Fitness kutak

To je i ženski doručak, to je zapravo normalan doručak. :) Neće te napraviti na Ramba, ne brini :D To i ubeđenje da će žene koje dižu tegove biti Rambo, to je glupa stvar koju prodaju instagram fitnes treneri. Nemate vi testosterona za to, sve lagano :D
Ipak si u pravu araon
Jutros sam jela ovsenu kašu i kontam da ću za sat vremena biti gladna
 
Evo šta sam još primetila večera rana mi prija oko 18,najbolje bude :simfonija salata i natur šnicla bilo koja malo parče i to sprečava da dok brzo hodam razmišljam o pljeskavici :D
a i primetila sam da je dobro NE nositi novac sa sobom zato što onda u povratku kupiš neku glupost jer budeš gladan ili prosto hoćeš da se eto počastiš
- meni je nagrada žele kocke i kafa crna to mi je 🥰
 
Ipak si u pravu araon
Jutros sam jela ovsenu kašu i kontam da ću za sat vremena biti gladna

Još pride ako si kupila one gotove iz kesice, to si se najela šećera praktično i ništa drugo.

Znači, jedite slobodno jaja u bilo kom obliku, dodajte pršutu, dodajte slaninu, naravno sa tim ne u neograničenim količinama, dodajte piletine, ćuretine.

Muškarcima preporučujem i jača mesa, lično ne volim piletinu. Ribu jedi... A to što vam prodaju priču kao kaša sa nekim voćem, pa još slikaju činijicu da izgleda lepo... To ne bih komentarisao. :D
 
Neki što treniraju jedu kajganu samo od belanaca 👍
Ima smisla,više proteina a manje kcal
A sir je isto dobar valjda ali nemasni

I to je, ako mene pitaš, glupost... Na testovima koje odradiš to žumance ti se ne prikazuje kao problem, a takođe nećeš biti ni takmičar u bodi bildingu pa da ti je bitan 5% procenat masti da bi se video svaki mišić.

Lično smatram da zamlaćuju ljude budalaštinama kako bi to izgledalo prekomplikovano i kako bi ljudi mislili da su im treneri neophodni u životu, prave sebi posao.

Ubacuj pirinač, meso, pečurke, ribu, piletinu, ćuretinu, orašaste plodove, jaja.

Budi aktivna, treniraj, izbaci gazirano, slatkiše kupovne i videćeš rezultate. :)
 
pustila muziku izvodim pokrete bez jasne koreografije kontam sve se broji
dancing1 (1).gif
 

Back
Top