Фарма сезона 3

Ko na Farmi najviše zaslužuje pobedu?

  • Andrija Djogani - Baki B3

  • Bata Zdravković

  • Branislav Janković - Bane

  • Vesna Vukelić Vendi

  • Eva Ras

  • Ekrem Jevrić - Gospoda

  • Zorana Pavić

  • Zoran Pejić - Peja

  • Jasmina Ana

  • Jovana Pajić

  • Katarina Živković

  • Marijan Rističević

  • Nikola Kostić - Lee Man


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ponosan sam na sebe jer nisam skupio 20 odgledanih minuta sveukupno ,ali me kopkalo ko ce da pobedi i vidim svi ste srecni sto je ,pretpostavljam pobedila Katarina ! Ali resih da vas utesim ...ona je verovatno pobedila sa 14 glasova a drugoplasirani je ima 12 ...blah ,bezveze :P !
 
Pravi gospodin je EKREM, jer gospodstvo je u čistom srcu.
Pored toga što je izazivao iskreni smeh i širio pozitivnu energiju, on je doneo Pinku novac i gledanost. Sramota je da nije dobio bilo kakvu nagradu.
Bravo Ekreme, gospodine!!!!! <3
 
Poslednja izmena:
daj bre to je devojka od 20 godina...sta sam ja znala da uradim sa 20 godina?Nista..nisam znala ni jaja da ispecem kako treba...a sad sam majstor, specijaliteti..i sve sto treba:lol:

malo smo mi surovi...

ma nije ni to poenta... samo uporedi nju i Jovanu, sličnih su godina, a dva sveta, u svakom smislu
jedno je što ona ne ume da ispeče jaja, nebitno, problem je što apsolutno nije zainteresovana bilo šta da uradi

majka iz Leskovca dolazi u Bg da joj pere veš... šta reći
 
daj bre to je devojka od 20 godina...sta sam ja znala da uradim sa 20 godina?Nista..nisam znala ni jaja da ispecem kako treba...a sad sam majstor, specijaliteti..i sve sto treba:lol:

malo smo mi surovi...


Pa imala je priliku da nauci na farmi.....ali koliko sam video ona je uglavnom sedela,sminkala se, bacala usrane gace i gledala sa kim ce da se povali.

U sustini seljancura najobicnija.....ona je ogledalo Srbije....malogradjanstina......sve ono najgore...
 
ma nije ni to poenta... samo uporedi nju i Jovanu, sličnih su godina, a dva sveta, u svakom smislu
jedno je što ona ne ume da ispeče jaja, nebitno, problem je što apsolutno nije zainteresovana bilo šta da uradi

majka iz Leskovca dolazi u Bg da joj pere veš... šta reći

Mene je stvarno pogodilo kad je Jovana izasla..jesu dva sveta...vi znate da je Jovana bila moj favorit...(i ostala)
ali opet..ne znam...u trenutku sam osetila da je to ispravno da ona pobedi, a ne Marijan i tako sam i uradila...dala sam joj taj jedan moj glas.
 
Mene je stvarno pogodilo kad je Jovana izasla..jesu dva sveta...vi znate da je Jovana bila moj favorit...(i ostala)
ali opet..ne znam...u trenutku sam osetila da je to ispravno da ona pobedi, a ne Marijan i tako sam i uradila...dala sam joj taj jedan moj glas.

ma ok, verovatno taj jedan glas nije ni presudio, al moraš priznati da je Marjan zaslužio pobedu, jer se jedin sve vreme zaista brinuo o farmi... da nije bilo njega, životinje bi pocrkale
a to je, reklo bi se, i suština ovog reality-ja ... Kaća je mogla da pobedi u nekom tromesečnom kursu šminkanja i "kako se ne kupati a izgledati čisto" fazonu :hahaha:
 
Mene je stvarno pogodilo kad je Jovana izasla..jesu dva sveta...vi znate da je Jovana bila moj favorit...(i ostala)
ali opet..ne znam...u trenutku sam osetila da je to ispravno da ona pobedi, a ne Marijan i tako sam i uradila...dala sam joj taj jedan moj glas.

Ispravno da ona pobedi????????????

Pa od svih ucesnika ona je medju zadnjima koji zasluzuju pobedu. Sama cinjenica da je do finala dosla je katastrifalna po ovo drustvo.
 
ma ok, verovatno taj jedan glas nije ni presudio, al moraš priznati da je Marjan zaslužio pobedu, jer se jedin sve vreme zaista brinuo o farmi... da nije bilo njega, životinje bi pocrkale
a to je, reklo bi se, i suština ovog reality-ja ... Kaća je mogla da pobedi u nekom tromesečnom kursu šminkanja i "kako se ne kupati a izgledati čisto" fazonu :hahaha:

Hoces da kazes.....kako ne prati dupe 3 meseca.
Nego to me podseti na jednu pricu iz vojske. Prica nam kapetan neke avanture sa terena pa kako je priveo neku seljanku. I kaze :"Navata on nju....bla-bla....zalegne ona....rasiri noge....kad udari smrad....." E to me na Kacu podseti
 

Back
Top