Fetiš na štikle

Stvarno svaka čast kakvu poruku znate sastaviti i kako znate sve razumno reci…hvala Vam na trudu stvarno ❤️
Svakako i ja mislim da sam zbog tih laganja i sakrivanja sto se događalo prije razvila neku nesigurnost i neki problem sama sa sobom..
Problem je sto on ne vidi problem u tom njegovom javljanju i dopisivanju jer govori da se njemu ne sviđaju te djevojke i da je to čisto radi tog fetiša, problem je sto on nije svjestan problema ili ga ne želi biti svjestan jer mu je ovako dobro i tu nesvjesno postaje sebičan ggledajuci samo svoju guzicu i svoje potrebe i želje i ne uzima u obzir ništa drugo…
Možda sam i ja pogriješila jer nisam postavila neke granice, možda ste u pravu, jer sam ja sve radila samo za njegovu sreću, ne kažem opet da je meni ista od toga bilo teško ili tlaka, isto nekada smo imali odnose gdje sam mu ja ponudila da obučem stikle i on je odbijao jer je htjeo biti “fokusiran” samo na mene…
Ne znam, prvi put kažem sada razgovaram sa ljudima koji znaju nešto vise o tome i možda mi mogu objasniti neke stvari i pomoć mi da razumijem to sve..
Hvala na mišljenju još jednom
Nisi ti ništa pogrešila, svi smo ljudi za sebe i za sebe odgovorni.

Možeš naći drugog partnera, i biće nešto, nrma savršene osobe. Taj novi partner može puno piti, ili stalno duvati, ili odugovlačiti da zajedno živote, ili varati, ili puno igrati igrice ili željeti biti puno sam ili biti puno na telefonu/internetu uopšteno ... reci-mi-ti

Sto ljudi, sto ćudi. Nema pravila.

Pitanje je možeš li ti živjeti sa ovim njegovim fetišom. Lakše je da ima neke od navedenih problema koje sam navela, nego sa tim.
Ne znam psihologiju fetišara (ljudi skonih fetishu tj. ljudi sa fetish-ima) ali nesto svakako da jeste korijen i baza, pa o tome pričati ne mogu. Čudno mi je da se više loži na skupe štikle. Možda se zapravo loži na keš, ali po meni je najveći provlem što odbija razgovarati.

Da li ti želiš biti sa partnerom koji pravi tabu teme? Da li želiš biti sa nekime ko želi da sam odlučuje o vama? Da li želiš biti sa partnerom koji je toliko lijen da razmišlja da ne bi shvatio da te povrijeđuje i da mora preuzeti odgovornost nad svojim postupcima?

Teško da će se on promijeniti. Teško. On ako se loži na to, ložiće se sav život.
Ali problem je što je prešao granicu, i sad je teško da se vrati. Granice se probijaju sve više i više.

To je meni zabrinjavajuće.

Pa sve jedan muškarac ima nešto što ga više loži, kožna odjeća, neka boja kose, neka frizura, oralno zadovoljavanje, itd.
Okej je ispoštovati partnera, to ti i radiš, ali i sama znaš da je prešao granice i zato se i brineš i uvijek dok si sa njime u vezi, pod ovim uslovima, brinućeš se.

Slagao te je već jednom, i nastavio je isto i kad si saznala što je najgore.

Sama i Zajedno iskusnom psihologu, pa ako baš vidiš da on TVOJ partner ne shvata (jer ne želi, dovro mu je), a mi neznanci totalni shvatamo kako se osjećaš(želimo), onda stvarno sebe pitaj
Želiš li sav život tako?
Zamisli trudna si, a on na telefonu. Kako bi se osjećala?
Zamisli imaš bebicu, a on tamo drkna na štike (i nadas se da je samo to)
Zamisli tako neke scenarije,
Pa vidi mozes li to podnjeti.

Život zahtijeva zrelost, i stabilnost, a bježanje u zavisnosti je opcija bez truda.
 
