FK Crvena Zvezda 2023/2024

.
Па ево ти наслови пред утакмицу и то су била очекивања људи који дају паре.

yiIG52l.jpeg

.
И ти си очекивао да ће Партизан да крене у јуриш од првог минута, па шта буде.

Те равијалне утакмице против вас играју Воша, ову последњу Чукарички, Раднички 123, Спартак... па иди погледај леп фудбал тамо.

Када је требало, Партизан је напао, одвалио вам две данге, чисто мало себи да дођете, а онда се укључио судија и на правди Бога истерао Северину.

Право сте позориште лутака.

ПС. иако су наслови из разних медија, очигледно их је писала једна рука.

.
onda se uključio Duljaj i izbacio 3 najbolja igrača
 
Неправедно ме банујете и онда мишеви коло водите, смрдите, прљате нашу 🔴🦁⚪ тему, рекламирате панк плагијаторски кичерај веприне лгбт куме, сањате 2017 отимачину.

20230624_010220.jpg


За све те лажи и ботовање стигла вас је Напредна карма вечерас.
Свуда грми около Звезда прва поново🎉 z:lol:
Канга, Катаи... Крушевац, Мајдовац
Кме, Кме, судије, бурек, пекаре. СНС, Марсовци

А за прошли покрадени дерби и све смешне пенале стићи ће још карме мале загребчане, сплићане, ријечане ?!


IMG_20240314_010414.jpg


 
Poslednja izmena od moderatora:
Raka Đurović: "
- Ko hoće da shvati, situacija je vrlo jednostavna. Lopta je ubačena u prostor, napadač Partizana je krenuo na tu loptu, ali i golman. Taj kontakt se dogodio u kaznenom prostoru, napadač jedva da je stigao do lopte i da je udari vrhom kopačke i onda je loptu posle toga udario golman, mi to računamo kao odbranu golmana, on je poslednji igrao loptom, a onda je došlo do sudara.


- Ne može nikako u toj situaciji da bude penal, ako golman na ispravan način odnese loptu i posle dođe do sudara. On je taj koji je poslednji igrao loptom i tu nema penala. Kada na ispravan način odnesete loptu, nad vama je prekršaj. Da je ovde sklonjena lopta i da golman nije igrao loptom, onda bi bio klasičan penal. Zabunu je najviše stvorio sudar"
Za ove što nisu hteli da počnu prvenstvo bez uvođenja VAR-a.Evo vam VAR,*ebo vas on:

Screenshot_2.png
 
Qresanje nakon derbija i busanje u grudi o hrabroj igri,došlo je na naplatu gospodo tuđmanovci.
I umesto da barem nakon jednog poraza ili lošeg rezultata pogledate u svoje dvorište,vama je Zvezda uvek No.1 i biće vam noćna mora dok ste živi !
A kako to izgleda,evo živog primera teleta u ljudskom obliku obolelog od sindroma "Crvena zvezda" (odmah nakon završetka utakmice):

Screenshot_15.png


:rotf::rotf::rotf:
 
20240317_175501.jpg


Црвена Звезда супериорном игром шмпионски гази овог пролећа.
Данас 5:0 против ниже фудбалске класе бх шејтана крагујевачко земунских.
А стока пеналтизанска глупа на - 4 смрзава хаха.. .Данас је био Стамендан.
Навикли на квалитетно заслужено најбољу Звезду нашег шампиона која без иједне спорне ситуације добија лако противнике уз тренера Милоја који сваким даном више усавршава тим и игру.


FB_IMG_1710705655893.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Штета само што посета на Маракани није већа од 15000 као Данас. Упркос свом труду и изванредном маркетингу клуба и Делија, некако ти апели не допиру до милиона Звездаша у земљи.
Јер неки лоши мали глупи љубоморни ћопави крими гроботовски утицаји преко медија портала политике и муља свог криминала утичу и на Звездаше , грађане и љубитеље фудбала да пропусте фенименалан црвено-бели амбијент и убитачно ефикасну мајсторску игру тима. У инат свим тим антистадионским душманима, пеналтизанима, капитализмима. треба ићи на стадион, бити заувек шампиони Србије.


