema nas 15 000 (a sve puno sem severa, a i tamo jedno 1000 ljudi), a ti sad da ih branis, nemoj zivota ti!!!
 
Ne opravdavaj im posetu, ove sezone im je ovo ili nesto iznad ovog prosek, iako se jos poklanjaju karte, kako sam pop... citajuci vesti na par portala o nasem mecu sa Totenhemom, polovina komentara njihovih, vecina se tice toga kako nam "zvrji lavor prazan", nema nas 13 000, nema nas 15 000 (a sve puno sem severa, a i tamo jedno 1000 ljudi), a ti sad da ih branis, nemoj zivota ti!!!

Ma kakva kisa ne idem na utakmice ni po idealnim vremenskim uslovima. Kakva opravdanja crna. Kad se promeni kompletna uprava i kad na njihovo mesto dodju posteni ljudi ici cu da gledam svaku tekmu makar igrali drugu ligu sa omladincima. Ovu sramotu od lige necu i tacka, da smo pametni pa niko zivi da ne ide mozda bi se nesto i promenilo.
 
Ne opravdavaj im posetu, ove sezone im je ovo ili nesto iznad ovog prosek, iako se jos poklanjaju karte, kako sam pop... citajuci vesti na par portala o nasem mecu sa Totenhemom, polovina komentara njihovih, vecina se tice toga kako nam "zvrji lavor prazan", nema nas 13 000, nema nas 15 000 (a sve puno sem severa, a i tamo jedno 1000 ljudi), a ti sad da ih branis, nemoj zivota ti!!!

Koji si ti brate kralj :mrgreen:

Inače ovosezonski prosek kući nam je 15.900 ljudi, bio si "blizu" :lol:
 
Lalatovic je ODLICAN trener,ovaj tim zvezde je mmozda i jaci od proslogodisnjeg,tacnije ima vise potencijala ako nista drugo.Ono sto mi smeta je sto su u upravi ljudi sa brojnim aferama,korupcijama,kradjama, namestanjima. Andjus voli malo da prenaduva stvar ali moram priznati da je bar 60% od onog sto kaze uemisijama TACNO.
Ako nista drugo,ima FANTASTICNU MOC PREDVIDJANJA razvoja dogadjaja.
Sve sto je do sada predvideo dogodilo se.
Rekao je da ce reprezentacija stici najmanje do polufinala i da ce pobediti Francuze.Sve to ej rekao nedelju dana pre pocetka prvenstva.
Ne znam sta je jos rekao,par stvari, koje su izgledale gotovo neverovatno ali su se desile.
Ako Andjus kaze da su Vesic,Kokeza,Toncev izkorumpirani,zasto da mui sada ne verujem.
Za Terzica vec znam.Znam da ga je neko izvukao iz corke preko veze,spasao ga od corke tacnije.
 
Sto se sastava CZ tice.JAKO podseca na CZ iz 90ih.
Po neki CGac,po neki Makedonac, fali jos jedan Hrvat avec ima Slovenca i brdo Srbijanaca.
Stranaca tkrc nema.
Ono sto je jasno,NAJBOLJI IGRAC CRVENE ZVEZDE JE SAVO PAVICEVIC.
Mali Makeodnac je veliki talenat,Jovic jos veci.
Ono sto mi NIKAKO NIJE BILO JASNO je to da je Vukan Savicevic bio ne u 2om vec u 3em planu kod Stojanovica,po meni inace dosta dobrog trenera.
Vukan Savicevic je takodje veoma talentovan igrac, pre svega dribler. U stanju je da nanize i po 3 igraca, to sam par puta video na utakmicama pretprosle godine kada je bio malo prisutniji u 1om timu.Sada je Lalatovic to ispravio i zao mi je samo sto Milunovic nije ostao, takodje zapostavljen prosle godine.
SVI ostali su dosta dobri igraci a Savo je najbolji.
To je bio i najveci problem stojanoviceve Zvezde.Odbrana.
 
Padala je kisa pretpostavljam pa je zato i publika izostala i to je ok. Ali utakmica bas cudna kao da sam gledao neki trening a ne takmicarsku utakmicu. Nekako bez agresivnosti, nijedno posteno uklizavanje da vidim i pored mokrog terena ni utrcavanje... ne znam, kvalitet bas falio u ovoj utakmici.

7.000 je sasvim ok poseta...počeli su strašno da me nerviraju sa tim potenciranjem proseka,kako iz kluba tako i mediji.
Možda je i bolje doći 5.000 pravih Delija koji će svih 90 minuta bodriti Zvezdu nego doći 15-20.000 a da više od polovine stadiona aplaudira samo kada su šanse ili golovi.
 
Jedna od najlošijih poseta za naše standarde u poslednjih nekoliko godina..

А и оно мало масе почело да се расипа кад је павијан почео да нас терорише са гуслама. :tambalamba:
Стварно чудна утакмица! :think:
И опет киша! Човече, као да пратим неки тим у Премијер лиги.

Ne opravdavaj im posetu, ove sezone im je ovo ili nesto iznad ovog prosek, iako se jos poklanjaju karte, kako sam pop... citajuci vesti na par portala o nasem mecu sa Totenhemom, polovina komentara njihovih, vecina se tice toga kako nam "zvrji lavor prazan", nema nas 13 000, nema nas 15 000 (a sve puno sem severa, a i tamo jedno 1000 ljudi), a ti sad da ih branis, nemoj zivota ti!!!

:hahaha: :rotf: :zcepanje: :super: :pop2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top