Naime…da Vas uvedem u svoju situaciju i problem..
Djevojka sam od 21 godinu i u vezi sam sad skoro 4 godine (od koje 2 živim skupa). Prvih godinu i pol rekla bih da je sve bilo savršeno kako to uvijek i biva..ali,ali…nakon godinu ipo sam shvatila da moj dečko ima fetish na štikle, nije mo to do tada nikad direktno rekao ali sa vremenom je to indirektno pokazivao…u početku mi to nije stvaralo nikakav problem jer i ja sama obožavam stikle, čak sam mu i prije nego sto sam saznala za fetiš rekla da mi je san imat bar jedan par Loubotin štikli..ništa mi nikada nije bilo problem napraviti za njega pa tako i zadovoljiti njegov fetiš, uvijek sam otvorena bila za razgovore, direktna i iskrena, ali on je nekako se sramio tog svog fetiša (sa vremenom je taj sram prestao) ali i dalje ne voli govoriti o tome puno…znaci bitno je naglasit da mi nije bio nikakav problem nosit stikle, slikat se u njima, vodit ljubav u njima, kupovat ih…sa vremenom je došla i njegova želja da proba “trampling” guglajte ako ne znate sto je to..To mi je već bilo malo ekstremno ali volim ga i ispunila sam mu tu želju jer na kraju krajeva želim da bude sretan…nooo KRENIMO NA PROBLEM, kroz zadnjih recimo godinu i pol počeo se javljati ženama na mojim krpicama i Marketplacu za kupnju štikli, u početku ih je i kupovao meni od njih i to ga je činilo zadovoljnim…no, od kupovine štikli meni došlo je do toga da se krenio javljat, predstavljajući se kao žena, dopisivat se sa djevojkama koje ih prodaju, tražit fotografije Itd ali sve to je sakrivao od mene…uhvatila sam ga u tome par puta čak i vidila razgovore nakon čeg se on zatvorio i bilo ga je sram…prestao je na jednom vrijeme ali se to vratilo, to je bilo na tjednoj bazi vise različitih žena i sve čudniji zahtjevi kao npr (snimke kako hodaju po travi u njima, gaze stvari u njima, plesu u njima…Itd) uvijek je on to njima sve lijepo zapakirao i uvjerio ih da je sve to iz razloga kupnje i često je i dobivao te zahtjeve…to je prešlo i opsesiju za ženama koje su mu se svidile u smislu lijepo su im stajale stikle ili su imale i prodavale te skupe dizajnerske stikle kao sto su Loubotin, Jimmy Choo… mene je to sa vremenom počelo nervirati jer se konstantno dopisivao sa drugim djevojkama i zadovoljavao se sa njihovim slikama i videima iako sam ja doma radila sve i zadovoljavala ga na sve načine vezano za stikle…to je prešlo u to da drka na druge, vani kad smo se okreće za onima koje nose stikle Itd…mene je to počelo izluđivati i tražila sam ga da prestane sa tim javljanjem, rekao je da hoće ali nikad nije…na kraju smo napravili neki “kompromis” u smislu nek se javlja ali nek ne pretjeruje i nek bude otvoren samnom u smislu nek mi ne radi to iza leđa i sakriva..ali ja i dalje ne mogu prihvatit to da se zadovoljava na druge djevojke i sto mu raste opsesija za nekom koja je prodaval npr Loubotin da sad i drka na njihove slike na instagramu vjv sa razmišljanjem joj ona ima te stikle (ne pitajte me kako znam)…meni treba vaše mišljenje na to sve…ja vise ne znam sto bi, znam da on to neće prestat a ja se ne mogu pomirit sa tim…inače osim toga se slažemo i imam odličan odnos, volim ga jako i ne želim prekinuti ali ne znam ni kako pomoći sebi i jeli ovo sve normalno kako on mene uvijerwva?
Dodatak: isključivo stikle ne najlonke ili nešto
НЕ ЗНАМ шта бих рекао, можда да потражиш савјет психолога.

и он свакако.
 
Ja nemam fetis al mi je seksi zgodna zenska, duge noge i obuce cizmu preko kolena na stiklu. E sad bas da se napalim, ona ocekuje akciju, a ja pridjem blizu nje, pocnem da drkam i gledam joj u cizmu i onda joj svrsim tako sto joj razmaknem malo...
Hmmm zanimljiva ideja zapravo. Morala bi da ima bas dobre nogaje i da je ultra hot u cizmajama
 

Back
Top