Filmske greske

158.jpg


- - - - - - - - - -

227.jpg


- - - - - - - - - -

331.jpg


- - - - - - - - - -

424.jpg


- - - - - - - - - -

520.jpg


- - - - - - - - - -

713.jpg


- - - - - - - - - -

89.jpg


- - - - - - - - - -

98.jpg


- - - - - - - - - -

109.jpg


- - - - - - - - - -

1116.jpg


- - - - - - - - - -

1213.jpg


- - - - - - - - - -

1312.jpg


- - - - - - - - - -

159.jpg


- - - - - - - - - -

176.jpg
 
Ja mislim da je Apokalipsa sada, najveca greska u filmskoj industriji. To nije trebalo da bude snimljeno, a sada zurim, pa cu kasnije dopisati jos neke filmske greske ili bolje receno promasaje.

Lično u ovom filmu mi se pored sjajnog Branda, sviđa sam sled događaja i misija glavnog lika, kao i njegovo putešestvije do samoga kraja. Muzika je sjajna, pogotovo sam kraj i the end od doorsa kao i ride of the valkyre koje su ujedno i dve najupečatljivije scene, a o tome da li on prikazuje taj rat kao besmislen, to ti niko ne može rastumačiti do tebe same, ako ti misliš da ovaj film ne obesmišljava rat, onda je tu kraj diskusije.
 
Lično u ovom filmu mi se pored sjajnog Branda, sviđa sam sled događaja i misija glavnog lika, kao i njegovo putešestvije do samoga kraja. Muzika je sjajna, pogotovo sam kraj i the end od doorsa kao i ride of the valkyre koje su ujedno i dve najupečatljivije scene, a o tome da li on prikazuje taj rat kao besmislen, to ti niko ne može rastumačiti do tebe same, ako ti misliš da ovaj film ne obesmišljava rat, onda je tu kraj diskusije.

Meni je to jedan potpuno glup i nafuran film, koji nema nikakvu vrednost, ali su ga progurali ne znam ko i ne znam zasto.
 
Mi nismo Anđeli 3

(Ako niste gledali ne čitajte spojler.)

Kraj filma je predstavljen kao hepi end, ali nije. Zašto? Dorijan (Borko) se žali bogu da je ispaljen za ugovor. Tražio je da bude slavan i bogat, ali pomoću rok muzike. Đavo, budući da je rok propao ga čini slavnim i bogatim pomoću narodnjaka. Na tužbu bog tera đavola da Dorijana vrati korenima - roku. I uspeli su u tome anđeo i đavo. Međutim time što ga je vratio korenima, obnovio je ugovor.:per: Dorijan je trebao da sačeka pristojnu smrt kao bogati folker, živeći bahato u ovom životu a tek onda na nebesima da se žali da je ispaljen za rok. Ovako đavo je ispoštovao prvobitni ugovor i Dorijan ide dole....:lol:
 

Back
Top