Feminizam 1 vs Feminizam 2

Мораш културолошки схватити генеалогију феминизма

Феминизам је настао на постмодерном слабом индустријском мушкарцу, отргнуте од традиције, који се препушта регресији, на почетку прошлог века.

Сад после 100.г. ово је само физика распадања те метафизике.
Ја заиста не верујем да је тај покрет толико јак, да га мушкарци толико не помињу брзо би пао у заборав.
Проблем је што се сада свака жена која тражи или користи неко право назива феминисткињом, ни крива, ни дужна.
 
Одлично, само настави.
Свакако би и тебе нека тешко трпела са тим ставом.

То је нетачно. Регресиране жене не трпе већ радо прихватају криминалце.

Него шта да радимо са тим женским старлетским полусветом којих има 3 х више од криминалаца?!??
 
То је нетачно. Регресиране жене не трпе већ радо прихватају криминалце.

Него шта да радимо са тим женским старлетским полусветом којих има 3 х више од криминалаца?!??
Не знам, то је за мене паралелни универзум.
Можда би се смањио број кад би криминалци били у затвору, где им је и место?
 
Ја заиста не верујем да је тај покрет толико јак, да га мушкарци толико не помињу брзо би пао у заборав.
Проблем је што се сада свака жена која тражи или користи неко право назива феминисткињом, ни крива, ни дужна.

Мјок, то су ленчуге дебилкиње, јер нема ту феминизма, већ подземне користи материјалног вулгаризма.

А пале се на опаке Дилеје, јер влаже на Ерос Танатоса.

То је спрега девијантних личности анима и архетипова оба пола који се еротски привлаче на тим девијантностима
 
Све мора да има меру, гардероба томе и служи, да сакрије недостатке и истакне оно што је лепо.
Оно што је неумерено је гадно.

kao i opis tog gadnog ili pak prijatnog i ugodnog što je sada vulgarno i neprimereno

ali šta da se radi, uvela si nove forme i pravila na forumu pa moramo da se prilagođavamo tome

nema veze, radiš za platu i razumemo te :heart:
 
Мјок, то су ленчуге дебилкиње, јер нема ту феминизма, већ подземне користи материјалног вулгаризма.

А пале се на опаке Дилеје, јер влаже на Ерос Танатоса.

То је спрега девијантних личности анима и архетипова оба пола који се еротски привлаче на тим девијантностима
Ти о старлетама и кримосима?
Потпуно су незанимљиви.
 
То је нетачно. Регресиране жене не трпе већ радо прихватају криминалце.

Него шта да радимо са тим женским старлетским полусветом којих има 3 х више од криминалаца?!??
Da nema tih muškaraca koji takve koriste kao statusni simbol, ne bi ni njih bilo, akcija- reakcija.
 
Da nema tih muškaraca koji takve koriste kao statusni simbol, ne bi ni njih bilo, akcija- reakcija.

Не би ни криминалаца било када би све биле поштене светице.

Никада ти нећеш схватити ту обостраност дијаболичне регресије.

Не вреди ти да промишљаш, не иде ти... :kafa:
 
Не заваравај се

Не капираш антионтологију, где све то завршава.

У дисфункционално и неморално друштво.
Ја радим онолико колико могу, васпитавам своје дете да живи од поштеног рада једног дана.
Пинк не гледа, са гасерима се не дружи, не слуша Јале и але, живи један нормалан живот.
Наравно да зна да све о чему пишеш постоји, али је и за њу паралелни универзум.
И надам се да ће остати.
 
Postoje feminizmi razlicitih talasa.

Onda postoje razlikovanje izmedju normalnog, liberalnog feminizma; i ovoga sto se po tviteru i drustvu dozivljava kao radikalni feminizam, a u stvari je neleceni PTSD Andree Dvorkin. Marksisticka sekta, cak i za levicarske standarde dno dna od ideje. Postoje cak i levicari koji deluju kao normalni ljudi u odnosu na njih, to je toliko bolesni pokret. Potpuni, ali potpuni fasizam.
To su sve divne zene, od Jelene Riznic preko Radmile Petrovic do Anite Markovic. Ne znam sta te je toliko onespokojilo.
 
Не би ни криминалаца било када би све биле поштене светице.

Никада ти нећеш схватити ту обостраност дијаболичне регресије.

Не вреди ти да промишљаш, не иде ти... :kafa:
Šta je starije , kriminalci ili starlete :mrgreen: i izvinjavam se što sa ovim svojim ženskim, slabim umom pokušavam da promišljam :mrgreen:
 
1) Da li podržavate pravo žena pa čak i tek punoletnih devojaka da se "pristojno" razgolićuju ukoliko to žele?
2) Ili pak mislite da je posmatranje žena kao seksualnog objekta i njihovo vrednovanje kroz seksualizaciju i isključivo taj način negativna posledica patrijarhata?
Ne podržavam nikakvo razolićivanje ni kod muškaraca, ni kod žena na javnim mestima.
Muškarac može da me posmatra kako god hoće i nikad ne znam šta je u čijoj glavi, ali ne bi trebalo da mu padne na pamet da me i spopadne.
"Siri, zovi policiju!" je jedan od razvoja događaja.
 
ako nisi majka tinejdžerke, džaba ti sve
Hvala Bogu , majka sam odrasle ćerke i sina, tako da imam sva prava da komentarišem gluposti o ženskom i muškom detetu i njihovim pravima i obavezama. Prvi bi moj sin reagovao kada bi neki, nalik pojedinima ovde, maltretirao njegovu sestru ili joj uskraćivao prava na izbor-posla, garderobe, interesovanja ili šta god...
 
One su komunistkinje lenjinovskog tipa, sa ekstremno fasisticko-kolektivistickim stavovima, kao i svi drugi lenjinisti.
imaju dosta problematicnih i kontradiktornih stavova (pre svega mrznja prema kapitalistickim drzavama iz cijih se fondova cesto i same finansiraju kao i podrska Hamasu aka sopstvenom silovanju), kao i svaki marksista sa levicarskom miopijom, ali osim tih anomalija, preostali stavovi, oni koji se ticu muskaraca i zena su im ok
 
One su komunistkinje lenjinovskog tipa, sa ekstremno fasisticko-kolektivistickim stavovima, kao i svi drugi lenjinisti.
Da su komunistkinje bile bi u zatvoru, ili bar u pokojnom Marksu21. A ovako su rasturile komunističku organizaciju i rade u državnom institutima buržoaske države. Nisu zavrbovane za političku policiju, ali efikasno rade za nju. Nesvesno, glup(av)o i delotvorno. Riznić, Lalatović, Zaharijević itd.
 

Back
Top