Feminizam 1 vs Feminizam 2

Ako ti kazes za mene da sam nasilinik,bio ja to ili ne,da li mislis da si dostojna odgovora i dokazivanja da li sam, posto si kao zrela zena koja stoji iza svojih tvrdnji?da ti odgovorim da me ne bi smarala vise bezobraznim opaskama,blage veze nemas sa zivotom,blage.
Ти си рекао да се не удају ако не желе насилнике. Већ сам ти рекла, пиши концизно.
Нисам за тебе рекла, већ за цео мушки род, јер за кога би се жене удавале ако су сви насилници?
 
Ти си рекао да се не удају ако не желе насилнике. Већ сам ти рекла, пиши концизно.
Нисам за тебе рекла, већ за цео мушки род, јер за кога би се жене удавале ако су сви насилници?
Ni za koga se nece udavati ,jer su im ubacili tog crva da nece da trpe sto im nije skuvao rucak,to je nasilje kao i sve drugo sto nece biti po njihovom
 
Mene cudi da bas te generacije koje se zale na musku prostotu, na nasilne muskarce, bahate, na drustvo kome fali kulture, uci zensku djecu da budu bahata, vulgarna, da je u redu ici nag i snimati se simulirajuci seks jer su drugi duzni da se ponasaju pristojno a svesni su drustva u kom zive.
Mi mozemo uticati na svoje ponasanje, mozemo izabrati partnera i mozemo uciti djecu kako treba da se ponasaju, ali ne mozemo garantovati da ce odgovor drustva biti onakav kako mi zelimo.
Mi smo takodje imali profesora u srednjoj skoli sklonog seksualnim aluzijama koje su nama bile izuzetno neprijatne. Odgovaras pred tablom, dok te profesor provocira. Nijedan roditelj se nije pozalio niti njemu, niti direktoru, njima je to bilo smijesno.
I bas zato ne bih govorila kcerki da ide u tanga sorcu, sanse nema. I covjeka koji mi kaze da
Kao sto mi nije simpaticno kada kazu 'bas je luda, kikiki' za koleginicu koju zateknu da se cupka profesoru u krilu. A nije bio predator koji uslovljava.

Apsolutno, bila bih licemerna ako bih podrzavala oskudno odevanje u situaciji kada sama vodim racuna kako se drzim.

Po mom misljenju, sloboda bi trebalo da bude ogranicena da bi bila od koristi ljudima.
Previse slobode zbunjuje ljude, magle se linije sta je pozeljno ponasanje, a sta je nepovoljno po drustvo i po pojedinca koji je delic tog drustva.

Primecujem pojacanu bahatost zena. Na pesackom daju gas, ispred skole staju dzipom na pesacki i besno teraju u rikverc iako deca bez nadzora prelaze ulicu a one ih iz dzipa ne vide. Ponasaju se drsko a meni drska zena ne moze da bude lepa, zgodna i pozeljna.
Isto vazi i za muskarce, ali tema je uticaj feminizma na zene.

Devojcice su prepune samopouzdanja od malih nogu. Ucene da ne trpe pa sada drugi njih trpe. Po pravilu iza takvih devojcica stoje jos gore majke koje vise nisu butikasice vec su visoko skolovane zene koje ne prezaju da potegnu svadju cas posla. To moze da potvrdi svaka roditeljska viber grupa.

Deca se vise ne vaspitavaju da budu dobri drugovi, da pruze ruku ako je neko na zemlji, ogovaranja izmedju devojcica postoje u prvom razredu osnovne skole i to su ogovaranja malih zena. Izolacija nepodobnih curica, nebacanje lopte, sa nekom se ne sedi, neka se ne poziva na rodjendane, sa njom se ne igraju u boravku.
Prosvetni radnici sve to vide i ne reaguju jer ne zele da se kace sa feministkinjama koje su vaspitale tu samopouzdanu decu i pretvorile ih u male zene, papagaje majki.

Gde su ocevi, zasto to dopustaju, ja ne znam, ali devojcica danas ako se skloni da prodjes tacno da castis, da te ne omanda rancem kao kera u prolazu.

Ali...mi smo podrzali i mi smo ih vaspitali. Bunimo se mi na zapad, ali njihova deca jesu deca pristojnijeg ponasanja u proseku i manje psuju u proseku, kasnije krecu sa izlascima i kasnije krece odevanje za noc.
To je ocigledno i moj zakljucak moze da bude samo jedan - da deca primenjuju kombinaciju roditelja i medija.
Govorim o proseku, ne o izuzetnim pojedincima.
 
Ni za koga se nece udavati ,jer su im ubacili tog crva da nece da trpe sto im nije skuvao rucak,to je nasilje kao i sve drugo sto nece biti po njihovom
Шта би јој урадио да му није скуван ручак?
Мм би, рецимо, извукао било шта из фрижидера, или спремио нешто за све нас.
Претпоставио би да из неког разлога нисам могла или нисам стигла...
Неко други би јој развалио шамарчину.
И онда и ту постоје разлике.
Нека жена би отрпела, а нека би се развела...која је од њих за осуду?
 
Apsolutno, bila bih licemerna ako bih podrzavala oskudno odevanje u situaciji kada sama vodim racuna kako se drzim.

Po mom misljenju, sloboda bi trebalo da bude ogranicena da bi bila od koristi ljudima.
Previse slobode zbunjuje ljude, magle se linije sta je pozeljno ponasanje, a sta je nepovoljno po drustvo i po pojedinca koji je delic tog drustva.

