FIFA 2014 - Brazil (PANINI)

Ćao drugari, nadam se da cemo i ove godine lepo saradjivati... Samo jedno pitanje, ali nemojte odmah da me nab na kolac koliko je sigurno to sa Vladom paninijem prevashodno mislim na kvalitet slicica... Jer ne znam sta da radim uvek sam kupovao kesicu po kesicu jer mi je to nekako draž skupljanja ovako bi se smorio, a sad nemam puno vremena da odvajam za skupljanje jer imam puno obaveza...
 
Cena kesice je povecana,posle 6 godina prvi put ako se ne varam.Koliko se secam GERMANY 2006 smo placali kesicu 40 dinara.Kurs 2010. g. je bio oko 100 rsd,sada je nesto veci.
Kupovina kutija sa popustom je moguca,adrese su iste vlada panini (najbolja ponuda i moja preporuka) i OTC.

Juzna Afrika je bila 40 dinara, a Nemacka je bila 30 ako se ne varam.
Tako da je ovo posukpljenje od 50% u odnosu na prethodno prvenstvo pre 4 godine.
 
Ćao drugari, nadam se da cemo i ove godine lepo saradjivati... Samo jedno pitanje, ali nemojte odmah da me nab na kolac koliko je sigurno to sa Vladom paninijem prevashodno mislim na kvalitet slicica... Jer ne znam sta da radim uvek sam kupovao kesicu po kesicu jer mi je to nekako draž skupljanja ovako bi se smorio, a sad nemam puno vremena da odvajam za skupljanje jer imam puno obaveza...

Kvalitet slicica ne treba da te brine, 100% su originalne, kao i one koje se prodaju na trafikama.
 
Jos jednom cu odgovoriti : dakle,Vlada ce se oglasiti uskoro i dace vam sve neophodne informacije i kontakt.Cene su formirane,na trafikama ce biti 60 dinara kesica,kutija od 50-3000 dinara,a kutija od 100-6000 dinara.Popusta nema.
Kod Vlade ce biti jeftinije,dobicete popust,kao i uvek.Ja uzimam od njega za WC,EURO i CL,nema boljeg coveka za saradnju od njega.
Samo se malo strpite,necemo poceti bez vas.;)
 
Zanima me kako funkcionise kupovina slicica preko vlade, odnosno 50/100 kesica...Pominje se vec godinama, al sam do sad sve skupljao tako sto sam kupovao po nekoliko kesica, a sad nemam bas vremena..Da li salje, ili se nalazimo sa njim, i kolko se ceka nakon porudzbine? :D
 

Back
Top