FILOLOŠKA GIMNAZIJA U BGD-U

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
znam da su bile već 3 takve teme- jedna je zaključana jer je bila na tinejdžerima, a druge dve su totalno bajate i niko ih više ni ne gleda. tako da sam rešila da otvorim novu.
želela bih da se upišem u filološku gimnaziju jer sam pravi društvenjak, mrzim matiš, fiziku i hemiju, a u filološkoj ih ima najmanje.
takođe, izuzetno me zanima latinski, psihologija, filozofija i logika, kao i književnost.
zaljubljena sam u jezike, i dvoumim se između italijanskog i španskog.
a i japanski me interesuje. volela bih da mi vi, koji idete u ou školu kažete nešto o njoj, recimo- kakvi su profani, predmeti.....jel istina da može da se desi da u odeljenju nema ni jednog dečaka?
molim vas, stvarno bih volela da saznam nešto o školi :) ...
E pa ovako ....da pochnem..ja sam sada prva godina i opshti utisci o shkoli su super...ako ne volish te prirodne nauke...prava stvar:super:
Shto se tiche profesora ima njih chudnih, ali meni se lichno najvishe dopao fizichar...fin chovek....Geograficharka mi je dosta chudna, uvek pricha o nekoj sushtini shta ti ja znam...:???: Nastavnica knjizevnosti:mrgreen: toliko....
E sad to za dechake, u nashoj generaciji u francuskom odeljenju nema nijedan dechak, ali zato u engleskom ima njih 5orica!!! Shto je...pfff...nevidjeno dobro...:worth:
A, za dushtvo...pfff...pa sad nema nekih kloshara i nafuranih likusha...ali zato ime nekih chudaka boe sachuvaj....e pa toliko...ae ti vidi shta cesh...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top