Filmski dueti

A secate li se njih dvojice :D ?!

bud+terence.jpg
terence%20and%20bud.jpg


Bud Spencer & Terence Hill ...za one koji ne znaju ,to je bio show zivi :super: !!!
 
A secate li se njih dvojice :D ?!

bud+terence.jpg
terence%20and%20bud.jpg


Bud Spencer & Terence Hill ...za one koji ne znaju ,to je bio show zivi :super: !!!

ja sam mnogo gotivila bad spencer-a kad sam bila mala... ne znam odakle mi to, ali bio mi je sav simpa -ko meda, a fol opasan :)

kako se zvala ona serija sa njim i crncem kad su detektivi?
jos je bad imao neku kucnu pomocnicu ili komsinicu koja se celu seriju lozila na njega, a on se zvao Jack u seriji :)
to sam volela da gledam
 
Da ,da ...i ja se toga secam ...Bad Spenser i "Dima" ( on je igrao i sa Donom Dzonsonom u "Porocima Majamija" ) ...nasao sam na imdb-u ,to je bio TV film u par nastavaka i zvao se Extralarge ,ali ne mogu da nadjem pod kojim nazivom je islo kod nas ...

Evo jednog od tih filmova ...Extralarge: Jo-Jo :super: !!!
 
Znaci ,sa posebnim nestrpljenjem ocekujes ...

zz2b886ec5-550x439.jpg
karatekid1.jpg
http://3.***************/_oqkgL89u00A/SzaJw_R_9RI/AAAAAAAAA6g/NhUQz4iqr8A/s400/Best+Karate+Movies+Karate+Kid+2010.jpg

Dzeki Cen kao Ucitelj Mijagi :worth: !!!
 
Znaci ,sa posebnim nestrpljenjem ocekujes ...

Dzeki Cen kao Ucitelj Mijagi :worth: !!!

Nisam znao da se snima novi film.Hvala na informaciji.:)
Ne sumnjam da je Dzeki Cen dorastao ulozi ucitelja Miyagija.Ipak je on odlican glumac.
Ali koliko vidim iz ovih slika koje si postavio , buduca ucenica je devojcica a pri tom jos i crnkinja.Naravno da nemam nista protiv da zene i crnci treniraju karate.:mrgreen:
Ali me zbog izbora takve junakinje, zanima da li ce se taj novi Karate Kid , pretvoriti u jedan od onih tipicnih ,ljigavih, politicko korektnih filmova,kao sto je recimo Rocky IV .
( Pored toga sto je ruski bokser prikazan kao krajnje zao lik, da bi sve bilo jos gore, ruska publika aplaudira Rokiju nakon pobede nad njihovim borcem,a usput kao slag na torti ,u pobednickoj sceni se u gro planu vijori americka zastava.:hahaha: )


:hahaha:

rocky-iv.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da se snima novi film.Hvala na informaciji.:)
Ne sumnjam da je Dzeki Cen dorastao ulozi ucitelja Miyagija.Ipak je on odlican glumac.
Ali koliko vidim iz ovih slika koje si postavio , buduca ucenica je devojcica a pri tom jos i crnkinja.Naravno da nemam nista protiv da zene i crnci treniraju karate.:mrgreen:
Ali me zbog izbora takve junakinje, zanima da li ce se taj novi Karate Kid , pretvoriti u jedan od onih tipicnih ,ljigavih, politicko korektnih filmova,kao sto je recimo Rocky IV .
( Pored toga sto je ruski bokser prikazan kao krajnje zao lik, da bi sve bilo jos gore, ruska publika aplaudira Rokiju nakon pobede nad njihovim borcem,a usput kao slag na torti ,u pobednickoj sceni se u gro planu vijori americka zastava.:hahaha: )

Sad ja razmisljam da li si se slucajno prevario ili me namerno za*ebavas :( !!!
Pa to nije zensko ...to je klinja koji je igrao uz Vil Smita u filmu Pursuit of happyness ...i odlican je bio ...oops ,pa to nije obican klinja ...to je Vilov sin ,covece :eek: !
 
Sad ja razmisljam da li si se slucajno prevario ili me namerno za*ebavas :( !!!
Pa to nije zensko ...to je klinja koji je igrao uz Vil Smita u filmu Pursuit of happyness ...i odlican je bio ...oops ,pa to nije obican klinja ...to je Vilov sin ,covece :eek: !

To je decak ? :confused:
Nisam znao,delovao mi je kao devojcica.Ali ko radi taj i gresi.Da ne spamujem temu.
Ni decaci nisu ono sto su nekad bili .

***.z:cry:
 

Back
Top