Fiat Grande Punto

nofacenocase1994

Početnik
Poruka
2
Poz svima, vozim Fiat Grande Punto 2006 1.3, 75ks
Krenuo sam malo da ga sredjujem..
Sta bih trebalo prvo da radim na njemu sobzirom da zelim da mu povecam snagu za bar nekih 20ks-30ks, znam za cipovanje ali me zanimaju i drugi nacini.
Takodje ako neko zna neke dobre korektne zvucnike za moj model a da nisu previse love pisite :)
Hvala
 
Staviš neke lepe 17" alu felne i uživaš.

x5_1160578482k7b.jpg
 
Poz svima, vozim Fiat Grande Punto 2006 1.3, 75ks
Krenuo sam malo da ga sredjujem..
Sta bih trebalo prvo da radim na njemu sobzirom da zelim da mu povecam snagu za bar nekih 20ks-30ks, znam za cipovanje ali me zanimaju i drugi nacini.
Takodje ako neko zna neke dobre korektne zvucnike za moj model a da nisu previse love pisite :)
Hvala
30ks je 40% na taj motor . Nema drugi način od cipovanja za toliko povecanje a to je previse za taj motor... Nekih 15ks je ok ..Tih 15ks se itekako oseti u tom autu .. vise ks veći boom ilti bang .. Sto znaci vise goriva vise zraka sto znaci veca temp u komori vise obrtaja na turbini ...Veca ulaganja dizne pumpa veci iturbo izduv itd .. do 20% se dize jer tu em ne treba ulaganja em je ok za motor ali prica kako posle toga manje trosi je za malu decu :).. Mozda bi prvo trebali proveriti koliko konja je pobeglo iz tog motora pa da njih prvo vratite 😁
 
Poslednja izmena:
Pomiri se sa tim da si uzeo 1,3 motor i da to jednostavno nije za ono sto ti hoces.
Promeni auto i kupi onaj sa 120ks i to ti je nesto najbolje sto mozes da uradis.
Tako mnogi kupe mali motor a psole gas do daske jer ide slabo.
 

Back
Top