Fenseraj u Valjevu!

Znate li sta je najjace kad lik koji je metalac dodje na svirku u PUMA patikama i dizelaskoj majci!!!Ima jedan lik u Valjevu dolazi kako kad nekad se obuce u metal fazonu a nekad kao dizelas,bas je decko takav dosao na YOX prosle subote!! A u petak ispred doma omladine nosio majcu Metallice!!
 
A ja ne shvatam sta vam smet tudji nacin odevanja. Nismo svi isti. Ja ne bi volela da vidim da neko nosi nesto sto nosim i ja. A da li je to zuto, roze, plavo ili zeleno, to mi nije vazno, jer meni se svidja... Ne volim kad ljudi komentarisu svakoga ko prodje pored njih. Ok, desi se i meni da prokomentarisem ako neko nema ogledalo kuci pa sklepa nesto,. ali inace me to toliko nervira...

Problem sa tim fenserajem je sto svi lice jedni na druge, nekad se vrlo malo njih oblacilo na taj nacin, dok je danas to u modui pa vecina nosi. Po nekima samo mi mantije bile prikladne...

O ja sam mislila da su dizelsi iz 90... uske majce upasane u trenerke i kajle oko vrata. Takvih nema po Valjevu...
 
A ja ne shvatam sta vam smet tudji nacin odevanja. Nismo svi isti. Ja ne bi volela da vidim da neko nosi nesto sto nosim i ja. A da li je to zuto, roze, plavo ili zeleno, to mi nije vazno, jer meni se svidja... Ne volim kad ljudi komentarisu svakoga ko prodje pored njih. Ok, desi se i meni da prokomentarisem ako neko nema ogledalo kuci pa sklepa nesto,. ali inace me to toliko nervira...
Problem sa tim fenserajem je sto svi lice jedni na druge, nekad se vrlo malo njih oblacilo na taj nacin, dok je danas to u modui pa vecina nosi. Po nekima samo mi mantije bile prikladne...

O ja sam mislila da su dizelsi iz 90... uske majce upasane u trenerke i kajle oko vrata. Takvih nema po Valjevu...


Vidi, vidi, pa i mi da se u necemu slozimo... Hoce pasti kisa...
Sta vas briga ko sta nosi, furajte svoj fazon i dovodjenja... Znas koliko me zabole ko se kako obukao... Sto se mene tice, moze da nosi ronilacko odelo na 35 stepeni, i don't care...
 
A što vama toliko smetaju ti likovi koji se tako oblače???? Jednostavno ljudi imaju svoj stil i to je to!!! Možda sa druge strane i njima smeta stil oblačenja metalaca. Ni ja ne volim stil dizelaša (onih pravih iz '90-tih) a pogotovo ne volim "grand stil" koji se fura poslednje 2-3 godine od strane vecine Valjevaca (onaj koji ste nazvali fenseraj:)) ali ako oni žele tako da se oblače i to im se sviđa, pa šta onda ima ja da im se mešam tu i da im pametujem kako se ne ukusno oblače!!!

Ono što mene brine nisu ti "fensi" likovi koje ste opisali već me brine to što je nalaženje kafića i barova sa dobrom svirkom u VA postalo skoro nemoguća misija. Već par godina živim van Srbije i kući dolazim samo 2-3 puta godišnje. Od pre jedno 2 godine, kada god dođem u VA, "najbolje" žurke se održavaju u Randevuu, Saraču i u Čekiću (pardon Hammer-u:hahaha: ) i tamo se nalazi većina Valjevaca!!!!!!! EJ, pa do pre par godina to su bila mesta koja su se punila samo petkom i to od strane onih koji su u subotu ujutro pakovali stvari da idu kući (čitaj "u okolna sela")!!!!!! Svugde trešte narodnjaci uz koje sam, dok sam živeo u VA, igrao samo iz zezanja na nekim rodjendanima ili na svadbama. Retko ko je stvarno uživao u njima kao što se sada uživa uz Zvezde Granda!!! Gde su nestali kafići sa rock muzikom, gde je rap, techno, pa čak i dance koji je bio toliko popularan do pre par godina a sad ga nema nigde!!!!! I dance pevači su koliko sam imao priliku da vidim većinom prešli u narodnjake. To je ono što treba sve da vas brine a ne kako se neko oblači!!!
 
E narode da li pravite razliku izmedju Fenseraja i Dizelastva?? Dizelasi su vam ti gejaci koje smo naveli a fensi odelo su kravate,cipele,sakoi,kosulje i nesto na tu foru a dizelastvo su "brze" patike najcesce marke Puma,pederske kosuljice\majce,skutercici,skupi fonovi,"brze" frizure kao neki jezici (jeste da i ja imam nesto slicno ali nikad ne stavljam gel jednostavno takva mi je kosa)!!

:dash:
Ало брате јеси свестан шта си написао?
Дизелаши су ти кајла, јакна увучена у треше и ер макс патике...
 
Од вишка не боли глава...
А иначе вероватно многи од вас нису чули за кежуал, те и такве ликове, којих вероватрно врло мало има у нашем граду сврставате у фенсере...
А ко по вама није фенсер? И само да кажем да су старке од 4, 5 сома постале детаљ у облачењу многих који немају ама баш никакве везе са рок музиком, или било којом другом тог типа, зна се на шта мислим... Лично знам девојчицу која слуша народњаке, а опуштено носи старке, и никад није слушала ни рок ни метал... А верујте није једина .Тако да је и то по мало фенси, а?
 
Poslednja izmena:
RTVPink.jpg
 
Takvi smo ti mi srbi gledamo u tudja AVLIJU a negledamo u svoju!:lol:


Druze,a secas li se ti ko je zapoceo ovu temu? A? da da ! Ti!

Vi svakakve gluposti ovde navodite,(cast izuzetcima) svi ste ko napet rac punjen bezopasnim metcima!

Jesi metalac? Jesi! Boli te uvo za fenseraj!!!
Jesi fenser? Jesi! E pa boli te uvo za metalce!

Zivite svoj zivot,ebo vas konj,kad tako moram da se izrazavam,al stvarno mi idu na ganglije te vase gluposti!

Pazi sad,neko je naveo da casual ne razlikujete od fenseraja i to dovodite u isti rang,i to me ebeno nervira,i zato U SE I U SVOJE KLJUSE!
 
Druze,a secas li se ti ko je zapoceo ovu temu? A? da da ! Ti!

Vi svakakve gluposti ovde navodite,(cast izuzetcima) svi ste ko napet rac punjen bezopasnim metcima!

Jesi metalac? Jesi! Boli te uvo za fenseraj!!!
Jesi fenser? Jesi! E pa boli te uvo za metalce!

Zivite svoj zivot,ebo vas konj,kad tako moram da se izrazavam,al stvarno mi idu na ganglije te vase gluposti!

Pazi sad,neko je naveo da casual ne razlikujete od fenseraja i to dovodite u isti rang,i to me ebeno nervira,i zato U SE I U SVOJE KLJUSE!

:rotf::rotf::rotf::rotf::hahaha::hahaha: Brate znas li ti uopste sta su ganglije? Ujebao si samog sebe!:rotf::rotf:
 

Back
Top