Primecujem pojacanu bahatost zena. Na pesackom daju gas, ispred skole staju dzipom na pesacki i besno teraju u rikverc iako deca bez nadzora prelaze ulicu a one ih iz dzipa ne vide. Ponasaju se drsko a meni drska zena ne moze da bude lepa, zgodna i pozeljna.
Isto vazi i za muskarce, ali tema je uticaj feminizma na zene.

Devojcice su prepune samopouzdanja od malih nogu. Ucene da ne trpe pa sada drugi njih trpe. Po pravilu iza takvih devojcica stoje jos gore majke koje vise nisu butikasice vec su visoko skolovane zene koje ne prezaju da potegnu svadju cas posla. To moze da potvrdi svaka roditeljska viber grupa.

Deca se vise ne vaspitavaju da budu dobri drugovi, da pruze ruku ako je neko na zemlji, ogovaranja izmedju devojcica postoje u prvom razredu osnovne skole i to su ogovaranja malih zena. Izolacija nepodobnih curica, nebacanje lopte, sa nekom se ne sedi, neka se ne poziva na rodjendane, sa njom se ne igraju u boravku.
Prosvetni radnici sve to vide i ne reaguju jer ne zele da se kace sa feministkinjama koje su vaspitale tu samopouzdanu decu i pretvorile ih u male zene, papagaje majki.

Gde su ocevi, zasto to dopustaju, ja ne znam, ali devojcica danas ako se skloni da prodjes tacno da castis, da te ne omanda rancem kao kera u prolazu.

Ali...mi smo podrzali i mi smo ih vaspitali. Bunimo se mi na zapad, ali njihova deca jesu deca pristojnijeg ponasanja u proseku i manje psuju u proseku, kasnije krecu sa izlascima i kasnije krece odevanje za noc.
To je ocigledno i moj zakljucak moze da bude samo jedan - da deca primenjuju kombinaciju roditelja i medija.
Govorim o proseku, ne o izuzetnim pojedincima.
Жене о којима пишеш нису феминисткиње, само су неваспитане, дрске и безобразне.
 
Жене о којима пишеш нису феминисткиње, само су неваспитане, дрске и безобразне.

One sebe tako percipiraju, one ne trpe jer su njihove babe trpele...i onda je to otislo ka koristi koju na konto prebijenih baba nekada one imaju danas uz ono "ja imam pravo".
Niko da kaze kako pravo i obaveza stoje izmedju znaka jednako.

Jedno podrazumeva drugo pa umesto da se pruzi pomoc kome treba, mi danas imamo ubijene zene sa jedne strane i ove koje ne sisaju boga oca sa druge.
Za moj racun, to je sikanozna primena prava.
 
One sebe tako percipiraju, one ne trpe jer su njihove babe trpele...i onda je to otislo ka koristi koju na konto prebijenih baba nekada one imaju danas uz ono "ja imam pravo".
Niko da kaze kako pravo i obaveza stoje izmedju znaka jednako.

Jedno podrazumeva drugo pa umesto da se pruzi pomoc kome treba, mi danas imamo ubijene zene sa jedne strane i ove koje ne sisaju boga oca sa druge.
Za moj racun, to je sikanozna primena prava.
Нису онда баш много ни упућене у тематику, само користе део који им одговара, на начин који им одговара.
 
Феминизам, као и глобализам или трансхиуманизам није право на избор. То и јесте трик. Све то проистиче из истог Прогресивизма

И Феминизам лепи етикете, дакле кенсел културом се сви деструктивно баве, док се сва друштвеност не разори !

Све је то заваравање о некаквим слободама, уствари ради се о убрзаном атомизирању друштва и субјугацији

Нарочито Крстарица, њени омиљени форумаши, који се не бришу !

Све је то у оптицају
Ma da li si ti ovo u istoj poruci kritikovao kansel kulturu, i napisao u kontekstu da bi neki forumasi trebali da se brisu? :eek:

Logike nidje.
 
Možeš li da opišeš to novo društvo i njegova pravila,socijalne odnose i odnose među polovima?
Nema novog društva.
Živiš u društvu koje umire na ruševini patrijahata.
Feminizam nije doneo nikakvu novu vrednost za društvo, upravo suprotno.
Sad bas da ti pišem referate nemam ni volje ni vremena jer s takvim stavom koji imas svaki dijalog je upitan. Jedan si od onih kojima su žene krive za sve.
 
Možeš li da opišeš to novo društvo i njegova pravila,socijalne odnose i odnose među polovima?
Nema novog društva.
Živiš u društvu koje umire na ruševini patrijahata.
Feminizam nije doneo nikakvu novu vrednost za društvo, upravo suprotno.
Рецимо да је патријархат на издисају, шта је тачно друштво изгубило, сем мушког поноса?
 
Рецимо да је патријархат на издисају, шта је тачно друштво изгубило, сем мушког поноса?
Bukvalno sve.Lakše je napisati šta nije izgubilo.
Institucija braka-uništena.
Natalitet-uništen.
Bezbednost i pravilno odgajanje dece-uništeno.
Iz samo ove tri stvari izvire bezbroj drugih posledica koje vode društvo u kompletnu propast.
 
Nemate nikakvu svest ni odgovornost prema društvu,zajednici.
To vam je potpuno imaginarno i strano dok kao rak metastazirate kroz zdravo tkivo društva koje su stvorili muškarci.
Kada društvo postane dovoljno slabo napašće ga društvo koje je jače.Drugim rečima počeće nekakav rat.Sa prvim danom rata vaš feminizam će se istopiti kao sneg na Suncu.Gde su danas žene iz Ukrajine dok Ukrajinci ginu?
 

Back
Top