fatalna strast

A onda se pojavio ON i upoznao me sa samom sobom.
(nakon one tragicne price sa Laticine druge teme, ja da se vratim na ovu vedriju i vlazniju)
Sto bre postavi ovu temu, sad opet o njemu mislim, a to ne valja. Iskusenje je na jedan telefonski poziv daleko.
 
teresa:
Da, da...Mada nisam verovala da je to moguce....Ne znam da li se zavrsilo...;)

EE to je onda to..Mislim da je retko ko to doziveo, a ko jeste(ja jesam) nerado prica o tome...
I jos uvek se nada da ce se ponoviti. Avaj
Problem je samo sto ne koristis glavu i obavezno zabrljas. Takve smo mi zene, komplikovane, a njih to plasi, i onda pobegnu.
Tako da se zapitam, da li su srecniji u zivotu oni ,koji nisu to ni osetili?
Mada se ne kajem , ni u ludilu. :)
 
latica:
Da li ste je osetili?Totalno ludilo,nemogucnost koriscenja razuma,i samo davljenje u zelji za nekim.Mislila sam na seksualnu privlacnost.
Jesam i srecna sam sto to mogu...zao mi je one koji mogu da mrtvi hladni sede pored nekog da ne osete fluid ili kako bi se reklo "leptirice u stomaku"...naravno to ne moze da se desi sto puta ali kad se desi...nema lepseg osecanja...uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 
elenabg:
A onda se pojavio ON i upoznao me sa samom sobom.
(nakon one tragicne price sa Laticine druge teme, ja da se vratim na ovu vedriju i vlazniju)
Sto bre postavi ovu temu, sad opet o njemu mislim, a to ne valja. Iskusenje je na jedan telefonski poziv daleko.

Jeste i ja mislim...Nisu dobre ovakve teme...:)
 
jastuk:
pa jeste se meni desila takva strast o kojoj latica prica.... ne znam coveka uopste ,samo ga srecem.... ima to nesto u ocima sto zaista govori o njemu i izgleda extra ..., a ja imam 17 god(tad je kazu najjaci sex nagon)....i nista.....(ma nemam sad 17 god. to je bio onaj prosli prezent ili kako se vec zove...rekoh desila..)

divno je to bilo ... al onaj film - fatalna privlacnost :D ....
 

Back
Top