 
Poslednja izmena od moderatora:
Штета само што посета на Маракани није већа од 15000 као Данас. Упркос свом труду и изванредном маркетингу клуба и Делија, некако ти апели не допиру до милиона Звездаша у земљи.
Јер неки лоши мали глупи љубоморни ћопави крими гроботовски утицаји преко медија портала политике и муља свог криминала утичу и на Звездаше , грађане и љубитеље фудбала да пропусте фенименалан црвено-бели амбијент и убитачно ефикасну мајсторску игру тима. У инат свим тим антистадионским душманима, пеналтизанима, капитализмима. треба ићи на стадион, бити заувек шампиони Србије.


.
Као што сам ти раније написао, долазе само плаћеници и ови које навуку.

Нормалан свет је срамота да учествује на било који начин овој лакрдији која се назива српско фудбалско првенство.

За разлику од тебе, ја не живим учаурен у навијачким фантазијама, дружим се са људима, имам и пријатеље и родбину који су навијачи Звезде и преносим ти шта ми они причају.

.
 
🔴⚪
За разлику од тебе цронфлакес и твоје црнокошуљашке гроботарије која се професионално бави антизвездашким хибридним ратом , гебелсовањем, нлп секташким манипулацијама, ја искрено навијам за свој клуб, не дам на њега и пишем овде како треба да буде у идеалном навијачком свету где стадиони су пуни, тим се подржава и клуб воли и да има најлошији играчки кадар.


757z468_1014z570_mr126738912--2-.jpeg
 
Poslednja izmena od moderatora:
🔴⚪
За разлику од тебе цронфлакес и твоје црнокошуљашке гроботарије која се професионално бави антизвездашким хибридним ратом , гебелсовањем, нлп секташким манипулацијама, ја искрено навијам за свој клуб, не дам на њега и пишем овде како треба да буде у идеалном навијачком свету где стадиони су пуни, тим се подржава и клуб воли и да има најлошији играчки кадар.


Pogledajte prilog 1517404
.
Од када је Навијач узео власт у своје руке и претворио Србију у своју приватну прћију води се рат против Партизана на свим нивоима власти.

После танга смрти 2016/2017, када је Звезда изгубила намештено првенство (тако каже Анђус), не бирају се средства.

Ево, редом, Партизан је у летњем прелазном року ушао у преговоре да Леонардо остане у Партизану, изненада се испостави да је добио понуду да иде у Емирате, где пре тога ни један фудбалер из Србије није отишао. Ајде ту може свашта да се нагађа.

Међутим, вођени су преговори да Здјелар из Циганјакоса пређе у Партизан и све је било договорено, одједном су се испречили фантомски "навијачи Циганијакоса" који ето не дозвољавају да оде играч који у Циганијакосу није био ни на клупи!

Затим су вођени преговори са Иванићем који је иначе тешки Гробар и нуђено му је 2 милиона да преће у Партизан (претходно му је Терзић нудио 600К ЕУР што је он одбио). Ову невероватну понуду Партизана он је одбио јер је "обећао да неће да пређе у српски клуб" и отишао је у Бате Борисов, мислим за милион и триста. После је прешао у Звезду за 600К ЕУР колико му је Терзић раније нудио, иако је кажем, тешки Гробар.

Када све то није дало баш очекиване резултате, да Звезда постане српску Бјерн који ће да гази све пред собом, како у домаћем првенству, тако и у Лиги шампиона, прешло се на демонтирање Партизана изнутра и то траје и данас.

Управа не постоји, осим у скандирању Навијачевих плаћеника који су решили да не долазе на утакмице у Београду, јер испадају смешни пред правим Гробарима. Тренере очигледно поставља Навијач преко својих посредника, састав Партизана у неким утакмицама је очигледно по укусу Навијача и то је толико очигледно да то не види само онај ко неће да види.

Међутим, разумним људима је јасно о чему се ради и једноставно неће да учествују у томе.

А залуђеницима не требају чињенице.

Довољан је наслов у медијима...

.
 

Back
Top